Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Superstar 2013

Re: Superstar 2013

Příspěvekod Bára » 13 kvě 2013, 00:07

ewilyn píše:takze dalsim hostom s Superstar bude Christovao :evil:
.....a Scalexův názor na jeho vystoupení :roll: ............ pamatuju si Bena v SuperStar. Měl problémy s rytmem a frázováním, ale neměl problémy s češtinou. Teď zpíval tak, že jsem až v druhé sloce poznal, že ta písnička má český text (a i tak jsem pak půlce slov nerozuměl). Musím říct, že to, co předvedl, ztělesňuje to nejohavnější, co v moderní muzice vzniká. Přitom před nějakými dvěma roky dělal taky moderní rytmickou taneční muziku, která zdaleka nebyla tak strašná. ..........Nicméně šikovný management holt už se postará :mrgreen: A ten názor není na Panáčkovi ojedinělý :wink:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Superstar 2013

Příspěvekod ewilyn » 13 kvě 2013, 00:25

Bára píše:
ewilyn píše:takze dalsim hostom s Superstar bude Christovao :evil:
.....a Scalexův názor na jeho vystoupení :roll: ............ pamatuju si Bena v SuperStar. Měl problémy s rytmem a frázováním, ale neměl problémy s češtinou. Teď zpíval tak, že jsem až v druhé sloce poznal, že ta písnička má český text (a i tak jsem pak půlce slov nerozuměl). Musím říct, že to, co předvedl, ztělesňuje to nejohavnější, co v moderní muzice vzniká. Přitom před nějakými dvěma roky dělal taky moderní rytmickou taneční muziku, která zdaleka nebyla tak strašná. ..........Nicméně šikovný management holt už se postará :mrgreen: A ten názor není na Panáčkovi ojedinělý :wink:


ano, videla som to, bolo to desne :roll: :twisted: ..prese tak, usislane, mimo rytmu, mix 3 piesni, z ktorych Bomby boli zdaleka najlepsie :roll: ...no Ben rozopol vestu a Ewa mala hned problem :D ...ale nie, bolo to jedno z najtrapnejsich hostovskych vystupeni v CSS :!:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Superstar 2013

Příspěvekod zsimona » 13 kvě 2013, 08:41

ewilyn píše:
Bára píše:
ewilyn píše:takze dalsim hostom s Superstar bude Christovao :evil:
.....a Scalexův názor na jeho vystoupení :roll: ............ pamatuju si Bena v SuperStar. Měl problémy s rytmem a frázováním, ale neměl problémy s češtinou. Teď zpíval tak, že jsem až v druhé sloce poznal, že ta písnička má český text (a i tak jsem pak půlce slov nerozuměl). Musím říct, že to, co předvedl, ztělesňuje to nejohavnější, co v moderní muzice vzniká. Přitom před nějakými dvěma roky dělal taky moderní rytmickou taneční muziku, která zdaleka nebyla tak strašná. ..........Nicméně šikovný management holt už se postará :mrgreen: A ten názor není na Panáčkovi ojedinělý :wink:


ano, videla som to, bolo to desne :roll: :twisted: ..prese tak, usislane, mimo rytmu, mix 3 piesni, z ktorych Bomby boli zdaleka najlepsie :roll: ...no Ben rozopol vestu a Ewa mala hned problem :D ...ale nie, bolo to jedno z najtrapnejsich hostovskych vystupeni v CSS :!:

a...ani jsem kvůli tomu dnes neusnula :lol: ...stále jsem v šoku,že je něco takového vůbec možné!!! :shock:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Superstar 2013

Příspěvekod Bára » 13 kvě 2013, 11:03

Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Superstar 2013

Příspěvekod zsimona » 13 kvě 2013, 11:23


to jeho hodnocení mě konečně rozesmálo! :D
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Superstar 2013

Příspěvekod ota » 14 kvě 2013, 16:38

Uživatelský avatar
ota
 
Příspěvky: 154
Registrován: 08 říj 2012, 19:29

Re: Superstar 2013

Příspěvekod ewilyn » 14 kvě 2013, 18:17

dalsim hstom v Superstar bude Seps :roll: ...myslim, ze Benov vykon bude ohrozeny :P
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Superstar 2013

Příspěvekod ota » 14 kvě 2013, 18:32

ewilyn píše:dalsim hstom v Superstar bude Seps :roll: ...myslim, ze Benov vykon bude ohrozeny :P


Tento rok vybrali skutočne najkvalitnejších spevákov tejto súťaže :lol: Veľmi si na tom dali záležať :lol:
Uživatelský avatar
ota
 
Příspěvky: 154
Registrován: 08 říj 2012, 19:29

Re: Superstar 2013

Příspěvekod zsimona » 14 kvě 2013, 18:59

ewilyn píše:dalsim hstom v Superstar bude Seps :roll: ...myslim, ze Benov vykon bude ohrozeny :P

aha!...už začínám chápat strategii produkce pořadu :roll: ....na závěr pobavit a šokovat diváka :mrgreen: ...a ukázat,co lze taky všechno od finalistů čekat! :mrgreen:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Superstar 2013

Příspěvekod Bára » 14 kvě 2013, 19:37

zsimona píše:
ewilyn píše:dalsim hstom v Superstar bude Seps :roll: ...myslim, ze Benov vykon bude ohrozeny :P

aha!...už začínám chápat strategii produkce pořadu :roll: ....na závěr pobavit a šokovat diváka :mrgreen: ...a ukázat,co lze taky všechno od finalistů čekat! :mrgreen:
:wink: Možná naopak chtějí představit to, co nezastíní letošní soutěžící :idea: Neviděla jsem nic, ale čtu, že ta úroveň je slaboučká :wink: Neznám Šepsův repertoár, ale určitě to bude Setkání s králem :P :lol: .....po všech stránkách :thumbup:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Superstar 2013

Příspěvekod Bára » 14 kvě 2013, 19:39

http://revue.idnes.cz/samer-issa-o-drog ... idicky_zar :P :D Budu si muset něco poslechnout, abych zjistila, co vzniká za hodnoty :roll:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Superstar 2013

Příspěvekod Henrieta » 17 kvě 2013, 22:36

ewilyn píše:dalsim hstom v Superstar bude Seps :roll: ...myslim, ze Benov vykon bude ohrozeny :P


Presne to ma minule napadlo, že asi Šepsa ešte zavolajú :mrgreen:
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24


Re: Superstar 2013

Příspěvekod ewilyn » 19 kvě 2013, 23:17

noo, tak Seps tazko zakonkuroval Benovi.... minimalne v nezrozumitelnosti cestiny ....no celkom ma piesen bavila :mrgreen: ...cista recese pre mna :mrgreen: ..no jeho rozhovor s trapnou moderatorkou ...to je uz ina sila :twisted:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Superstar 2013

Příspěvekod Sidney » 21 kvě 2013, 19:14

Minule som nahodou prepla na tuto superstar, lebo ma nebavolo pozerat jak svedi nakladaju svajciarom ale bola to hrozna nuda, naco to robia :?: Ved z tych sutazi sa takmer nikto nepresadi, mimo tych co su zazobani alebo sa spoja s ludmi, ktori im pomozu a samozreme na nich zarobia...
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

PředchozíDalší

Zpět na Volný pokec

cron