Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

O vselicom..volny pokec

Re: O vselicom..volny pokec

Příspěvekod Lilie » 31 pro 2014, 21:37

zsimona píše:
Lilie píše:
_gemini píše:I já přeju jen to nejlepší do nového roku. Budeme se zase vídat na různých akcích jako letos, kalendář se postupně plní. Už se na všechno těším.


Mám pozvání jen pro mě od pár kapel, co vážně frčí jako Mirda nikdy :) Takže bez hudby aj. nebudu a všimli jste si, že by Mirda na své stránce třeba aspoň popřál všem k Novému roku? :((


No nepopřál...jen na stránce Nae6 :-( ....asi přeje pěkný a šťastný rok jen zahraničním fanouškům.... :roll:


Bo tady ten plebs ho už nezajímá, rád by za hranice, tam už se takových jistě nemůžou dočkat....
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: O vselicom..volny pokec

Příspěvekod zsimona » 31 pro 2014, 21:44

Lilie píše:
zsimona píše:
Lilie píše:
Mám pozvání jen pro mě od pár kapel, co vážně frčí jako Mirda nikdy :) Takže bez hudby aj. nebudu a všimli jste si, že by Mirda na své stránce třeba aspoň popřál všem k Novému roku? :((


No nepopřál...jen na stránce Nae6 :-( ....asi přeje pěkný a šťastný rok jen zahraničním fanouškům.... :roll:


Bo tady ten plebs ho už nezajímá, rád by za hranice, tam už se takových jistě nemůžou dočkat....


no ne že bych mu nepřála,aby se venku prosadil :wink: ...jen....ne nadarmo se říká,že KDO SI NEVÁŽÍ TOHO,CO MÁ,NEZASLOUŽÍ SI NIC DALŠÍHO :roll: .......přeloženo....když si neváží fans,co má (toho zbytku),proč by se o něj měli zajímat další?...... :roll: ......ale třeba se pletu a venku ho čeká závratná kariéra a davy nových "lepších" fans :P
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: O vselicom..volny pokec

Příspěvekod Bára » 01 led 2015, 17:42

zsimona píše:
Lilie píše:
_gemini píše:I já přeju jen to nejlepší do nového roku. Budeme se zase vídat na různých akcích jako letos, kalendář se postupně plní. Už se na všechno těším.


Mám pozvání jen pro mě od pár kapel, co vážně frčí jako Mirda nikdy :) Takže bez hudby aj. nebudu a všimli jste si, že by Mirda na své stránce třeba aspoň popřál všem k Novému roku? :((


No nepopřál...jen na stránce Nae6 :-( ....asi přeje pěkný a šťastný rok jen zahraničním fanouškům.... :roll:
Na stránce, kde je necelých 300 fans? Vůbec bych se tím nezabývala. Já o ní ani nevěděla :shock: Takových stránek sfouknu z křesla několik do hodiny, zatímco za oknem se točí svět a běží život. To je furt a dokola o ničem. Jako tajná operace. Čí to je, kdo to je, co to bude? Až to teda bude...... Neúměrné vynaloženému úsilí. Ale co je tajné, tak není pro mě :wink:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: O vselicom..volny pokec

Příspěvekod ota » 01 led 2015, 18:38

však sa pozrite, kto sú tí zahraniční fans ... pár slovenských skalných...aby na oficiálne stránky nebol čas v priebehu niekoľkých týždňov napísať osobne jeden status, len prostredníctvom manažmentu, to o niečom svedčí... plány sú také tajné, že nakoniec po ich zverejnení, to už nikoho zaujímať nebude :) nadobúbam pocit, že sme už nežiadúci :?:
Uživatelský avatar
ota
 
Příspěvky: 154
Registrován: 08 říj 2012, 19:29

Re: O vselicom..volny pokec

Příspěvekod zsimona » 01 led 2015, 20:52

ota píše:však sa pozrite, kto sú tí zahraniční fans ... pár slovenských skalných...aby na oficiálne stránky nebol čas v priebehu niekoľkých týždňov napísať osobne jeden status, len prostredníctvom manažmentu, to o niečom svedčí... plány sú také tajné, že nakoniec po ich zverejnení, to už nikoho zaujímať nebude :) nadobúbam pocit, že sme už nežiadúci :?:

TEN POCIT UŽ MÁM DÉLE!!!!
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: O vselicom..volny pokec

Příspěvekod ota » 01 led 2015, 21:42

v súvislosti s Novým rokom a prehodnotením priorít, stále verím v jeho talent, osobnú charizmu, pretože produkuje druh hudby. ktorú milujem, ale asi som vsadila na nesprávneho koňa :shock:
Uživatelský avatar
ota
 
Příspěvky: 154
Registrován: 08 říj 2012, 19:29

Re: O vselicom..volny pokec

Příspěvekod Lilie » 01 led 2015, 22:13

ota píše:v súvislosti s Novým rokom a prehodnotením priorít, stále verím v jeho talent, osobnú charizmu, pretože produkuje druh hudby. ktorú milujem, ale asi som vsadila na nesprávneho koňa :shock:


Jestli je charismatické tvářit se jako kyselá p.del? :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: O vselicom..volny pokec

Příspěvekod ota » 01 led 2015, 22:21

Lilie píše:
ota píše:v súvislosti s Novým rokom a prehodnotením priorít, stále verím v jeho talent, osobnú charizmu, pretože produkuje druh hudby. ktorú milujem, ale asi som vsadila na nesprávneho koňa :shock:


Jestli je charismatické tvářit se jako kyselá p.del? :D


:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
ota
 
Příspěvky: 154
Registrován: 08 říj 2012, 19:29

Re: O vselicom..volny pokec

Příspěvekod ewilyn » 01 led 2015, 23:55

dievcata, prajem nam vsetkym ten najlepsi rok 2015, plny dobrej hudby a skvelych zazitkov :) ...a dufam , ze sa budeme pravidelne stretavat na akcich, nie nutne jen :miro:
a chcem Vam podakovat za forum, za tu dlhorocnu priazen a podporu :wink: ...a ze to tu udrzujete stale aktualne ( i ked to v posled. dobe nie je moc problem ) :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: O vselicom..volny pokec

Příspěvekod ewilyn » 29 srp 2015, 20:07

neviem ci ste toto zaregistrovali , prebehlo to po social. sietach :)

totalny ulet, ale vystihli toto leto ;) https://www.youtube.com/watch?v=weWsxR6P1Iw
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: O vselicom..volny pokec

Příspěvekod Kveta » 09 lis 2016, 23:50

Tak si pracujem v kuchyni, hraje mi telka a počuvam chart show a rozmyšľam že napíšem už tej Adelke aby už pozvali aj Mira niekedy nie stale len Harich a Adamec a odrazu spieva Miro poslednu pesničku,no tak konečne niekto tam hore má ma rád :) :thumbup:
Uživatelský avatar
Kveta Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 575
Registrován: 09 bře 2010, 21:29

Re: O vselicom..volny pokec

Příspěvekod ewilyn » 03 pro 2016, 22:49

Kveta píše:Tak si pracujem v kuchyni, hraje mi telka a počuvam chart show a rozmyšľam že napíšem už tej Adelke aby už pozvali aj Mira niekedy nie stale len Harich a Adamec a odrazu spieva Miro poslednu pesničku,no tak konečne niekto tam hore má ma rád :) :thumbup:


ano, konecne ho pozvali :thumbup:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Předchozí

Zpět na Volný pokec

cron