Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Má Miro víc fanoušků v ČR? Proč?

Příspěvekod Kaja » 20 bře 2010, 23:31

Macyáš píše:Já nemám ráda takové zobecňování. Když je vůle , tak se lidé vždycky domluví, bez ohledu na to odkud jsou a další podobné specifikace. :wink: :wink: Pokud mi něco vadí, tak je to směřováno většinou ke konkrétnímu člověku.


Ja tiež nemám problém vychádzať s ľuďmi, ja som v podstate taká splachovacia ako šmajda, skôr som sa snažila popísať ako to vidia tí, ktorí to opakovane rozoberajú na rôznych diskusiách. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Macyáš » 21 bře 2010, 00:07

Kaja píše:
Macyáš píše:Já nemám ráda takové zobecňování. Když je vůle , tak se lidé vždycky domluví, bez ohledu na to odkud jsou a další podobné specifikace. :wink: :wink: Pokud mi něco vadí, tak je to směřováno většinou ke konkrétnímu člověku.


Ja tiež nemám problém vychádzať s ľuďmi, ja som v podstate taká splachovacia ako šmajda, skôr som sa snažila popísať ako to vidia tí, ktorí to opakovane rozoberajú na rôznych diskusiách. :)


Věčný problém. Lidi si vždycky najdou něco ke při. Muži x ženy, mladí x staří, vesnice x město, Praha x Brno, rockeři x popíci, západ x východ, ti nahoře x ti dole .........atd, atd. Je to směšné.....těch škatulek je tolik, že takoví "santaklauzové" se mají vždycky kde realizovat.
Uživatelský avatar
Macyáš
 
Příspěvky: 882
Registrován: 20 úno 2010, 19:54

Příspěvekod Kotě » 21 bře 2010, 02:19

A tuhle znáte??? Bůh nese pytel plný ču..ků. Najednu se mu protrhne, a všechno vypadne na zem. a Bůh???? Kdo by se s tím sbíral!! Praha bude tady!!!
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Příspěvekod Macyáš » 21 bře 2010, 02:24

deppholl píše:A tuhle znáte??? Bůh nese pytel plný ču..ků. Najednu se mu protrhne, a všechno vypadne na zem. a Bůh???? Kdo by se s tím sbíral!! Praha bude tady!!!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ale vnitřně s tím samozřejmě nesouhlasím. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Macyáš
 
Příspěvky: 882
Registrován: 20 úno 2010, 19:54

Re:

Příspěvekod Pitrs » 29 srp 2011, 10:39

Kotě píše:A tuhle znáte??? Bůh nese pytel plný ču..ků. Najednu se mu protrhne, a všechno vypadne na zem. a Bůh???? Kdo by se s tím sbíral!! Praha bude tady!!!


No tak toto je smutné, ale výstižné :?
Pitríska Pitrísková
Pitrs Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 9
Registrován: 29 srp 2011, 10:35

Re: Re:

Příspěvekod adélka » 29 srp 2011, 13:24

Pitrs píše:
Kotě píše:A tuhle znáte??? Bůh nese pytel plný ču..ků. Najednu se mu protrhne, a všechno vypadne na zem. a Bůh???? Kdo by se s tím sbíral!! Praha bude tady!!!


No tak toto je smutné, ale výstižné :?


Možná, že se mu protrhl dvakrát... :evil:
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Re: Re:

Příspěvekod Kaja » 29 srp 2011, 15:57

Pitrs píše:
Kotě píše:A tuhle znáte??? Bůh nese pytel plný ču..ků. Najednu se mu protrhne, a všechno vypadne na zem. a Bůh???? Kdo by se s tím sbíral!! Praha bude tady!!!


No tak toto je smutné, ale výstižné :?


Vítam Ťa medzi nami :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re:

Příspěvekod Kotě » 29 srp 2011, 21:12

Kotě píše:A tuhle znáte??? Bůh nese pytel plný ču..ků. Najednu se mu protrhne, a všechno vypadne na zem. a Bůh???? Kdo by se s tím sbíral!! Praha bude tady!!!

Čmááárjáá...co na člověka po roce a půl vyskočí!!! :lol: :lol: :lol: Ale i já vítám nově příchozí :lol: 8) :thumbup:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: Má Miro víc fanoušků v ČR? Proč?

Příspěvekod Pitrs » 30 srp 2011, 09:02

Děkujuuu :D
Pitríska Pitrísková
Pitrs Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 9
Registrován: 29 srp 2011, 10:35

Předchozí

Zpět na Volný pokec

cron