Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

HLAS ČS

Re: HLAS ČS

Příspěvekod zsimona » 01 bře 2012, 11:25

adela ankarova píše:
zsimona píše:

:thumbup: ...jo dobrý...ale překvapil mě výběr týmu...taky bych čekala Vojtka :shock:

Nešel k Pepovi, protože má selský rozum. Pepa není manažer, o Daře je slyšet jen v souvislosti s autonehodou ...a Rytmus? Ten umí jen kecat a provokovat. Dlouhý prsty v šoubyznysu má jen Michal David. To je můj názor.

Tak dlouhý prsty teda má,ale myslím,že mu pomůže tak akorát dostat ho do nějakého svého muzikálu :roll: ...jestli tohle tomu chlápkovi stačí? :roll: ...tak dobře...jinak ale doufám,že si od něj nenechá napsat nějaký písničky...na ty Davidovi odrhovačky je toho hlasu škoda :wink: ...to je zase můj názor.
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: HLAS ČS

Příspěvekod zsimona » 01 bře 2012, 11:54

zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16


Re: HLAS ČS

Příspěvekod Sidney » 01 bře 2012, 17:45

Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: HLAS ČS

Příspěvekod ewilyn » 01 bře 2012, 21:17

zsimona píše:
zsimona píše:

:thumbup: ...jo dobrý...ale překvapil mě výběr týmu...taky bych čekala Vojtka :shock:

Tak dlouhý prsty teda má,ale myslím,že mu pomůže tak akorát dostat ho do nějakého svého muzikálu :roll: ...jestli tohle tomu chlápkovi stačí? :roll: ...tak dobře...jinak ale doufám,že si od něj nenechá napsat nějaký písničky...na ty Davidovi odrhovačky je toho hlasu škoda :wink: ...to je zase můj názor.


no ja myslim, ze si vybral dobre...on je tak rockovo ladeny a ti rockeri tiahnu k Vojtkovi...tam bude vela podobnych tipkov u Davida nie...a ano, david ma urcite vacsie moznosti pomoct mu sa presadit...ale realne uz vidim porotcov, ako vitazovi skutocne pomahaju...je to show, ide o zabavu a prachy a poslednym zaberom kamier vo finale to skonci...pre porotcov urcite..
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: HLAS ČS

Příspěvekod Lenka » 01 bře 2012, 21:21

Pamatujete toho týpka z prvního kola hrál na klávesy a vybral si ho Michal David a řekl o něm že je to takový Elton John?
Projíždím :miro: videjka a jak zpíval v Košicích na Hlavnej ulici s Lehotským a Hamelem tak tam hraje právě na ty klávesy a já pořád kde jsem toho chlapa už viděla :D
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: HLAS ČS

Příspěvekod adela ankarova » 01 bře 2012, 22:35

zsimon, ewi,
tak já nemyslela ani tak to, kdo ho prosadí víc po soutěži jako spíš přímo v průběhu týhle soutěže, myslím, že ho může líp navést Michal (koneckonců i pro kouče bude dobrá reklama, když jeho chovanec zvítězí) a jak psala Ewi, bude u něj něco jako potůček ve skalách
cesta soutěží nebude lehká věc, tu jsem našla následující její průběh http://hlascs.nova.cz/clanek/o-show/hla ... nosti.html
a i když bych mu vítězství přála, moc tomu nevěřím, četla jsem o něm jeden článek (už ho nemůžu najít), kde psali, že už jednou prošel prvním kolem v superstar(kdy vyhrál Horváth), ale v divadelním kole ho vyhodili...takže kdoví, jestli se vůbec dostane do živých přenosů
Uživatelský avatar
adela ankarova Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 964
Registrován: 27 čer 2011, 23:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: HLAS ČS

Příspěvekod Lenka » 01 bře 2012, 22:42

Lenka píše:Pamatujete toho týpka z prvního kola hrál na klávesy a vybral si ho Michal David a řekl o něm že je to takový Elton John?
Projíždím :miro: videjka a jak zpíval v Košicích na Hlavnej ulici s Lehotským a Hamelem tak tam hraje právě na ty klávesy a já pořád kde jsem toho chlapa už viděla :D

Našla jsem ho:Csete Arpád-38 let z Košic.
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11


Re: HLAS ČS

Příspěvekod Bára » 04 bře 2012, 09:55

Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: HLAS ČS

Příspěvekod zsimona » 05 bře 2012, 11:51

http://aktualne.centrum.cz/kultura/televize/clanek.phtml?id=735340#utm_medium=widget&utm_source=centrumHP...zajímavý článek,potvrzující to,co si asi myslí "myslící "většina... :roll:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: HLAS ČS

Příspěvekod Sidney » 05 bře 2012, 12:48

Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: HLAS ČS

Příspěvekod Kaja » 05 bře 2012, 13:25

zsimona píše:http://aktualne.centrum.cz/kultura/televize/clanek.phtml?id=735340#utm_medium=widget&utm_source=centrumHP...zajímavý článek,potvrzující to,co si asi myslí "myslící "většina... :roll:


S týmto úplne súhlasím: Dokud nějaká produkce nesebere odvahu přijít se soutěží skladatelů, budou všechny Hlasy jenom líheň poslušných pěveckých klonů. A vlastne s väčšinou obsahu článku. Neviem prečo dookola preberáme nejaké formáty o ničom, už sa im tam ani nemá kto hlásiť a recyklujú odpad zo všetkých predošlých súťaží. No veď tí ľudia tam mnohí spievajú dobre, ale čo si od toho sľubovať? Fakt, ak nie sú schopní niečo vlastné vytvoriť, alebo im to nemá kto vytvoriť, tak čo od toho čakať?
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: HLAS ČS

Příspěvekod ewilyn » 05 bře 2012, 18:09

Kaja píše:
zsimona píše:http://aktualne.centrum.cz/kultura/televize/clanek.phtml?id=735340#utm_medium=widget&utm_source=centrumHP...zajímavý článek,potvrzující to,co si asi myslí "myslící "většina... :roll:


S týmto úplne súhlasím: Dokud nějaká produkce nesebere odvahu přijít se soutěží skladatelů, budou všechny Hlasy jenom líheň poslušných pěveckých klonů. A vlastne s väčšinou obsahu článku. Neviem prečo dookola preberáme nejaké formáty o ničom, už sa im tam ani nemá kto hlásiť a recyklujú odpad zo všetkých predošlých súťaží. No veď tí ľudia tam mnohí spievajú dobre, ale čo si od toho sľubovať? Fakt, ak nie sú schopní niečo vlastné vytvoriť, alebo im to nemá kto vytvoriť, tak čo od toho čakať?


nebo Kajka, Rytmus, david, Vojtek a Dara im vytvoria :lol: ..postaraju sa :lol:
..v mnohom ma clanok pravdu..na 2 stranu, pre niektorych to vazne je zivotna prilezitost ako sa zviditelnit ( nemyslim tych, co su uz v 3. sutazi, herecky a pod..) ...keby si toto myslel :miro: pred 3 rokmi, tak tu dnes nie sme...
...a on by hral po nejakych lokalnych festikoch so svojou lokalnou kapelou...
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: HLAS ČS

Příspěvekod Kaja » 05 bře 2012, 19:05

ewilyn píše:
Kaja píše:
zsimona píše:http://aktualne.centrum.cz/kultura/televize/clanek.phtml?id=735340#utm_medium=widget&utm_source=centrumHP...zajímavý článek,potvrzující to,co si asi myslí "myslící "většina... :roll:


S týmto úplne súhlasím: Dokud nějaká produkce nesebere odvahu přijít se soutěží skladatelů, budou všechny Hlasy jenom líheň poslušných pěveckých klonů. A vlastne s väčšinou obsahu článku. Neviem prečo dookola preberáme nejaké formáty o ničom, už sa im tam ani nemá kto hlásiť a recyklujú odpad zo všetkých predošlých súťaží. No veď tí ľudia tam mnohí spievajú dobre, ale čo si od toho sľubovať? Fakt, ak nie sú schopní niečo vlastné vytvoriť, alebo im to nemá kto vytvoriť, tak čo od toho čakať?


nebo Kajka, Rytmus, david, Vojtek a Dara im vytvoria :lol: ..postaraju sa :lol:
..v mnohom ma clanok pravdu..na 2 stranu, pre niektorych to vazne je zivotna prilezitost ako sa zviditelnit ( nemyslim tych, co su uz v 3. sutazi, herecky a pod..) ...keby si toto myslel :miro: pred 3 rokmi, tak tu dnes nie sme...
...a on by hral po nejakych lokalnych festikoch so svojou lokalnou kapelou...


Máš pravdu, hoci Šmajda by sa mohol rovnako zapojiť do autorskej súťaže. Mne chýbajú také súťaže, ako bola kedysi Zlatá Lýra, alebo národné kolá Eurovízie, že sa tam ľudia prezentovali s vlastnými vecami. Teraz nám ukazujú v TV pár vyvolených a okrem nich amatérov, ktorí sa ešte len pokúšajú na seba upozorniť, ale chýba mi ten zvyšok, široké spektrum, ktoré niečo tvorí, ale k bežnej populácii sa to nedostane. Pre tých by mala byť nejaká šanca sa prezentovať, myslím.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

PředchozíDalší

Zpět na Volný pokec

cron