Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

HLAS ČS

Re: HLAS ČS

Příspěvekod Lenka » 22 kvě 2012, 12:46

Kaja píše:
Henrieta píše:Ja som to včera chvíľu pozerala, tej Aničke Veselovskej neviem nejako prísť na chuť. Inak tam všetci spievajú veľmi dobre, len problém je v tom, že ako sme videli v Pouličkovej, keď sa postaví na pódium a začne tam spievať tie prevzaté veci, nikoho to nezaujíma.


Spievajú dobre. Ja som to nepozerávala, ale teraz som z toho niečo videla. Poulíčková spievala dobre, aj dobre vyzerala podľa mňa. Ona môže byť asi dobrá muzikálová speváčka. Na tých živých vystúpeniach pôsobila tak tragicky asi práve preto, že nemá vlastný repertoár, ale ani nejaký vlastný štýl. Ten jej band to bolo také niečo ako čo hráva na svadbách - že a teraz si zahráme túto! Tak nesúrodo nejako to pôsobilo. Amatérsky v porovnaní s Mirom. Keby sa jej niekto ujal, napísal jej veci na mieru a trochu ju usmernil, to je jej šanca. No ale vieme ako to po týchto súťažiach chodí, málokto z nich má to šťastie.

Když jsem ráno zjistila kdo vypadl tak už vážně začínám věřit tomu že nakonec vyhraje Poulíčková :mrgreen:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: HLAS ČS

Příspěvekod zsimona » 22 kvě 2012, 13:25

Lenka píše:
Kaja píše:
Henrieta píše:Ja som to včera chvíľu pozerala, tej Aničke Veselovskej neviem nejako prísť na chuť. Inak tam všetci spievajú veľmi dobre, len problém je v tom, že ako sme videli v Pouličkovej, keď sa postaví na pódium a začne tam spievať tie prevzaté veci, nikoho to nezaujíma.


Spievajú dobre. Ja som to nepozerávala, ale teraz som z toho niečo videla. Poulíčková spievala dobre, aj dobre vyzerala podľa mňa. Ona môže byť asi dobrá muzikálová speváčka. Na tých živých vystúpeniach pôsobila tak tragicky asi práve preto, že nemá vlastný repertoár, ale ani nejaký vlastný štýl. Ten jej band to bolo také niečo ako čo hráva na svadbách - že a teraz si zahráme túto! Tak nesúrodo nejako to pôsobilo. Amatérsky v porovnaní s Mirom. Keby sa jej niekto ujal, napísal jej veci na mieru a trochu ju usmernil, to je jej šanca. No ale vieme ako to po týchto súťažiach chodí, málokto z nich má to šťastie.

Když jsem ráno zjistila kdo vypadl tak už vážně začínám věřit tomu že nakonec vyhraje Poulíčková :mrgreen:

ať si to pro mě za mě i vyhraje :roll: ....stejně víme kde skončí...nezajímavá,nudná,bez charizma....žeby zase v muzikálu? :mrgreen:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: HLAS ČS

Příspěvekod Bára » 22 kvě 2012, 15:16

Klidně může vyhrát i Poulíčková :D Nevím ale, do jaké míry byde ochotna zpívat MD :wink: Moc jiných možností tady nevidím, že by jí někdo něco napsal :wink: Superstar je daleko náročnější, tady zpívají to, co znají a zpívají už roky (však víme z návštěvy :miro: koncertů :evil: ). Když bude mít trochu šikovného manažera :lol: :P , tak může skončit i takhle http://www.youtube.com/watch?v=P9chTLEs ... re=related :wink: a manažer jí tam bude psát oslavné komentáře :roll: Všimněte si toho rukopisu :wink: Je mi smutno a další pocity si raději ponechám pro sebe :wink: V Lidovkách psali v recenzi, že paní Basiková a pan Chodúr se ocitli omylem na cizí veselce :wink: a přezpívávané šlágry v pozadí s vysokými čepicemi Alexandrovců připomínaly absurdní divadlo :wink: Ale chápu, že za ty peníze to stojí (možná).
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: HLAS ČS

Příspěvekod zsimona » 22 kvě 2012, 15:27

Bára píše:Klidně může vyhrát i Poulíčková :D Nevím ale, do jaké míry byde ochotna zpívat MD :wink: Moc jiných možností tady nevidím, že by jí někdo něco napsal :wink: Superstar je daleko náročnější, tady zpívají to, co znají a zpívají už roky (však víme z návštěvy :miro: koncertů :evil: ). Když bude mít trochu šikovného manažera :lol: :P , tak může skončit i takhle http://www.youtube.com/watch?v=P9chTLEs ... re=related :wink: a manažer jí tam bude psát oslavné komentáře :roll: Všimněte si toho rukopisu :wink: Je mi smutno a další pocity si raději ponechám pro sebe :wink: V Lidovkách psali v recenzi, že paní Basiková a pan Chodúr se ocitli omylem na cizí veselce :wink: a přezpívávané šlágry v pozadí s vysokými čepicemi Alexandrovců připomínaly absurdní divadlo :wink: Ale chápu, že za ty peníze to stojí (možná).

Díky Báro za snahu dopřát mi "kvalitní umělecký zážitek" :lol: ....no nevydržela jsem do konce....tak jsem si alespoň přečetla ty oslavné komentáře! :lol: .....to mi zase zvedlo náladu! :mrgreen: ....tragédie :!:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: HLAS ČS

Příspěvekod ewilyn » 22 kvě 2012, 21:46

vcera som to nevidela, ale Poulickova to podla mna nevyhra...no mohla by Ivanka Bagova a to je este vacsia tragedia- takisto bez charizmy, este i hlas ma neprijemne prenikavy....
ono v tomto rocniku ma akosi nik nezaujal, je mi to celel akosi ukradnute, vacsinou to mam pustene len ako kulisu...jediny, komu trochu fandim je Bara Svidranova, - lebo si myslim zasluzi, ukazat, aka je vyborna spevacka...na Slovensku je znama len ako herecka a este k tomu dostava stale ulohy potvor :mrgreen:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: HLAS ČS

Příspěvekod mari » 22 kvě 2012, 22:39

Ja to vôbec nesledujem , no včera som nahodou zachytila Dirty Dianu a to teda bola nuda :)
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: HLAS ČS

Příspěvekod Franci » 23 kvě 2012, 14:40

ewilyn píše:vcera som to nevidela, ale Poulickova to podla mna nevyhra...no mohla by Ivanka Bagova a to je este vacsia tragedia- takisto bez charizmy, este i hlas ma neprijemne prenikavy....
ono v tomto rocniku ma akosi nik nezaujal, je mi to celel akosi ukradnute, vacsinou to mam pustene len ako kulisu...jediny, komu trochu fandim je Bara Svidranova, - lebo si myslim zasluzi, ukazat, aka je vyborna spevacka...na Slovensku je znama len ako herecka a este k tomu dostava stale ulohy potvor :mrgreen:

Barbora je skvelá. Istý čas hrala v Paneláku a samozrejme že riadnu mrchu.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: HLAS ČS

Příspěvekod Lenka » 27 kvě 2012, 18:25

Anička V. bude zpívat Wicked Game to jsem na to zvědavá :)
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11


Re: HLAS ČS

Příspěvekod Bára » 27 kvě 2012, 19:10

Zajímalo by mě, kolik hlasů tam chodí :D Na zhroucení jsou asi hlavně rodinní příslušníci :D :P , když je ve hře dostat se pod ochranná křídla MD :wink:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: HLAS ČS

Příspěvekod ewilyn » 27 kvě 2012, 20:02

no dnes v Hlase ako host SUNRISE AVENUE :shock: :idea:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: HLAS ČS

Příspěvekod Franci » 27 kvě 2012, 22:25

Anička spievala ˇWicket game:-) Ale M, erzia bola lepšia:-)
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: HLAS ČS

Příspěvekod adela ankarova » 27 kvě 2012, 22:53

Franci píše:Anička spievala ˇWicket game:-) Ale M, erzia bola lepšia:-)

taky myslím..no a začínám věřit, že celý Hlas vyhraje ta Davidova Bagová, že se potvrdí to :arrow: , co už říkal na začatku celé soutěže
Uživatelský avatar
adela ankarova Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 964
Registrován: 27 čer 2011, 23:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: HLAS ČS

Příspěvekod Franci » 28 kvě 2012, 21:24

adela ankarova píše:
Franci píše:Anička spievala ˇWicket game:-) Ale M, erzia bola lepšia:-)

taky myslím..no a začínám věřit, že celý Hlas vyhraje ta Davidova Bagová, že se potvrdí to :arrow: , co už říkal na začatku celé soutěže

Ja to odvtedy ako Vypadol Jacky ani tak nevnímam. Je mi to jedno. Ale Ivana včera zaspievala krásne ten Titanik.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: HLAS ČS

Příspěvekod Nikys » 28 kvě 2012, 22:22

Grandfinále : Poulíčková, Novotný, Bagová a Veselovská
Uživatelský avatar
Nikys Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 854
Registrován: 31 bře 2010, 21:05
Bydliště: Tichonice okres Benešov u Prahy

PředchozíDalší

Zpět na Volný pokec

cron