Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

HLAS ČS

HLAS ČS

Příspěvekod Nikys » 12 úno 2012, 20:56

Napadlo mě, kdo se bude koukat a bude chtít pak s ostatníma diskutovat, že by bylo dobré mít na tuto tému vlastní chlíveček, aby nebyli zmatky a nediskutovalo se o tom ve všech možných chlívcích. Jestli vám to vadí klidně tento chlívek smažte. Je to jen návrh, když už tu máme i chlíveček k ČSS2.
Uživatelský avatar
Nikys Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 854
Registrován: 31 bře 2010, 21:05
Bydliště: Tichonice okres Benešov u Prahy

Re: HLAS ČS

Příspěvekod Franci » 12 úno 2012, 21:41

Bože brat sa kuká na Smrtonostnú pascu :twisted: Ale na FB dávajú tých čo postupujú a ten môj krásny anjelik sa volá Jakub Pohle! je nádherný, nádherné spieva a má krásne kučeravé vlásky. Najlepší, toto je môj typ!
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: HLAS ČS

Příspěvekod zariva_kometka » 12 úno 2012, 21:42

Já na to kašlu, i na opakované volání k televizi, nejdu :roll: :mrgreen:
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: HLAS ČS

Příspěvekod zsimona » 12 úno 2012, 21:44

zariva_kometka píše:Já na to kašlu, i na opakované volání k televizi, nejdu :roll: :mrgreen:

:lol: manžel má puštěnou Nova cinema a já rozhodně druhou televizi zapínat nebudu
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: HLAS ČS

Příspěvekod Franci » 12 úno 2012, 21:51

úžasný bol! a je to rocker. ďalší sladký rocker:-)
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: HLAS ČS

Příspěvekod Bára » 12 úno 2012, 21:54

Díky za založení tématu :wink: Určitě se někdo bude dívat a podávat informace :wink: ČT ale příští týden nasazuje Zdivočelou zemi, a tak já mám na asi 36 nedělních večerů rezervaci na jiném programu :P Volba v tomto případě pro mě jasná :oops: :)
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: HLAS ČS

Příspěvekod adela ankarova » 12 úno 2012, 21:56

ja koukam a zatim to jde..
Uživatelský avatar
adela ankarova Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 964
Registrován: 27 čer 2011, 23:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: HLAS ČS

Příspěvekod mari » 12 úno 2012, 21:57

Ja som dcére prikázala stíšiť zvuk na minimum , lebo Darikine výlevy sa nedajú počúvať :roll:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: HLAS ČS

Příspěvekod Iva » 12 úno 2012, 22:27

tak zatial je nejlepsi klasicky Patko :wink: :lol: ale Vojtek mal velmi dobru hlasku z ktorej som sa takmer zgulala od smiechu z gauca :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: HLAS ČS

Příspěvekod Nikys » 12 úno 2012, 22:50

Iva píše:tak zatial je nejlepsi klasicky Patko :wink: :lol: ale Vojtek mal velmi dobru hlasku z ktorej som sa takmer zgulala od smiechu z gauca :lol: :lol: :lol:


Když už nic jiného, tak jsem se alespoň zasmála.
Uživatelský avatar
Nikys Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 854
Registrován: 31 bře 2010, 21:05
Bydliště: Tichonice okres Benešov u Prahy

Re: HLAS ČS

Příspěvekod Jana » 13 úno 2012, 00:39

Iva píše:tak zatial je nejlepsi klasicky Patko :wink: :lol: ale Vojtek mal velmi dobru hlasku z ktorej som sa takmer zgulala od smiechu z gauca :lol: :lol: :lol:

Mne je ten chlap čím ďalej tým sympatickejší, a to pred takým cca 1,5 rokom by som aj odprisahala že to nikdy v živote nepoviem :oops: :) . Zbožňujem jeho úsmev. Určite je to aj tým že mi časťou svojej mimiky pripomína P. Newmana (Frajer Luke). Však ten mal slovenské korene :!: ....že by? :wink: :lol: Myslím že Darinka má naňho dobrý vplyv. 8) Prečo si myslíte že ich vsťah je iba hra s médiami pre reklamu? :? Ja im to prajem.
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: HLAS ČS

Příspěvekod Misuna » 13 úno 2012, 09:21

Franci píše:úžasný bol! a je to rocker. ďalší sladký rocker:-)


Tak mě nejvíc zaujal ten emo týpek :lol: Jméno si už nevzpomínám.
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: HLAS ČS

Příspěvekod Franci » 13 úno 2012, 12:25

Dúfam, že Rytmus nemal na Kubka blbé reči. Pozriem si to asi až v sobotu v repríze, alebo dnes z Archívu, takže ak započujem jedeiné krivé slovo na neho, beda mu.
Dúfma, že Kubko postúpi až do finále. Neviete kto ho má v skupine?
Ale nebojte sa, ja mám aj tak najradšej nášho Anjelika s diablikom v tele, aj keď je pravda, že nemá také nádherné husté vlásky ako Kubko.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: HLAS ČS

Příspěvekod zsimona » 13 úno 2012, 12:35

Franci píše:Dúfam, že Rytmus nemal na Kubka blbé reči. Pozriem si to asi až v sobotu v repríze, alebo dnes z Archívu, takže ak započujem jedeiné krivé slovo na neho, beda mu.
Dúfma, že Kubko postúpi až do finále. Neviete kto ho má v skupine?
Ale nebojte sa, ja mám aj tak najradšej nášho Anjelika s diablikom v tele, aj keď je pravda, že nemá také nádherné husté vlásky ako Kubko.

:roll: neviděla jsem,neznám,nezajímá....ale pokud je toto jediné tvoje kritérium v hodnocení lidí :roll: ...tak potěš! :wink:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: HLAS ČS

Příspěvekod Franci » 13 úno 2012, 12:37

Tak som si kukla jeho vystúpenie, má ho Pepo. :D :D Prosím Vás neviete čo to bola za pesničku? Strašne sa mi páčila. http://hlascs.nova.cz/clanek/soutezici- ... pohle.html
zsimona píše:
Franci píše:Dúfam, že Rytmus nemal na Kubka blbé reči. Pozriem si to asi až v sobotu v repríze, alebo dnes z Archívu, takže ak započujem jedeiné krivé slovo na neho, beda mu.
Dúfma, že Kubko postúpi až do finále. Neviete kto ho má v skupine?
Ale nebojte sa, ja mám aj tak najradšej nášho Anjelika s diablikom v tele, aj keď je pravda, že nemá také nádherné husté vlásky ako Kubko.

:roll: neviděla jsem,neznám,nezajímá....ale pokud je toto jediné tvoje kritérium v hodnocení lidí :roll: ...tak potěš! :wink:
Nie je to jediné kritérium, pre mňa stačí keď má spevák dobré srdce a dobý hlas a dobré pesničky. A nemal by byť veľmi potetovaný. To ostatné ide bokom:-)
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Další

Zpět na Volný pokec

cron