Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Kevin Constner, Bratislava

Příspěvekod Kaja » 25 bře 2010, 07:41

Takže dnes sa ideme pozrieť na Costnera? Rovno z práce - to budú zas nestíhačky. :? A dúfam, že Miro to zruší a odkáže nám to o tyždeň.

Moje dieťa mi to už odobrilo: Tak sa tam dobre bav a nerob vytrznosti! ;)


:roll: :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Kotě » 25 bře 2010, 08:14

Kaja píše:Takže dnes sa ideme pozrieť na Costnera? Rovno z práce - to budú zas nestíhačky. :? A dúfam, že Miro to zruší a odkáže nám to o tyždeň.

Moje dieťa mi to už odobrilo: Tak sa tam dobre bav a nerob vytrznosti! ;)


:roll: :D
Už se těším na report. Foťák bereš?? Taky pevně doufám že tam to tele blonďatý bude!!! :twisted: Od kolika to je??
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Příspěvekod Andrew » 25 bře 2010, 08:15

Kaja píše:A dúfam, že Miro to zruší a odkáže nám to o tyždeň.

To je ten blonďatej adrenalin ;)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Příspěvekod Paula » 25 bře 2010, 09:39

Kaja píše:Takže dnes sa ideme pozrieť na Costnera? Rovno z práce - to budú zas nestíhačky. :? A dúfam, že Miro to zruší a odkáže nám to o tyždeň.

Moje dieťa mi to už odobrilo: Tak sa tam dobre bav a nerob vytrznosti! ;)


:roll: :D

Kaji..pripájam sa k tvojmu dieťaťu - dobre sa zabav, kľudne môžeš robiť výtržnosti a prosíme si pekné fotky :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod Paula » 25 bře 2010, 09:40

Andrew píše:To je ten blonďatej adrenalin ;)

dúfam, že ten adrenalín bude z roka na rok menší a menší, lebo nechcem v tridsiatke umreť na infarkt :?
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod Lilie » 25 bře 2010, 09:52

fanusicka píše:
Andrew píše:To je ten blonďatej adrenalin ;)

dúfam, že ten adrenalín bude z roka na rok menší a menší, lebo nechcem v tridsiatke umreť na infarkt :?


To MNĚ nehrozí :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Příspěvekod Kotě » 25 bře 2010, 12:35

Napadá mě jedna krkolomná verze toho, proč nenapsal o té zrušené Bratislavě. Prostě na to zapomněl - pak se mu doneslo, že jsou fanoušči naštvaný (eventuelně si pečetl Andrewovu zprávu), tak si zrušil osobní FB, tím pádem nemůže na fanouškovský FB...a máme tu výmluvu proč nedal vědět. Může každému. kdo se ho na to zeptá říct: "Promiňte, v té době jsem měl zablokovaný FB.."
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Příspěvekod Paula » 25 bře 2010, 12:35

Lilie píše:To MNĚ nehrozí :lol: :lol:

tak dávaj pozor, aby sa ti to nestalo o pár rôčkov neskôr :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod Andrew » 25 bře 2010, 12:39

deppholl píše:Napadá mě jedna krkolomná verze toho, proč nenapsal o té zrušené Bratislavě. Prostě na to zapomněl - pak se mu doneslo, že jsou fanoušči naštvaný (eventuelně si pečetl Andrewovu zprávu), tak si zrušil osobní FB, tím pádem nemůže na fanouškovský FB...a máme tu výmluvu proč nedal vědět. Může každému. kdo se ho na to zeptá říct: "Promiňte, v té době jsem měl zablokovaný FB.."

Tomu se mi nechce věřit. Nevim, kolik má akcí, o kterých nevíme, ale nechce se mi věřit, že by zapomněl, že se mu zrušil koncert... A doufám, že ten FB účet nezrušil kvůli tomu, že jsme naštvaný, že na nás prdí, resp. doufám, že k tomu moje zpráva nepřispěla... I když to časově nehezky vychází, no :( Vždyť o co šlo - stačilo napsat omluvu na dva řádky a jednou za čas si udělat čas a cokoli napsat...
Edit: Jo a ještě víc doufám, že ten účet nesmazal, aby se mohl vymlouvat. Teda nedoufám, já tomu nevěřím :)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Příspěvekod Kaja » 25 bře 2010, 13:28

deppholl píše:
Kaja píše:Takže dnes sa ideme pozrieť na Costnera? Rovno z práce - to budú zas nestíhačky. :? A dúfam, že Miro to zruší a odkáže nám to o tyždeň.

Moje dieťa mi to už odobrilo: Tak sa tam dobre bav a nerob vytrznosti! ;)


:roll: :D
Už se těším na report. Foťák bereš?? Taky pevně doufám že tam to tele blonďatý bude!!! :twisted: Od kolika to je??


Od 19,00. Ale veru foťák nemám, sklamem Vás. Iba Vám porozprávam. :?
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Míla » 25 bře 2010, 13:32

Kaja píše:
deppholl píše:
Kaja píše:Takže dnes sa ideme pozrieť na Costnera? Rovno z práce - to budú zas nestíhačky. :? A dúfam, že Miro to zruší a odkáže nám to o tyždeň.

Moje dieťa mi to už odobrilo: Tak sa tam dobre bav a nerob vytrznosti! ;)


:roll: :D
Už se těším na report. Foťák bereš?? Taky pevně doufám že tam to tele blonďatý bude!!! :twisted: Od kolika to je??


Od 19,00. Ale veru foťák nemám, sklamem Vás. Iba Vám porozprávam. :?
TAK HO POZDRAVUJ MIRA.MÍLA :P
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Příspěvekod Kaja » 25 bře 2010, 13:47

Dobre, Míla :)

Nad foťákom som rozmýšľala, ale môj je dosť veľký a nešikovný - a ako poznám situáciu v PKO, tam budem sedieť dosť ďaleko od pódia, nič odtiaľ nenafotím. A dcéra mi zakázala robiť výtržnosti, do čoho som zahrnula aj preliezanie ľudí kvôli Mirovi, lezenie mu do šatne a pod. :(
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Míla » 25 bře 2010, 13:59

Kaja píše:Dobre, Míla :)

Nad foťákom som rozmýšľala, ale môj je dosť veľký a nešikovný - a ako poznám situáciu v PKO, tam budem sedieť dosť ďaleko od pódia, nič odtiaľ nenafotím. A dcéra mi zakázala robiť výtržnosti, do čoho som zahrnula aj preliezanie ľudí kvôli Mirovi, lezenie mu do šatne a pod. :(
ŽE NA NĚJ MOC MYSLÍME A DRŽÍME MU PALCE.TAK TI TO ZÁVIDÍM.UŽ JSI HO NĚKDY VIDĚLA NAŽIVO.MÍLA :)
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Příspěvekod Kaja » 25 bře 2010, 14:04

Míla píše:
Kaja píše:Dobre, Míla :)

Nad foťákom som rozmýšľala, ale môj je dosť veľký a nešikovný - a ako poznám situáciu v PKO, tam budem sedieť dosť ďaleko od pódia, nič odtiaľ nenafotím. A dcéra mi zakázala robiť výtržnosti, do čoho som zahrnula aj preliezanie ľudí kvôli Mirovi, lezenie mu do šatne a pod. :(
ŽE NA NĚJ MOC MYSLÍME A DRŽÍME MU PALCE.TAK TI TO ZÁVIDÍM.UŽ JSI HO NĚKDY VIDĚLA NAŽIVO.MÍLA :)


Nevidela. A teraz ho asi neuvidím tiež veľmi zblízka, to v tom PKO je také ako v divadle a je to dosť veľké. Takže pozdravovať ho budem asi tiež iba telepaticky, jedine že by zapracovala nejaká náhoda a niekde sme sa neplánovane zrazili. Mne sa ale príjemné náhody často nestávajú. :?
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Míla » 25 bře 2010, 14:14

Kaja píše:
Míla píše:
Kaja píše:Dobre, Míla :)

Nad foťákom som rozmýšľala, ale môj je dosť veľký a nešikovný - a ako poznám situáciu v PKO, tam budem sedieť dosť ďaleko od pódia, nič odtiaľ nenafotím. A dcéra mi zakázala robiť výtržnosti, do čoho som zahrnula aj preliezanie ľudí kvôli Mirovi, lezenie mu do šatne a pod. :(
ŽE NA NĚJ MOC MYSLÍME A DRŽÍME MU PALCE.TAK TI TO ZÁVIDÍM.UŽ JSI HO NĚKDY VIDĚLA NAŽIVO.MÍLA :)


Nevidela. A teraz ho asi neuvidím tiež veľmi zblízka, to v tom PKO je také ako v divadle a je to dosť veľké. Takže pozdravovať ho budem asi tiež iba telepaticky, jedine že by zapracovala nejaká náhoda a niekde sme sa neplánovane zrazili. Mne sa ale príjemné náhody často nestávajú. :?
BUDU TI DRŽET PALCE .TO JE JAKO SÁZKA DO LOTERIE.BUD A NEBO.MÍLA :shock:
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

PředchozíDalší

Zpět na Proběhlé koncerty