Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Má Miro víc fanoušků v ČR? Proč?

Příspěvekod ikka » 19 bře 2010, 09:00

Aj ja sa pridávam.. Tá cena lístkov- veľká pravda, tiež som sa nad tým divila. Ostatné body tiež súhlas.. A sklamanie? Ešte sa ma to furt drží.. Čakám, kedy prejde. Koncert na Slovensku v nedohľadne.. :cry:
ikka
 
Příspěvky: 247
Registrován: 19 úno 2010, 20:32

Příspěvekod Paula » 19 bře 2010, 09:06

ikka píše:Koncert na Slovensku v nedohľadne.. :cry:

hmmm...toto mi nevynahradí ani 10 nedieľ, keď budem mať pravidelnú dávku Mira v telke :cry: :cry: :cry:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod Andrew » 19 bře 2010, 09:07

ikka píše:Aj ja sa pridávam.. Tá cena lístkov- veľká pravda, tiež som sa nad tým divila. Ostatné body tiež súhlas.. A sklamanie? Ešte sa ma to furt drží.. Čakám, kedy prejde. Koncert na Slovensku v nedohľadne.. :cry:

Tohle je moje divoká spekulace. Nic z toho nemusí být pravda. Pořadatel koncertu si na 31. objednal sál v Heinekenu. Ale díky nadšeným reakcím na Mirova vystoupení po celé ČR a SR si řekl, že Heineken je možná malý. Tak to přesunuli do Majesticu, který má mnohem větší kapacitu. No a protože o Mira je zájem, tak proč nezkusit narejžovat, žejo. Tak napálili cenu vstupenek. A dopadlo to tak, jak to dopadlo - prodalo se jich málo.
Naposledy upravil Andrew dne 19 bře 2010, 09:24, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Příspěvekod ikka » 19 bře 2010, 09:21

Andrew píše:
ikka píše:Aj ja sa pridávam.. Tá cena lístkov- veľká pravda, tiež som sa nad tým divila. Ostatné body tiež súhlas.. A sklamanie? Ešte sa ma to furt drží.. Čakám, kedy prejde. Koncert na Slovensku v nedohľadne.. :cry:

Tohle je moje divoká spekulace. Nic z toho nemusí být pravda. Pořadatel koncertu si na 31. objednal sál v Heinekenu. Ale díky nadšeným reakcím na Mirova vystoupení po celé ČR a SR si řekl, že Heineken je možná malý. Tak to přesunuli do Majesticu, který má mnohem větší kapacitu. No a protože o Mira je zájem, tak proč nezkusit narejžovat, žejo. Tak napálili cenu vstupenek. A dopadlo to tak, jak to dopadlo - prodalo se jich málo.

Pokojne to tak môže byť, nepríde mi to až také bláznivé.. Zjavne sa riadili vypredanými koncertmi v kluboch a počtom fanúšikov na FB a inými rôznymi vecami. Inak si tú cenu fakt vysvetliť neviem. So mnou chceli ísť viacerí ľudia (aj kamaráti :wink: ) síce viac kvôli tomu, že spolu dakde vyrazíme, ako kvôli Mirovi, ale cena ich spoľahlivo odradila..
ikka
 
Příspěvky: 247
Registrován: 19 úno 2010, 20:32

Příspěvekod Lilie » 19 bře 2010, 10:55

Myslíte, že je to cenou :?: Já nevím, mně přišla celkem normální, ale může to tak být..... :roll:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Příspěvekod adélka » 19 bře 2010, 11:00

Lilie píše:Myslíte, že je to cenou :?: Já nevím, mně přišla celkem normální, ale může to tak být..... :roll:


Mně se ta cena taky nezdála přemrštěná, v Praze jsou takové ceny spíše ještě vyšší, ale samozřejmě nevím, jaké relace jsou v Bratislavě.
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod Paula » 19 bře 2010, 11:07

Lilie píše:Myslíte, že je to cenou :?: Já nevím, mně přišla celkem normální, ale může to tak být..... :roll:

neviem, či to bolo cenou. Mne sa nezdá, že by bola až taká prehnaná, ja by som tam šla aj za vyššiu cenu.
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod ikka » 19 bře 2010, 12:15

fanusicka píše:
Lilie píše:Myslíte, že je to cenou :?: Já nevím, mně přišla celkem normální, ale může to tak být..... :roll:

neviem, či to bolo cenou. Mne sa nezdá, že by bola až taká prehnaná, ja by som tam šla aj za vyššiu cenu.

Aj ja samozrejme, ale nie každý.. Ktovie, koľko takých bolo, hm.. tá cena sa mi zdala vyššia preto, že je to predsa len začínajúci spevák a ľudia celkom dobre nevedia, čo od neho očakávať..
ikka
 
Příspěvky: 247
Registrován: 19 úno 2010, 20:32

Příspěvekod Jarka » 19 bře 2010, 13:44

Mi ta cena přišla v pořádku, vlasně mě vůbec nenapadlo, že je to moc. Za VIP v Liberci jsem dala majlant
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Příspěvekod ewilyn » 19 bře 2010, 16:22

ikka píše:
fanusicka píše:
Lilie píše:Myslíte, že je to cenou :?: Já nevím, mně přišla celkem normální, ale může to tak být..... :roll:

neviem, či to bolo cenou. Mne sa nezdá, že by bola až taká prehnaná, ja by som tam šla aj za vyššiu cenu.

Aj ja samozrejme, ale nie každý.. Ktovie, koľko takých bolo, hm.. tá cena sa mi zdala vyššia preto, že je to predsa len začínajúci spevák a ľudia celkom dobre nevedia, čo od neho očakávať..


..je to zacinajuci spevak a este zo Superstar- bezna cena listkov na koncerty v SR sa pohybuje okolo 5-8Eur, viac si mozu dovolit pytat len najvacsie hviezdy alebo hostia ako napr. Gott, Elan a pod...
Bol tu spomenuty Liberec- ano, VIP listky su drahe, ale bezne stoja okolo 300 Czk- a to tam nie je sam ale s nim Nagy a Knechtova...
A do klubov v CR kde vystupoval bolo obvykle vstupne okolo 100-200 Czk ..
Pre mna cena tiez nie je problem, ale v mojom okoli som sa stretla s niekolkymi reakciami, ze za "superstaristu" je viac ako 10 Eur privela
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Sidney » 20 bře 2010, 17:05

V Cechach ma viac fanusikov, ale preco potom vyhral SS Chodur? Vo finale ho vacsina SR podporila. Ale to mohol urobit skor vychod...
Ved Miro v Kosiciach a v Bardejove vypredal v pohode koncerty.
Bratislava je jedna nudna diera. Tu je uplne prazdno v meste vecer, len stetky sa tu premavaju po uliciach s cielom ulovit nejakeho prachaca. Nie su tu ani normalne podniky. Take na zabavu, par primitivnych diskotek a predrazenych luxusnych barov pre uz vyssie spominane stetule.
Vobec sa mu nedivim, ze chce ist do Prahy a mat ceskeho producenta. Po Lets dance by mal prchat odtialto co najskor. Tu rock nie je popularny, len take primitivne kapely typu Karpina, neviem ci poznate a potom uz spominane klasiky Tasler, Smatanova a spol. Kto je iny je proti nam, asi tak.
K vasim fikciam odlozenia koncertu, ta cena vstupeniek moze byt hlavny problem a aj fakt, ze je to pred Velkou nocou. To sa BA vyprazdni, skoro vsetci zduchnu.
Asi chceli pekne zarobit na cene. Pre BA typicke... Ta cena mna osobne prekvapila, podla mna je dost vysoka. Teraz ponukaju za cenu jednej 2, takze 6,5 eura. To uz bude prijatelnejsie pre mladych ludi. On ma hlavne mlade publikum. Na to akosi organizator pozabudol. Mohli to radsej nechat v Heineken Tower, to je pre menej ludi, je to pekne divadlo. Skoda, ktovie ako to s tym koncertom dopadne. Mozno ho aj zrusia uplne. Potom nam blavakom ostane Brno, pripadne Piestany ci Trnava... Co uz. Nemam rada toto mesto, mohli sme radsej ostat pod Tatrami... Tam mam super bratrancov, fandili Mirovi, ti by nas za nim odviezli aj na Ukrajinu. :D :D :D
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Příspěvekod kobitka » 20 bře 2010, 19:23

Jo, jo kdyby nás páni politici nerozdělili, tak bychom vůbec nemuseli řešit, proč maji češi Mira raději než slováci.
Chápu proč nemají moraváci rádi pražáky(pokud nejsi z Prahy, tak jsi nula) ale furt mi nejde do kebule čím je na Slovensku východ horší od západu. To jako berou protože východ je blíž Ukrajině tak jsou východňari špatní nebo co?
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Příspěvekod Kaja » 20 bře 2010, 19:48

kobitka píše:Jo, jo kdyby nás páni politici nerozdělili, tak bychom vůbec nemuseli řešit, proč maji češi Mira raději než slováci.
Chápu proč nemají moraváci rádi pražáky(pokud nejsi z Prahy, tak jsi nula) ale furt mi nejde do kebule čím je na Slovensku východ horší od západu. To jako berou protože východ je blíž Ukrajině tak jsou východňari špatní nebo co?


To Ti je zložité. Východniari sú trochu iní mentalitou - takí temperamenejší v porovnaní s chodúrovitejšími západniarmi a v podstate srdeční, ale keď ich vytočíš, rovnako rýchlo dostaneš aj do zubov. Preto sú podľa západniarov šalení výchoniari. No a východ je oveľa chudobnejší, má menej pracovných príležitostí, preto východniari za prácou dosť dochádzajú alebo odchádzajú na západ - a keďže sú medzi nimi mnohí šikovní a pracovití, často sa presadia. Navyše, keďže Bratislaváci na vidiek a najmä východniarov pozerajú trochu zvrchu, tak dosť držia pri sebe a pomáhajú si navzájom. No a západniari majú následne pocit, že ich oberajú o pracovné miesta a navážajú sa im tam vo veľlkom - je to vlastne taký začarovaný kruh. Jedni voči druhým si pestujú averziu. Je to, samozrejme somarina, ale čo narobíš s ľudskou mentalitou. :(
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod mari » 20 bře 2010, 20:16

Kaja píše:
kobitka píše:Jo, jo kdyby nás páni politici nerozdělili, tak bychom vůbec nemuseli řešit, proč maji češi Mira raději než slováci.
Chápu proč nemají moraváci rádi pražáky(pokud nejsi z Prahy, tak jsi nula) ale furt mi nejde do kebule čím je na Slovensku východ horší od západu. To jako berou protože východ je blíž Ukrajině tak jsou východňari špatní nebo co?


To Ti je zložité. Východniari sú trochu iní mentalitou - takí temperamenejší v porovnaní s chodúrovitejšími západniarmi a v podstate srdeční, ale keď ich vytočíš, rovnako rýchlo dostaneš aj do zubov. Preto sú podľa západniarov šalení výchoniari. No a východ je oveľa chudobnejší, má menej pracovných príležitostí, preto východniari za prácou dosť dochádzajú alebo odchádzajú na západ - a keďže sú medzi nimi mnohí šikovní a pracovití, často sa presadia. Navyše, keďže Bratislaváci na vidiek a najmä východniarov pozerajú trochu zvrchu, tak dosť držia pri sebe a pomáhajú si navzájom. No a západniari majú následne pocit, že ich oberajú o pracovné miesta a navážajú sa im tam vo veľlkom - je to vlastne taký začarovaný kruh. Jedni voči druhým si pestujú averziu. Je to, samozrejme somarina, ale čo narobíš s ľudskou mentalitou. :(

Podľa mňa je východ taký zaznávaný kvôli Romom,je ich tam najviac...
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Příspěvekod Andrew » 20 bře 2010, 20:23

mari píše:Podľa mňa je východ taký zaznávaný kvôli Romom,je ich tam najviac...

Jo, to je pravda. To, jak "veselo" bylo na východním Slovensku, když Dzurindova vláda snížila sociální dávky, ukazovaly i naše televize.
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

PředchozíDalší

Zpět na Volný pokec

cron