Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Superstar 2013

Re: Superstar 2013

Příspěvekod xitee » 25 bře 2013, 12:17

ewilyn píše:
xitee píše:Když už jsme u Karola, tak Scalex v souvislosti s ním zmínil :miro: . Ano polovina soutěžících zpívala dietně a člověk si po skončení jejich vystoupení mohl říct nic se nedělo. A to je horší, než výrazné, ale komické výkony á la Šeps.

http://krasna.nova.cz/clanek/superstar2 ... talii.html


ale neprirovnava, je to cele vlastne :miro: poklona...pretoze :miro: vzdy posobil na javisku ako rocker, kym toto decko len ako nejapna , skutocne velmi dietna napodobenina :twisted: ...podla mna nema vo finale co robit, este som ho nepocula dobre, alebo aspon obstjne zaspievat :?


100% souhlas a ještě musicserver. http://musicserver.cz/clanek/42432/Supe ... 24-3-2013/ Karol má s Mirem společnou akorát kytaru, zájem o rockovou muziku, to, že je nezadaný. Jinak dieta a těžký podprůměr.
xitee Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1315
Registrován: 06 kvě 2011, 14:08
Bydliště: nejčastěji Praha

Re: Superstar 2013

Příspěvekod ewilyn » 25 bře 2013, 22:22

i Voxel porovnava karola s Mirom- oznacuje ho ako "Smajda typ" :twisted: ...no to si este uzijeme...

http://prask.nova.cz/clanek/novinky/vox ... vraci.html
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Superstar 2013

Příspěvekod zsimona » 26 bře 2013, 12:18

ewilyn píše:i Voxel porovnava karola s Mirom- oznacuje ho ako "Smajda typ" :twisted: ...no to si este uzijeme...

http://prask.nova.cz/clanek/novinky/vox ... vraci.html

no nevím :wink: ...to jako každý dlouhovlasý kluk s kytarou teď bude přirovnávaný k :miro: ???? :shock: ....jinou podobu tam totiž vážně v ničem nevidím!
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Superstar 2013

Příspěvekod Misuna » 26 bře 2013, 13:04

zsimona píše:
ewilyn píše:i Voxel porovnava karola s Mirom- oznacuje ho ako "Smajda typ" :twisted: ...no to si este uzijeme...

http://prask.nova.cz/clanek/novinky/vox ... vraci.html

no nevím :wink: ...to jako každý dlouhovlasý kluk s kytarou teď bude přirovnávaný k :miro: ???? :shock: ....jinou podobu tam totiž vážně v ničem nevidím!


Jestli to nebude tím, že oba jsou jemné typy, ale jinou podobu tam nevidím ani já. Karol je určitě šikovnej muzikant. Spíš bych ho přirovnala k J.Oravcovi. Až čas ukáže, co se z něj vyklube.
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Superstar 2013

Příspěvekod Kaja » 26 bře 2013, 20:45

ewilyn píše:i Voxel porovnava karola s Mirom- oznacuje ho ako "Smajda typ" :twisted: ...no to si este uzijeme...

http://prask.nova.cz/clanek/novinky/vox ... vraci.html


Nezávisle od novinárov ho ľudia prirovnávajú k :miro:, už som sa s tým stretla. Ale potom od neho aj niečo podobné očakávajú a nevychádza im to. Myslím, že to je problém skôr pre toho chlapca, nie je dobré byť v takej pozícii, že ho stále zrovnávajú s niekým.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Superstar 2013

Příspěvekod Franci » 31 bře 2013, 15:17

No Karol sa mi páči čím ďalej tým viac. Uznávam, že ako spevák je lepší Miro, to bezkonkurenčne. Karol je ale prirodzenejší,
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Superstar 2013

Příspěvekod Maggie » 31 bře 2013, 22:24

http://krasna.nova.cz/clanek/superstar2013/scalexova-gilotina-mezi-hejkaly-to-nejvic-skripalo-natalii.html
Ještě k minulému kolu a Karolovi - Scalex hodnotil výkony a u Karola se zmínil cituji: "... poslal bych ho do učení k Miro Šmajdovi" :D
+ ještě zmínil, jakou show Miro v SuperStar předváděl - byla to narážka na to, jak "mrtvě" podal Karol výkon od Krawitze :)
Maggie
 
Příspěvky: 76
Registrován: 27 led 2012, 20:42


Re: Superstar 2013

Příspěvekod Franci » 01 dub 2013, 12:44

Karola vyhodili :cry: to je škoda. Ale veď šamjda tiež podával prvé tri kolá staršne výkony a potom v rockovom kole zažiaril! Určite by aj karči zažiaril v rockovom kole. Karol bol krajší ako Miro a prirodzenejší... Aj preto odchádzam z jeho fanklubu, lebo šajda je neprirodzený a vlasofil. Len toto som chcela, majte sa pekne.
A simonka odpusť!
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Superstar 2013

Příspěvekod zsimona » 01 dub 2013, 14:02

Franci píše:Karola vyhodili :cry: to je škoda. Ale veď šamjda tiež podával prvé tri kolá staršne výkony a potom v rockovom kole zažiaril! Určite by aj karči zažiaril v rockovom kole. Karol bol krajší ako Miro a prirodzenejší... Aj preto odchádzam z jeho fanklubu, lebo šajda je neprirodzený a vlasofil. Len toto som chcela, majte sa pekne.
A simonka odpusť!

...ty se nad sebou zamysli!!!...píšeš nesmysly :( ...a jsi plná zloby :wink:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Superstar 2013

Příspěvekod kobitka » 01 dub 2013, 22:39

Franci píše:Karola vyhodili :cry: to je škoda. Ale veď šamjda tiež podával prvé tri kolá staršne výkony a potom v rockovom kole zažiaril! Určite by aj karči zažiaril v rockovom kole. Karol bol krajší ako Miro a prirodzenejší... Aj preto odchádzam z jeho fanklubu, lebo šajda je neprirodzený a vlasofil. Len toto som chcela, majte sa pekne.
A simonka odpusť!

To ti zase přeskočilo :shock: ?
Jinak ať nejsem mimo téma podle mně je tahle superstár ta nejslabší za poslední roky. Pomalu to vypadá jako by v těch našich republikách došly talenty. Nebo spíš ještě nestihli dorůst. Já se přiznám že jsem viděla jen castingové kola a to jen proto, že tam byla dívčina, kterou znám. Tak jsem byla zvědavá jestli postoupí a nebo vypadne stejně jako když to zkoušela poprvé. Jinak mně tam nezaujal vůbec nikdo. Ano ti lidi umí zpívat ale to podstatné chybí bohužel všem finalistům. A hrát to jen na krásu je prostě málo. Zrovna u toho Karola to bylo jen a pouze o zjevu. Vždyď je moc nezaujal ani na castingu.
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Re: Superstar 2013

Příspěvekod Misuna » 02 dub 2013, 01:39

Franci píše:Karola vyhodili :cry: to je škoda. Ale veď šamjda tiež podával prvé tri kolá staršne výkony a potom v rockovom kole zažiaril! Určite by aj karči zažiaril v rockovom kole. Karol bol krajší ako Miro a prirodzenejší... Aj preto odchádzam z jeho fanklubu, lebo šajda je neprirodzený a vlasofil. Len toto som chcela, majte sa pekne.
A simonka odpusť!


Ten kluk ve skutečnosti Mirovi nesahá ani po kotníky co se do osobnosti týče, a to mě na něm nejmíň přitahuje. Vzpomeneš si vůbec ještě dneska např.na Lukáše Ondruše ? :roll: Toho si totiž taky stavěla nad Mira a dnes po něm ani nevzdychneš.
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Superstar 2013

Příspěvekod zsimona » 02 dub 2013, 09:25

Misuna píše:
Franci píše:Karola vyhodili :cry: to je škoda. Ale veď šamjda tiež podával prvé tri kolá staršne výkony a potom v rockovom kole zažiaril! Určite by aj karči zažiaril v rockovom kole. Karol bol krajší ako Miro a prirodzenejší... Aj preto odchádzam z jeho fanklubu, lebo šajda je neprirodzený a vlasofil. Len toto som chcela, majte sa pekne.
A simonka odpusť!


Ten kluk ve skutečnosti Mirovi nesahá ani po kotníky co se do osobnosti týče, a to mě na něm nejmíň přitahuje. Vzpomeneš si vůbec ještě dneska např.na Lukáše Ondruše ? :roll: Toho si totiž taky stavěla nad Mira a dnes po něm ani nevzdychneš.

a pak to byl nějaký Jackie...taky už ani slovo o něm :wink: ...Franci lidi hodnotí podle vlasů...a protože zrovna nyní má :miro: podle ní vlasy "nepěkné"...tak je nepřirozený,zlý,škaredý.....chuděra holka,má to v hlavě pomotané :wink:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Superstar 2013

Příspěvekod Franci » 02 dub 2013, 15:27

Jackieho nespomínam, lebo nemal mira rád, preto som ho prestala sledovať a začal sa škaredo líčiť....... Ano Miro je soobnos,ť má nádherný hlas a krásne texty...... To tí chlapci nemali.
Ale id eo tom, že karol Lukáš boli prirodzení a na nič s anehrali. Váš šmajda si tupiruje vlasy a robí veľký objem. prečo to robí? tí chlapci mali krásne prirodzene vlasy. miro má škarede a riedke... neposmeivam s amu preto o jeho paperie mi nejde. Ide mi o jeho osobnosť. neni to dobrý človek a je neprirodzeny preťo odchádzam z fanklubu. majte sa . už sem nikdy nenapíšem! a myslí mto už vážne tentokrát. už nenapíšem ani slovo. majte sa.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Superstar 2013

Příspěvekod Franci » 02 dub 2013, 15:48

ospravedlnujem sa. už nikdy na mira nenapišem nič zle. nepatrí sa to. prepáčte a amjte sa........ miro má nádherný hlas a nádherné texty. a stále je v mojo msrdiečku. už o no mnebudem písať zlé, ani s amu posmievať kvol iriedkym vlasom. nepatrí sa to. nehnevajte s ana mna. už sem nebudem nič písať. ahojte.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

PředchozíDalší

Zpět na Volný pokec

cron