Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

HLAS ČS

Re: HLAS ČS

Příspěvekod Misuna » 13 úno 2012, 12:45

Franci píše:Dúfam, že Rytmus nemal na Kubka blbé reči. Pozriem si to asi až v sobotu v repríze, alebo dnes z Archívu, takže ak započujem jedeiné krivé slovo na neho, beda mu.
Dúfma, že Kubko postúpi až do finále. Neviete kto ho má v skupine?
Ale nebojte sa, ja mám aj tak najradšej nášho Anjelika s diablikom v tele, aj keď je pravda, že nemá také nádherné husté vlásky ako Kubko.


Já asi tuším, koho máš na mysli, byl to takový silnější chlapec s tmavými kudrnatými vlasy, ale podle mě on a Miro jsou jako nebe a dudy, co se týká vystupování a vzhledu, přesto tomuto chlapci držím palce, měl zajímavý chraplavý hlas.
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: HLAS ČS

Příspěvekod Franci » 13 úno 2012, 12:55

Misuna píše:
Franci píše:Dúfam, že Rytmus nemal na Kubka blbé reči. Pozriem si to asi až v sobotu v repríze, alebo dnes z Archívu, takže ak započujem jedeiné krivé slovo na neho, beda mu.
Dúfma, že Kubko postúpi až do finále. Neviete kto ho má v skupine?
Ale nebojte sa, ja mám aj tak najradšej nášho Anjelika s diablikom v tele, aj keď je pravda, že nemá také nádherné husté vlásky ako Kubko.


Já asi tuším, koho máš na mysli, byl to takový silnější chlapec s tmavými kudrnatými vlasy, ale podle mě on a Miro jsou jako nebe a dudy, co se týká vystupování a vzhledu, přesto tomuto chlapci držím palce, měl zajímavý chraplavý hlas.

Jej som rada, že nie som sama, ktorá mu drží :wink: A nevieš prosím ťa ako sa volala tá pesnička?
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: HLAS ČS

Příspěvekod Misuna » 13 úno 2012, 16:05

Franci píše:
Misuna píše:
Franci píše:Dúfam, že Rytmus nemal na Kubka blbé reči. Pozriem si to asi až v sobotu v repríze, alebo dnes z Archívu, takže ak započujem jedeiné krivé slovo na neho, beda mu.
Dúfma, že Kubko postúpi až do finále. Neviete kto ho má v skupine?
Ale nebojte sa, ja mám aj tak najradšej nášho Anjelika s diablikom v tele, aj keď je pravda, že nemá také nádherné husté vlásky ako Kubko.


Já asi tuším, koho máš na mysli, byl to takový silnější chlapec s tmavými kudrnatými vlasy, ale podle mě on a Miro jsou jako nebe a dudy, co se týká vystupování a vzhledu, přesto tomuto chlapci držím palce, měl zajímavý chraplavý hlas.

Jej som rada, že nie som sama, ktorá mu drží :wink: A nevieš prosím ťa ako sa volala tá pesnička?


Always od Bon Jovi.
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: HLAS ČS

Příspěvekod Franci » 13 úno 2012, 17:00

Misuna píše:

Always od Bon Jovi.

ďakujem :D
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: HLAS ČS

Příspěvekod Iva » 13 úno 2012, 17:56

Jana píše:
Iva píše:tak zatial je nejlepsi klasicky Patko :wink: :lol: ale Vojtek mal velmi dobru hlasku z ktorej som sa takmer zgulala od smiechu z gauca :lol: :lol: :lol:

Mne je ten chlap čím ďalej tým sympatickejší, a to pred takým cca 1,5 rokom by som aj odprisahala že to nikdy v živote nepoviem :oops: :) . Zbožňujem jeho úsmev. Určite je to aj tým že mi časťou svojej mimiky pripomína P. Newmana (Frajer Luke). Však ten mal slovenské korene :!: ....že by? :wink: :lol: Myslím že Darinka má naňho dobrý vplyv. 8) Prečo si myslíte že ich vsťah je iba hra s médiami pre reklamu? :? Ja im to prajem.


Ja myslim, ze Rytmus ma na Daru dobry vplyv :lol:
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: HLAS ČS

Příspěvekod adela ankarova » 13 úno 2012, 18:49

Misuna píše:
Franci píše:úžasný bol! a je to rocker. ďalší sladký rocker:-)


Tak mě nejvíc zaujal ten emo týpek :lol: Jméno si už nevzpomínám.

ten vypadal trochu jak Roman (i kdyz teda oproti nemu je Roman krasavec) a choval se prehnane (jako by byl nafetovanej či co)
ale jinak docela ušel
Uživatelský avatar
adela ankarova Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 964
Registrován: 27 čer 2011, 23:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: HLAS ČS

Příspěvekod Ivana » 13 úno 2012, 19:28

http://reality-show.panacek.com/15801-h ... -12-2.html

nesledovala som to, tu je zhrnutie, kto má záujem.. a kto v komentároch rezonuje najviac :?: :lol:
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: HLAS ČS

Příspěvekod zsimona » 13 úno 2012, 20:05

Ivana píše:http://reality-show.panacek.com/15801-hlas-ceskoslovenska-jaka-byla-1-volba-naslepo-12-2.html

nesledovala som to, tu je zhrnutie, kto má záujem.. a kto v komentároch rezonuje najviac :?: :lol:

:thumbup: pěkně ho Scalex zhodnotil :thumbup: ...a vlastně i ti ostatní :lol:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: HLAS ČS

Příspěvekod Henrieta » 13 úno 2012, 20:44

V hľadisku som zahliadla našu starú známu, spanilú madam Radku :mrgreen:
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: HLAS ČS

Příspěvekod zsimona » 13 úno 2012, 20:47

Henrieta píše:V hľadisku som zahliadla našu starú známu, spanilú madam Radku :mrgreen:

Prý tam učinkoval její brácha :wink:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: HLAS ČS

Příspěvekod lucka1992 » 13 úno 2012, 20:48

zsimona píše:
Henrieta píše:V hľadisku som zahliadla našu starú známu, spanilú madam Radku :mrgreen:

Prý tam učinkoval její brácha :wink:

http://www.cshlas.cz/video-hlas-ceskosl ... pavlovcin/ toto je její brácha ..krásne zpíva :)
lucka1992
 
Příspěvky: 543
Registrován: 05 črc 2010, 18:24

Re: HLAS ČS

Příspěvekod adela ankarova » 13 úno 2012, 20:54

Ivana píše:http://reality-show.panacek.com/15801-hlas-ceskoslovenska-jaka-byla-1-volba-naslepo-12-2.html

nesledovala som to, tu je zhrnutie, kto má záujem.. a kto v komentároch rezonuje najviac :?: :lol:

pěkné, tak snad to pruser nebude ani nadale, dobre je, ze tam poprve dali toho Vojtka, je to urcite zmena k lepsimu, panacek ho vychvaluje az az
Uživatelský avatar
adela ankarova Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 964
Registrován: 27 čer 2011, 23:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: HLAS ČS

Příspěvekod adela ankarova » 13 úno 2012, 21:20

adela ankarova píše:
Misuna píše:
Franci píše:úžasný bol! a je to rocker. ďalší sladký rocker:-)


Tak mě nejvíc zaujal ten emo týpek :lol: Jméno si už nevzpomínám.

ten vypadal trochu jak Roman (i kdyz teda oproti nemu je Roman krasavec) a choval se prehnane (jako by byl nafetovanej či co)
ale jinak docela ušel

hehe a jak ho hodnoti jeden ze ctenaru:
Sympaťák a zajímavá osobnost s obrovským charismatem a myslím si že umí i velmi dobře zpívat. Místy sice sklouzává do drobného patosu a přehrávání, ale když se toho zbaví může být hodně zajímavý. Spíš než k Šepsovi bych v něm viděl nového Mira Šmajdu, který byl taky mým velkým favoritem. Rozhodně ho chci ve finále ze všech včerejších soutěžících nejvíc, pro mě zatím Number One.
Uživatelský avatar
adela ankarova Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 964
Registrován: 27 čer 2011, 23:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: HLAS ČS

Příspěvekod adela ankarova » 13 úno 2012, 21:28

koukam, ze ti komentujici tam vsude zminujou ˇSmajdu
Naopak Alan (ten s tou čapkou) pokud ho nezařízne porota a dostane se do rukou diváků může dojít klidně až do finálové TOP 3, Darinka si vybrala hodně dobře. Jednak na něj budou letět pubiny a jejich hlasy bude mít jisté a jednak nepůsobí dětsky jako třeba Harich a tak může sbírat hlasy i u starších generací právě jako Šmajda nebo Šeps.
a dalsi
Jak jsem Šepse příliš nemusel, tak emař je mi zatím nejsympatičtější ze všech soutěžících a řekl bych že pěvecky je rozhodně daleko lepší než Šeps, zhruba na úrovni Šmajdy, když se vykašle na přehrávání. Každá show potřebuje svého showmana, předloni to byl Šmajda, loni Šeps a teď by to mohl být Alan. Moc bych ho chtěl ve finále.
dal uz to nectu, ale je tam samej Smajda ))
Uživatelský avatar
adela ankarova Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 964
Registrován: 27 čer 2011, 23:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: HLAS ČS

Příspěvekod Franci » 13 úno 2012, 22:51

Ako môžu Mira porovnávať s Emákmi a regeakmi? Strašné :(
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

PředchozíDalší

Zpět na Volný pokec

cron