Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Má Miro víc fanoušků v ČR? Proč?

Re: Bratislavský koncert Mira se odkládá!!!

Příspěvekod 12345 » 18 bře 2010, 19:01

adélka píše:
Leila píše:adélka ... aj ja som rada, že sa vyjasnilo nedorozumenie! Nebudeš mi veriť, ale naozaj som si minule na teba pomyslela, ako na ešte starom fóre si nám veľakrát niečo vyšmajdila a boli sme ti za to vďační! Preto sa teším, že je všetko v poriadku a si opäť "naša" ! 8) :D

Leila, díky moc. Ráda pro Vás zase něco vyšmajdím. Dnes jsem ale vyšmajdila něco hodně nepříjemného: http://www.ticketportal.sk/tp_spravy.asp?ArticleID=3880
Bratislavský koncert Mira se z technických důvodů odkládá, vstupenky zůstávají v platnosti, jako odškoděnní ke každému koupenému lístku jeden zdarma. Proč? To já asi nevyšmajdím, ale zajímalo by mě to hodně. :(


Dá se z toho vyvodit další věc - asi se moc dobře neprodávají vstupenky, když nabízejí jednu zdarma :?
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Re: Bratislavský koncert Mira se odkládá!!!

Příspěvekod Andrew » 18 bře 2010, 19:04

12345 píše:Dá se z toho vyvodit další věc - asi se moc dobře neprodávají vstupenky, když nabízejí jednu zdarma :?

To mě taky napadlo... na jednu stranu - zcela sobecky - aspoň tam nebude narváno, na druhou stranu mě to za něj mrzí.

By mě zajímalo, čím to je. Vždyť on nemá problém vyprodat klub někde v Horní Dolní. Tohle je v hlavním městě... tak kde je problém? Jedinej problém, co mě napadá, je, že hned potom jsou prázdniny (minimálně u nás by měly být) a lidi už jedou večer pryč.
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Bratislavský koncert Mira se odkládá!!!

Příspěvekod adélka » 18 bře 2010, 19:23

Andrew píše:
12345 píše:Dá se z toho vyvodit další věc - asi se moc dobře neprodávají vstupenky, když nabízejí jednu zdarma :?

To mě taky napadlo... na jednu stranu - zcela sobecky - aspoň tam nebude narváno, na druhou stranu mě to za něj mrzí.

By mě zajímalo, čím to je. Vždyť on nemá problém vyprodat klub někde v Horní Dolní. Tohle je v hlavním městě... tak kde je problém? Jedinej problém, co mě napadá, je, že hned potom jsou prázdniny (minimálně u nás by měly být) a lidi už jedou večer pryč.


Podle toho, jak ta LeRa několikrát na FB zvala na koncert do Bratislavy, se asi ty lístky moc dobře neprodávaly. :(
A podle toho, jak si všímám třeba ohlasů na FB nebo na tom poloofiko webu, si myslím, že daleko více fanoušků má Miro v Česku, což si neumím moc vysvětlit. Že by to bylo tím, že v Blavě nemají rádi východniary? :?
Ten koncert v Blavě na webu wgz... má jen 4 komentáře, nikdo tam nepsal, že by se tam chystal, zatímco všechny ostatní - Tábor, Liberec, aj. několik desítek, na všechny ostatní se chystá spousta fanynek.
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Re: Bratislavský koncert Mira se odkládá!!!

Příspěvekod Andrew » 18 bře 2010, 19:28

adélka píše:A podle toho, jak si všímám třeba ohlasů na FB nebo na tom poloofiko webu, si myslím, že daleko více fanoušků má Miro v Česku, což si neumím moc vysvětlit. Že by to bylo tím, že v Blavě nemají rádi východniary? :?
Ten koncert v Blavě na webu wgz... má jen 4 komentáře, nikdo tam nepsal, že by se tam chystal, zatímco všechny ostatní - Tábor, Liberec, aj. několik desítek, na všechny ostatní se chystá spousta fanynek.

To je taky zvláštní. OK, Slovensko je poloviční, ale zase je v Bratislavě... co je proti tomu Liberec? :) Fakt to nějak nechápu...
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Bratislavský koncert Mira se odkládá!!!

Příspěvekod adélka » 18 bře 2010, 19:42

[/quote]
To je taky zvláštní. OK, Slovensko je poloviční, ale zase je v Bratislavě... co je proti tomu Liberec? :) Fakt to nějak nechápu...[/quote]
Taky mi to není jasný, snad by nám to mohly osvětlit slovenské členky tohoto fóra. Já nevím - ale ta nevraživost mezi východem a západem Slovenska je dost známá. Navíc by mohlo nějakou roli i to, že Miro je Čecho- Slovák a v Blavě je dost nacionalistů... To jsou ale jen mý spekulace. Nicméně Miro přece v ČSS uspěl, jak ukázala čísla o počtech hlasujících v jednotlivých kolech, hlavně díky tomu, že měl velkou podporu v Česku, na Slovensku jasně vítězila Dominika, ne Miro. A to jsou fakta.
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Re: Bratislavský koncert Mira se odkládá!!!

Příspěvekod Andrew » 18 bře 2010, 20:11

adélka píše:ta nevraživost mezi východem a západem Slovenska je dost známá. Navíc by mohlo nějakou roli i to, že Miro je Čecho- Slovák a v Blavě je dost nacionalistů

Teda nefandit mu, protože má "špatný původ", to by od nich bylo opravdu hloupý... navíc v rámci jednoho národa. Tady se to nějak neřeší. Je poloviční Slovák. A co? I kdyby byl 100%... Pak se dějou takový paradoxy, jako že banda Čechů za nim vyrazí 400 km na Slovensko :D
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Bratislavský koncert Mira se odkládá!!!

Příspěvekod adélka » 18 bře 2010, 20:14

Andrew píše:
adélka píše:ta nevraživost mezi východem a západem Slovenska je dost známá. Navíc by mohlo nějakou roli i to, že Miro je Čecho- Slovák a v Blavě je dost nacionalistů

Teda nefandit mu, protože má "špatný původ", to by od nich bylo opravdu hloupý... navíc v rámci jednoho národa. Tady se to nějak neřeší. Je poloviční Slovák. A co? I kdyby byl 100%... Pak se dějou takový paradoxy, jako že banda Čechů za nim vyrazí 400 km na Slovensko :D


Tady se to nijak neřeší, protože sem chodí vesměs chytrý lidi. Ale všichni takoví nejsou, to určitě víš. A v Blavě a vůbec na západním Slovensku nacionalismus pořád dost "frčí", to vím, setkala jsem se tam s tím mockrát :(
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Re: Bratislavský koncert Mira se odkládá!!!

Příspěvekod Lilie » 18 bře 2010, 20:18

Andrew píše:
adélka píše:ta nevraživost mezi východem a západem Slovenska je dost známá. Navíc by mohlo nějakou roli i to, že Miro je Čecho- Slovák a v Blavě je dost nacionalistů

Teda nefandit mu, protože má "špatný původ", to by od nich bylo opravdu hloupý... navíc v rámci jednoho národa. Tady se to nějak neřeší. Je poloviční Slovák. A co? I kdyby byl 100%... Pak se dějou takový paradoxy, jako že banda Čechů za nim vyrazí 400 km na Slovensko :D


V tomhle bych to nehledala.... :) Proč si pořád myslím, že ten odklad byl plánován už delší dobu (jak dlouho víme, že LD je od 21.3.?), nejspíš brzo po uveřejnění termínu zjistili, že to prostě nepůjde, a teď to milostivě oznámili a udělali gesto se vstupenkami..... :roll:
Na FB to oznamovali předtím pomalu každý den a pak jako když utne.....
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Bratislavský koncert Mira se odkládá!!!

Příspěvekod adélka » 18 bře 2010, 20:36

Lilie píše:V tomhle bych to nehledala.... :) Proč si pořád myslím, že ten odklad byl plánován už delší dobu (jak dlouho víme, že LD je od 21.3.?), nejspíš brzo po uveřejnění termínu zjistili, že to prostě nepůjde, a teď to milostivě oznámili a udělali gesto se vstupenkami..... :roll:
Na FB to oznamovali předtím pomalu každý den a pak jako když utne.....


Tak pak fakt nechápu, proč to neoznámili dřív. :evil:
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod Andrew » 18 bře 2010, 20:42

Tak jo, zaspekulujeme si.
:arrow: Musí se připravovat na LSD a nestihne se připravit. Televize nepočká, my bohužel ano. Tím spíš, jestli má novou kapelu a zkoušejí nové věci.
:arrow: Prodává se málo lístků.
:arrow: Má někde něco jiného a prostě to nestihne.
:arrow: Chtěl udělat koncert nových věcí, oznámil to, ale nahrávací společnost mu to nedovolí.
Račte si vybrat ;) Jak jsem pochopil, oficiální verze je ta první. Fakt mu nechci křivdit, takže si svůj názor nechám pro sebe, ale nevim no... každopádně je to škoda :(
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Příspěvekod 12345 » 18 bře 2010, 20:48

Andrew píše:Tak jo, zaspekulujeme si.
:arrow: Musí se připravovat na LSD a nestihne se připravit. Televize nepočká, my bohužel ano. Tím spíš, jestli má novou kapelu a zkoušejí nové věci.
:arrow: Prodává se málo lístků.
:arrow: Má někde něco jiného a prostě to nestihne.
:arrow: Chtěl udělat koncert nových věcí, oznámil to, ale nahrávací společnost mu to nedovolí.
Račte si vybrat ;) Jak jsem pochopil, oficiální verze je ta první. Fakt mu nechci křivdit, takže si svůj názor nechám pro sebe, ale nevim no... každopádně je to škoda :(


Anebo :arrow: Chtěl udělat koncert nových věcí, oznámil to, ale nestihne to.

Ještě před týdnem to ale aktivně propagovali, že? No je to opravdu divný.

K nižším prodejům - možná tam zafungovalo už to, že lidi mají předsudky jít na superstaristu.
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Příspěvekod adélka » 18 bře 2010, 20:49

Andrew píše:Tak jo, zaspekulujeme si.
:arrow: Musí se připravovat na LSD a nestihne se připravit. Televize nepočká, my bohužel ano. Tím spíš, jestli má novou kapelu a zkoušejí nové věci.
:arrow: Prodává se málo lístků.
:arrow: Má někde něco jiného a prostě to nestihne.
:arrow: Chtěl udělat koncert nových věcí, oznámil to, ale nahrávací společnost mu to nedovolí.
Račte si vybrat ;) Jak jsem pochopil, oficiální verze je ta první. Fakt mu nechci křivdit, takže si svůj názor nechám pro sebe, ale nevim no... každopádně je to škoda :(


Těžko říct. :? Já bych byla pro variantu 2 nebo 4.
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod Leila » 18 bře 2010, 20:49

Ja si myslím, že veľkú úlohu tu zohráva naozaj to, že je východniar! Západoslováci, a najmä Bratislavčania nemajú radi východniarov, to je už odjakživa to súperenie Východ - Západ :twisted: A ďalší dôležitý faktor je aj ten, že Miro je naozaj obľúbenejší v Čechách ako na Slovensku! :?
No ale najpravdepodobnejšou príčinou bude asi to, že naozaj kvôli LD nemá veľa času a ani energie! :?
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod adélka » 18 bře 2010, 20:56

Leila píše:Ja si myslím, že veľkú úlohu tu zohráva naozaj to, že je východniar! Západoslováci, a najmä Bratislavčania nemajú radi východniarov, to je už odjakživa to súperenie Východ - Západ :twisted: A ďalší dôležitý faktor je aj ten, že Miro je naozaj obľúbenejší v Čechách ako na Slovensku! :?
No ale najpravdepodobnejšou príčinou bude asi to, že naozaj kvôli LD nemá veľa času a ani energie! :?


Leila, jsem sice ráda, že jsi potvrdila mé spekulace, ale nejsem ráda, že Miro není na Slovensku tolik oblíbený a že se na něj v Blavě dívají jako na zas... ého východniara. :( To by pak mohl být zrušený i ten koncert v květnu kvůli nedostatku zájmu? :? Ledaže by mu ta LSD přidala i v Bratislavě na popularitě. Alespoň k něčemu by byla dobrá...
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod Andrew » 18 bře 2010, 20:57

Leila píše:Ja si myslím, že veľkú úlohu tu zohráva naozaj to, že je východniar! Západoslováci, a najmä Bratislavčania nemajú radi východniarov, to je už odjakživa to súperenie Východ - Západ :twisted:

Tohle je fakt absurdní :? U nás se taky Praha a Brno nemají rádi, ale že by si někdo vybíral zpěváky podle toho, kde se narodili, o tom jsem v životě neslyšel. No co, aspoň že má tu ČR, kde nerozlišujeme Bratislavu a Košice :)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Další

Zpět na Volný pokec

cron