Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

HLAS ČS

Re: HLAS ČS

Příspěvekod Ivana » 14 úno 2012, 22:36

jedna zaujímavá reakcia z Panáčka

Hadrián Chlup
Únor 13th, 2012 at 22.10 93
Emař jede na image. Image je v takových soutěžích dle mého názoru na vyšší příčce než zpěv, pokud se ovšem daná osoba dostane přes odbornou porotu. Jakmi ale je v rukou diváků, image a charizma vede. nA když má ještě dobrý vzhled je to obrovské plus
Srovnání se šmajdou je příznačnejší než se šepsem až na to EMÁČI dej si pozor na přehrávání, abys nesklouzl k aroganci jako Oravec v minulé superstar. To se divákům většinou nelíbí. Šmajda nebyl nikdy arogantní a byl to imagový soutěžící. Nesouhlasím s těmi co říkají, že na rozdíl od emaře šmajda uměl zpívat..neuměl. Tehdy nebyl lepší. Zpívával děsně falešně a člověk nevěděl kdy co zkazí. Ale to byl právě ten adrenalin, protže a tak. Dokonalost je hezká na cd a na koncertech nikoliv však v soutěžích. Diváci radši drží palce tomu, kdo má charizma ale není zcela dokonalý. Větší šance jako vždycky mají kluci a to hezcí kluci. Emař šanci má. Ani nevím kdo ho bude koučovat. Ještě jsem tu soutěž nepřijal zcela, protže zpěváckých soutěží je moc a ani se příliš neliší

Zajímavější by bylo, kdyby udělali superstar z finalistů a semifinalistů všech superstar a zaslepili je porotě (a porotě ani neřekli, že to finalisté superstar jsou) a to až do výběru finálové 12. Pak by je porota teprve mohla vidět. .. aby udrželi identitu soutěžících před porotou v tajnosti muselo by to být předtočené až do finálových kol a neveřejné (jako v běžné superstar).

Tohle kaučování…nevím co z toho vyleze
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: HLAS ČS

Příspěvekod zsimona » 16 úno 2012, 12:28

zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: HLAS ČS

Příspěvekod Kaja » 16 úno 2012, 13:19

Ivana píše:jedna zaujímavá reakcia z Panáčka

Hadrián Chlup
Únor 13th, 2012 at 22.10 93
Emař jede na image. Image je v takových soutěžích dle mého názoru na vyšší příčce než zpěv, pokud se ovšem daná osoba dostane přes odbornou porotu. Jakmi ale je v rukou diváků, image a charizma vede. nA když má ještě dobrý vzhled je to obrovské plus
Srovnání se šmajdou je příznačnejší než se šepsem až na to EMÁČI dej si pozor na přehrávání, abys nesklouzl k aroganci jako Oravec v minulé superstar. To se divákům většinou nelíbí. Šmajda nebyl nikdy arogantní a byl to imagový soutěžící. Nesouhlasím s těmi co říkají, že na rozdíl od emaře šmajda uměl zpívat..neuměl. Tehdy nebyl lepší. Zpívával děsně falešně a člověk nevěděl kdy co zkazí. Ale to byl právě ten adrenalin, protže a tak. Dokonalost je hezká na cd a na koncertech nikoliv však v soutěžích. Diváci radši drží palce tomu, kdo má charizma ale není zcela dokonalý. Větší šance jako vždycky mají kluci a to hezcí kluci. Emař šanci má. Ani nevím kdo ho bude koučovat. Ještě jsem tu soutěž nepřijal zcela, protže zpěváckých soutěží je moc a ani se příliš neliší

Zajímavější by bylo, kdyby udělali superstar z finalistů a semifinalistů všech superstar a zaslepili je porotě (a porotě ani neřekli, že to finalisté superstar jsou) a to až do výběru finálové 12. Pak by je porota teprve mohla vidět. .. aby udrželi identitu soutěžících před porotou v tajnosti muselo by to být předtočené až do finálových kol a neveřejné (jako v běžné superstar).

Tohle kaučování…nevím co z toho vyleze


Zaujímavý komentár, zaujímavé názory a aj ten nápad má dobrý, ako by to mohli spraviť. Tuším ma na základe tých komentárov z Panáčka tá súťaž začína zaujímať, začnem to pozerať. :-)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: HLAS ČS

Příspěvekod mamca_ivca » 16 úno 2012, 22:55

Kaja píše:
Ivana píše:jedna zaujímavá reakcia z Panáčka

Hadrián Chlup
Únor 13th, 2012 at 22.10 93
Emař jede na image. Image je v takových soutěžích dle mého názoru na vyšší příčce než zpěv, pokud se ovšem daná osoba dostane přes odbornou porotu. Jakmi ale je v rukou diváků, image a charizma vede. nA když má ještě dobrý vzhled je to obrovské plus
Srovnání se šmajdou je příznačnejší než se šepsem až na to EMÁČI dej si pozor na přehrávání, abys nesklouzl k aroganci jako Oravec v minulé superstar. To se divákům většinou nelíbí. Šmajda nebyl nikdy arogantní a byl to imagový soutěžící. Nesouhlasím s těmi co říkají, že na rozdíl od emaře šmajda uměl zpívat..neuměl. Tehdy nebyl lepší. Zpívával děsně falešně a člověk nevěděl kdy co zkazí. Ale to byl právě ten adrenalin, protže a tak. Dokonalost je hezká na cd a na koncertech nikoliv však v soutěžích. Diváci radši drží palce tomu, kdo má charizma ale není zcela dokonalý. Větší šance jako vždycky mají kluci a to hezcí kluci. Emař šanci má. Ani nevím kdo ho bude koučovat. Ještě jsem tu soutěž nepřijal zcela, protže zpěváckých soutěží je moc a ani se příliš neliší

Zajímavější by bylo, kdyby udělali superstar z finalistů a semifinalistů všech superstar a zaslepili je porotě (a porotě ani neřekli, že to finalisté superstar jsou) a to až do výběru finálové 12. Pak by je porota teprve mohla vidět. .. aby udrželi identitu soutěžících před porotou v tajnosti muselo by to být předtočené až do finálových kol a neveřejné (jako v běžné superstar).

Tohle kaučování…nevím co z toho vyleze


Zaujímavý komentár, zaujímavé názory a aj ten nápad má dobrý, ako by to mohli spraviť. Tuším ma na základe tých komentárov z Panáčka tá súťaž začína zaujímať, začnem to pozerať. :-)

Nekoukám na to už ze zásady hlavně kvůli porotě, která mi je celá krajně nesympatická, ale pro zajímavost jsem se koukla na toho Alana nebo Emaře či jak mu říkají. Hrůza, děs, je mi nesympatický, do :miro: má hoooooooodně daleko.
mamca_ivca Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 807
Registrován: 05 srp 2011, 11:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: HLAS ČS

Příspěvekod Misuna » 16 úno 2012, 23:44

Nekoukám na to už ze zásady hlavně kvůli porotě, která mi je celá krajně nesympatická, ale pro zajímavost jsem se koukla na toho Alana nebo Emaře či jak mu říkají. Hrůza, děs, je mi nesympatický, do :miro: má hoooooooodně daleko.[/quote]

Tohle si myslím taky :D Nejvíc mě zajímá jiný zpěvák, který se mihnul v davu, což mě potěšilo. V Robinu Hoodovi skončil na 2.místě...zpěvák kapely x left to die David Weingartner. Charizmatickej kluk a skvělej zpěvák. A emař není Alan, nýbrž Allan, na Nově mu ubrali písmenko :)
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary


Re: HLAS ČS

Příspěvekod adela ankarova » 17 úno 2012, 20:23

Misuna píše:Nekoukám na to už ze zásady hlavně kvůli porotě, která mi je celá krajně nesympatická, ale pro zajímavost jsem se koukla na toho Alana nebo Emaře či jak mu říkají. Hrůza, děs, je mi nesympatický, do :miro: má hoooooooodně daleko.


Tohle si myslím taky :D Nejvíc mě zajímá jiný zpěvák, který se mihnul v davu, což mě potěšilo. V Robinu Hoodovi skončil na 2.místě...zpěvák kapely x left to die David Weingartner. Charizmatickej kluk a skvělej zpěvák. A emař není Alan, nýbrž Allan, na Nově mu ubrali písmenko :)[/quote]
:D na toho si vzpomínám, ten to snad totahl az do finale, byl takovy maly ale zpival dobre a umel to s lidma, ale na Hooda se asi hodil mín než ten naupanej vitez (jmeno si nepamatuju)
Uživatelský avatar
adela ankarova Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 964
Registrován: 27 čer 2011, 23:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: HLAS ČS

Příspěvekod adela ankarova » 17 úno 2012, 22:14

adela ankarova píše:
Misuna píše:Nekoukám na to už ze zásady hlavně kvůli porotě, která mi je celá krajně nesympatická, ale pro zajímavost jsem se koukla na toho Alana nebo Emaře či jak mu říkají. Hrůza, děs, je mi nesympatický, do :miro: má hoooooooodně daleko.


Tohle si myslím taky :D Nejvíc mě zajímá jiný zpěvák, který se mihnul v davu, což mě potěšilo. V Robinu Hoodovi skončil na 2.místě...zpěvák kapely x left to die David Weingartner. Charizmatickej kluk a skvělej zpěvák. A emař není Alan, nýbrž Allan, na Nově mu ubrali písmenko :)

:D na toho si vzpomínám, ten to snad totahl az do finale, byl takovy maly ale zpival dobre a umel to s lidma, ale na Hooda se asi hodil mín než ten naupanej vitez (jmeno si nepamatuju)[/quote]
ale pochybuju, ze se dostane do tehle souteze..uz z principu urcite nebudou brat lidi, kteří se uz mesice pohybovali na televiznich obrazovkach
dokonce mam pocit, ze kdo je profesionalni zpevak, ten ma u nich stejne cestu predem zavrenou (minule tam tací byli)...na nejaky anomymni hlasovani tam neverim
Uživatelský avatar
adela ankarova Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 964
Registrován: 27 čer 2011, 23:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: HLAS ČS

Příspěvekod Sidney » 21 úno 2012, 20:55

Tieto sutaze robia len pre prachy. A aby darinky mandarinky poriadne zarobili a sli sa potom valat do Statov. Ti ludia sa nepresadia. Kym stari neuvolnia miesto a prestanu si medzi sebou podsuvat ceny. Po tom co som dnes pocula produkciu J. Ziga a istu skupinu Signature, vidim, ci skor pocujem, ze aj tu sa da nieco dobre urobit. Ale kto bude o tom vediet :?: :?: :?: A verim, ze by toho bolo viac, keby sa to tu spamatalo. Ale to sa skor nikdy nestane. Radsej budu tahat hore nejaku Paulickovu, jasne, lebo ta roztiahne niekomu... Je to tu hnusne. :!:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: HLAS ČS

Příspěvekod Paula » 21 úno 2012, 21:11

Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: HLAS ČS

Příspěvekod mamca_ivca » 22 úno 2012, 00:07

fanusicka píše:už ju aj topky objavili :mrgreen:
http://www.topky.sk/cl/1000123/1300268/ ... hy-prsnik-


Její management se snaží :mrgreen: ani to sem nedávejte, mně už stačilo. :mrgreen:
mamca_ivca Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 807
Registrován: 05 srp 2011, 11:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: HLAS ČS

Příspěvekod ewilyn » 22 úno 2012, 11:47

mamca_ivca píše:
fanusicka píše:už ju aj topky objavili :mrgreen:
http://www.topky.sk/cl/1000123/1300268/ ... hy-prsnik-


Její management se snaží :mrgreen: ani to sem nedávejte, mně už stačilo. :mrgreen:


no keby sa ten management bol i minuly rok tak snazil i u inych svojich zverencov, ze :?: :roll:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: HLAS ČS

Příspěvekod Sidney » 22 úno 2012, 11:53

ewilyn píše:
mamca_ivca píše:
fanusicka píše:už ju aj topky objavili :mrgreen:
http://www.topky.sk/cl/1000123/1300268/ ... hy-prsnik-


Její management se snaží :mrgreen: ani to sem nedávejte, mně už stačilo. :mrgreen:


no keby sa ten management bol i minuly rok tak snazil i u inych svojich zverencov, ze :?: :roll:



No lenze to bol zverenec, toto je zverenkyna, to bude asi podstata... :?
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: HLAS ČS

Příspěvekod Paula » 22 úno 2012, 12:18

Sidney píše:
ewilyn píše:no keby sa ten management bol i minuly rok tak snazil i u inych svojich zverencov, ze :?: :roll:

No lenze to bol zverenec, toto je zverenkyna, to bude asi podstata... :?

mohol sa snažiť aspoň ohľadom turné...ale našťastie je už táto kapitola za nami... :x
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: HLAS ČS

Příspěvekod Kaja » 22 úno 2012, 12:40

mamca_ivca píše:
fanusicka píše:už ju aj topky objavili :mrgreen:
http://www.topky.sk/cl/1000123/1300268/ ... hy-prsnik-


Její management se snaží :mrgreen: ani to sem nedávejte, mně už stačilo. :mrgreen:


Že sa snažia, je pekné. Len neviem, čo si od toho sľubujú. :? Je to holka, čo vymetá súťaže, ale za neviem koľko rokov na scéne, nemá vlastný repertoár, vlastný štýl, nič. :| S hentým, čo som počula, môže spievať tak niekde na svadbách a tak....
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

PředchozíDalší

Zpět na Volný pokec

cron