Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

O vselicom..volny pokec

Re: O vselicom..volny pokec

Příspěvekod Nikys » 25 dub 2013, 20:11

Bára píše:
Nikys píše:Je mi to moc líto, i když mě to vždy moc bavilo momentálně nemám chuť pokračovat v jakékoliv podpoře tohoto člověka, který mě zklamal na celé čáře. Nikdy by mě nenapadlo, že mi takto může ublížit. Myslela jsem, že stojí za to ho podporovat, ale on sám mi dal jasně najevo, že o fanoušky nestojí. Bolí mě to moc, ale prostě už dál nemohu. Bez důvodu si mě na facebooku zablokoval a to je jasný signál že o fans nemá zájem a já prostě nehodlám podporovat člověka, který o nás fanoušky a naší práci (podporu) nemá zájem.
:wink: A kolikrát týdně jsi mu psala :?: A proč? Zhodnoť to a možná na to přijdeš :roll: a nedělej kolem toho estrádu. Už to pochopitelně komentují i lidé, kteří na koncerty vůbec nejezdí a nemají přehled o tom, čeho je kdo schopen :wink: Určitě nejsi možná jediná a všechno má svou příčinu :wink: Někdy opravdu nechápu :mrgreen: O víkendu na koncertě :idea: Tam si každý představuje, že ho bude přijímat jako královnu (chápete :idea: :mrgreen: , že někdy nemusí mít náladu na nikoho a má za sebou dvouhodinový koncert :?: ) a přijede se domů a je třeba ještě zřejmě něco dovysvětlovat písemně :?: Částečně si to Miro zavinil i sám svým vstřícným postojem k fanouškům a některým se to asi vymklo z ruky :mrgreen:


To nemá smysl že jsem sem vůbec něco psala vy nejste o moc lepší. Představte si že jsem mu nikdy nepsala dnes prvně a ve vší slušnosti. Vy jste sami pěkní pokrytci nemám důvod mu denně psát. Prostě se to stalo a žádný důvod jsem mu ktomu nezavdala tak už si taky trhněte
Uživatelský avatar
Nikys Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 854
Registrován: 31 bře 2010, 21:05
Bydliště: Tichonice okres Benešov u Prahy

Re: O vselicom..volny pokec

Příspěvekod Kveta » 25 dub 2013, 20:29

Je to tak Baro potrebuje aj pokoj a oddych často je hore aj celu noc vtedy sa najlepšie tvori.Ked niečo pre neho robim tak preto lebo to chcem ,vážim si ho a páči sa mi jeho práca ,nie preto že očakávam od neho stále nejaku pozornosť,nemôže sa predsa roztrhať on je sam a nás stovky?Ak sa niekomu páči jeho tvorba ,spev tak nech si ju uživa ale on nie je modla ,je obyčajny chalan ktoremu táto práca je koničkom a je rád že sa tym môže aj živiť. Mier :) :) :)
Uživatelský avatar
Kveta Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 575
Registrován: 09 bře 2010, 21:29

Re: O vselicom..volny pokec

Příspěvekod Iva » 25 dub 2013, 22:30

Kveta píše:Je to tak Baro potrebuje aj pokoj a oddych často je hore aj celu noc vtedy sa najlepšie tvori.Ked niečo pre neho robim tak preto lebo to chcem ,vážim si ho a páči sa mi jeho práca ,nie preto že očakávam od neho stále nejaku pozornosť,nemôže sa predsa roztrhať on je sam a nás stovky?Ak sa niekomu páči jeho tvorba ,spev tak nech si ju uživa ale on nie je modla ,je obyčajny chalan ktoremu táto práca je koničkom a je rád že sa tym môže aj živiť. Mier :) :) :)

:thumbup:
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: O vselicom..volny pokec

Příspěvekod Bára » 29 dub 2013, 11:13

Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: O vselicom..volny pokec

Příspěvekod zsimona » 29 dub 2013, 11:19

Bára píše:http://praha.idnes.cz/vybuch-v-praze-u-narodniho-divadla-d5e-/praha-zpravy.aspx?c=A130429_101742_praha-zpravy_kol :(

:shock: ... :(
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: O vselicom..volny pokec

Příspěvekod ada » 06 kvě 2013, 15:05

ada
 
Příspěvky: 80
Registrován: 14 bře 2010, 20:25

Re: O vselicom..volny pokec

Příspěvekod ewilyn » 11 kvě 2013, 12:09

myslim, ze prilis negativna recenzia...evidentne recenzenta jej show uz nebavia :?

http://musicserver.cz/clanek/42986/Pink ... 10-5-2013/
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: O vselicom..volny pokec

Příspěvekod ewilyn » 11 kvě 2013, 12:21

ten isty koncert, uplne ina recenzia :wink:

http://ireport.cz/recenze/17095-live-ak ... dchla.html
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: O vselicom..volny pokec

Příspěvekod Bára » 12 kvě 2013, 00:48

http://kultura.idnes.cz/hodnoceni-zabav ... levize_jaz :roll: Tentokrát musím souhlasit :evil: Něco úděsného se odehrávalo (sice jako kulisa při jiné práci) :mrgreen: Náhlovský, Mladý, Polívka s obtížemi udrželi myšlenku :wink: K tomu vesele vyhrával Yo Yo band na playback, kdy Tesařík přiznal bez mučení, že ho vlastně vyrušili z ležení na kanapi :roll: Kolik to celé stálo peněz, tak to si netroufám ani odhadnout, protože i hlediště bylo plné celebrit pamatujících staré časy:roll: Musela jsem si spravit náladu filmem na DVD. Na jakékoliv pokračování večera při televizi jsem ztratila úplně odvahu :wink:...a zase asi nadlouho :mrgreen:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: O vselicom..volny pokec

Příspěvekod ewilyn » 12 kvě 2013, 11:29

Bára píše:http://kultura.idnes.cz/hodnoceni-zabavne-soutez-kufr-dej-/televize.aspx?c=A130511_224537_televize_jaz :roll: Tentokrát musím souhlasit :evil: Něco úděsného se odehrávalo (sice jako kulisa při jiné práci) :mrgreen: Náhlovský, Mladý, Polívka s obtížemi udrželi myšlenku :wink: K tomu vesele vyhrával Yo Yo band na playback, kdy Tesařík přiznal bez mučení, že ho vlastně vyrušili z ležení na kanapi :roll: Kolik to celé stálo peněz, tak to si netroufám ani odhadnout, protože i hlediště bylo plné celebrit pamatujících staré časy:roll: Musela jsem si spravit náladu filmem na DVD. Na jakékoliv pokračování večera při televizi jsem ztratila úplně odvahu :wink:...a zase asi nadlouho :mrgreen:


su i ine stanice Baro :wink: ...ja som sa ani nepokusila na to prepnut :wink: ...no konkerencia mala iste radost :mrgreen:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: O vselicom..volny pokec

Příspěvekod Bára » 12 kvě 2013, 12:14

ewilyn píše:
Bára píše:http://kultura.idnes.cz/hodnoceni-zabavne-soutez-kufr-dej-/televize.aspx?c=A130511_224537_televize_jaz :roll: Tentokrát musím souhlasit :evil: Něco úděsného se odehrávalo (sice jako kulisa při jiné práci) :mrgreen: Náhlovský, Mladý, Polívka s obtížemi udrželi myšlenku :wink: K tomu vesele vyhrával Yo Yo band na playback, kdy Tesařík přiznal bez mučení, že ho vlastně vyrušili z ležení na kanapi :roll: Kolik to celé stálo peněz, tak to si netroufám ani odhadnout, protože i hlediště bylo plné celebrit pamatujících staré časy:roll: Musela jsem si spravit náladu filmem na DVD. Na jakékoliv pokračování večera při televizi jsem ztratila úplně odvahu :wink:...a zase asi nadlouho :mrgreen:


su i ine stanice Baro :wink: ...ja som sa ani nepokusila na to prepnut :wink: ...no konkerencia mala iste radost :mrgreen:
No, bohužel nabídka stejná :P :D Ne-li horší :P Jen jsem se chtěla nechat chvíli bavit :wink: Spíše jsem vyprovokovala otázku, kdo je divnej :idea: :?: :lol: Zda já, nebo ten pořad :P Ta recenze mě potěšila :thumbup: :D
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: O vselicom..volny pokec

Příspěvekod zsimona » 12 kvě 2013, 14:30

Bára píše:
ewilyn píše:
Bára píše:http://kultura.idnes.cz/hodnoceni-zabavne-soutez-kufr-dej-/televize.aspx?c=A130511_224537_televize_jaz :roll: Tentokrát musím souhlasit :evil: Něco úděsného se odehrávalo (sice jako kulisa při jiné práci) :mrgreen: Náhlovský, Mladý, Polívka s obtížemi udrželi myšlenku :wink: K tomu vesele vyhrával Yo Yo band na playback, kdy Tesařík přiznal bez mučení, že ho vlastně vyrušili z ležení na kanapi :roll: Kolik to celé stálo peněz, tak to si netroufám ani odhadnout, protože i hlediště bylo plné celebrit pamatujících staré časy:roll: Musela jsem si spravit náladu filmem na DVD. Na jakékoliv pokračování večera při televizi jsem ztratila úplně odvahu :wink:...a zase asi nadlouho :mrgreen:


su i ine stanice Baro :wink: ...ja som sa ani nepokusila na to prepnut :wink: ...no konkerencia mala iste radost :mrgreen:
No, bohužel nabídka stejná :P :D Ne-li horší :P Jen jsem se chtěla nechat chvíli bavit :wink: Spíše jsem vyprovokovala otázku, kdo je divnej :idea: :?: :lol: Zda já, nebo ten pořad :P Ta recenze mě potěšila :thumbup: :D

mně to běželo jen jako kulisa :wink: ...manžel to sledoval a byl naštvaný...vzpomínal,že dřív to mělo mnohem vyšší úroveň...jediné"+" viděl v tom,že to byl jen jeden jediný díl...a víc už té "hrůzy" nebude... :mrgreen:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: O vselicom..volny pokec

Příspěvekod ewilyn » 23 kvě 2013, 09:27

nie vzdy sa vyplaca stat blizko podia :shock:

http://www.topky.sk/cl/100314/1350251/S ... lal-na-ne-
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: O vselicom..volny pokec

Příspěvekod Sidney » 26 kvě 2013, 13:06

Vcera sme boli v Trencine na koncerte Jergusa Oravca, bolo tam vyborne, krasne priestory, ciste, bez cigariet... Mirov styl muziky je nam samozrejme blizsi, Jergus hraje blues. Nie som nejaky odbornik na to, ale myslim, ze jeho veci su dost na urovni. Stihli sme aj trochu pokecat, zoznamit sa s jeho ocinom. Este k publiku, tak taketo publikum by som dopriala Mirovi, ziadne pistiace nadrzane zo zakladnej, skutocne ludia, co sa zaujimaju o kvalitnu muziku, cca od 25 (20 :?: ) do 50 rokov. Viac muzov aj mladi chalani. Proste tam moze ist hocikto bez toho aby sa tam citil trapne. A to aj ked je este mlady. :mrgreen: A pritom Jergus je od neho tusim mladsi. Viem, ze niektorych tuna zaujal v CSS tak mozem odporucit, ak ho budete mat po bliz. My sme sa zaujimali o BA, ze sa posnazia povedali... A este nieco, aj ludia co maju viac ako 15 dokazu urobit vybornu atmosferu. :wink:

Aj :miro: aj on su skutocne velmi talentovani mladi muzi, pevne verim, ze sa im bude darit. Patria na velke festivaly, podia, ach, no to by pozerali, keby siel Oravec po takej Smatanovej... :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: O vselicom..volny pokec

Příspěvekod ewilyn » 03 čer 2013, 18:42

Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

PředchozíDalší

Zpět na Volný pokec

cron