Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

HLAS ČS

Re: HLAS ČS

Příspěvekod adela ankarova » 05 bře 2012, 22:02

tak někteří z těch účastníků mají kapely a skládájí si písničky...ale jasné je, že koukatelnější je nějaký super cover než nějaká jejich nezávislá písnička, Nova je komerčni, tak se nemůžeme divit..
podle mne je to furt lepší než nějaký hloupý komerční (Nova, Prima, někdy i ČT) seriál založený pouze na stejně hloupých dialozích, kde vlastně není co hrát...
komu se to nelíbí, stačí na Hlas nekoukat, (sama na to můžu koukat jen když mám na to náladu)

tenhle komentař k tomu článku se mi líbí:
Všechno a všichni jsou špatní, soutěž je trapná, porodci jsou ošklivější než ropucha, samozřejmě trapní a soutěžící jsou nuly.
Vždycky když si takový kýbl zvratků přečtu přemýšlím co k tomu autora vede? Závist "celebritám" že jsou v TV a berou za to tučný honorář? OK, staň se taky celebritou a ber stejné prachy jako oni. Je to moc práce? Málo nadání? Co teď? :-)

a tento je taky dobrý:
autor zřejmě nepochopil, že se nejedná o hledání nových zpěváků, těch v ČR je strašně moc, ale jde o prodej reklamy inzerentům a sms ky operátorům, pochopte že o nic jiného nejde, televizi nezáleží na nějakému Honzovi Pukovi ze Zlámané Lhoty, co umí trochu zpívat
Je třeba odvádět pozornost od vážných věcí. Asi to funguje, když na to dost lidí čumí. Pro vrchnost lepší, než kdyby špekulovali, jak v této republice nastolit pořádek. Až se to očumí, tak se vymyslí jiný, přiblblý pořad. TV diváka třeba udržet za každou cenu, ať jdou ty reklamy nacenit dle jejich nenažraných představ.
Uživatelský avatar
adela ankarova Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 964
Registrován: 27 čer 2011, 23:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: HLAS ČS

Příspěvekod ewilyn » 06 bře 2012, 02:28

adela ankarova píše:tak někteří z těch účastníků mají kapely a skládájí si písničky...ale jasné je, že koukatelnější je nějaký super cover než nějaká jejich nezávislá písnička, Nova je komerčni, tak se nemůžeme divit..
podle mne je to furt lepší než nějaký hloupý komerční (Nova, Prima, někdy i ČT) seriál založený pouze na stejně hloupých dialozích, kde vlastně není co hrát...
komu se to nelíbí, stačí na Hlas nekoukat, (sama na to můžu koukat jen když mám na to náladu)

tenhle komentař k tomu článku se mi líbí:
Všechno a všichni jsou špatní, soutěž je trapná, porodci jsou ošklivější než ropucha, samozřejmě trapní a soutěžící jsou nuly.
Vždycky když si takový kýbl zvratků přečtu přemýšlím co k tomu autora vede? Závist "celebritám" že jsou v TV a berou za to tučný honorář? OK, staň se taky celebritou a ber stejné prachy jako oni. Je to moc práce? Málo nadání? Co teď? :-)

a tento je taky dobrý:
autor zřejmě nepochopil, že se nejedná o hledání nových zpěváků, těch v ČR je strašně moc, ale jde o prodej reklamy inzerentům a sms ky operátorům, pochopte že o nic jiného nejde, televizi nezáleží na nějakému Honzovi Pukovi ze Zlámané Lhoty, co umí trochu zpívat
Je třeba odvádět pozornost od vážných věcí. Asi to funguje, když na to dost lidí čumí. Pro vrchnost lepší, než kdyby špekulovali, jak v této republice nastolit pořádek. Až se to očumí, tak se vymyslí jiný, přiblblý pořad. TV diváka třeba udržet za každou cenu, ať jdou ty reklamy nacenit dle jejich nenažraných představ.


no ved ako niekto mudry povedal, TV program sluzi len k vyplneniu priestoru medzi reklam, blokmi :lol:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: HLAS ČS

Příspěvekod adela ankarova » 06 bře 2012, 21:40

tak když se nám nedostává původních písniček v Hlasu, tak tady třeba jedna originální písnička Jaromíra Hnilicy a jeho kapely
http://www.youtube.com/watch?v=kHGY17GmyfU
Uživatelský avatar
adela ankarova Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 964
Registrován: 27 čer 2011, 23:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: HLAS ČS

Příspěvekod Sidney » 07 bře 2012, 11:38

adela ankarova píše:tak když se nám nedostává původních písniček v Hlasu, tak tady třeba jedna originální písnička Jaromíra Hnilicy a jeho kapely
http://www.youtube.com/watch?v=kHGY17GmyfU



Neni to spatne... da sa to vypocut do konca a to je uz co povedat... :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37


Re: HLAS ČS

Příspěvekod adela ankarova » 09 bře 2012, 21:28

adela ankarova píše:tak když se nám nedostává původních písniček v Hlasu, tak tady třeba jedna originální písnička Jaromíra Hnilicy a jeho kapely
http://www.youtube.com/watch?v=kHGY17GmyfU

http://www.horacke-noviny.com/zprava-mi ... a-2105.htm
Uživatelský avatar
adela ankarova Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 964
Registrován: 27 čer 2011, 23:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: HLAS ČS

Příspěvekod ewilyn » 11 bře 2012, 23:41

no teraz budu ludia v timoch bojovat v dueloch v ramci svojho timu..a potom uz vitazni 6 postupuju do priamych prenosov :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: HLAS ČS

Příspěvekod Iva » 12 bře 2012, 00:47

dnes som si uvedomila co mi tam vadi.....ako sa Michal David tvari ako najvacsi borec sveta a ako spolu s Vojtkom (ten aspon s humorom) vyryvaju do Rytmusa :P neda spavat ani im ten chlapec zlaty :lol:
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie


Re: HLAS ČS

Příspěvekod ewilyn » 12 bře 2012, 22:32

Iva píše:dnes som si uvedomila co mi tam vadi.....ako sa Michal David tvari ako najvacsi borec sveta a ako spolu s Vojtkom (ten aspon s humorom) vyryvaju do Rytmusa :P neda spavat ani im ten chlapec zlaty :lol:


tak ja neviem..podla mna vyryvaju i do seba navzajom :) ...tak do Dary ako baby ryju najmenej....mne zas vadi, ze sa Rytmus dodnes nenaucil poriadne vyjadrovat ...je to take laicke, casto dost od veci....
mne sa paci Vojtek :wink: ...je celkom vtipny, ma sexappeal :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: HLAS ČS

Příspěvekod Iva » 13 bře 2012, 01:10

ewilyn píše:
Iva píše:dnes som si uvedomila co mi tam vadi.....ako sa Michal David tvari ako najvacsi borec sveta a ako spolu s Vojtkom (ten aspon s humorom) vyryvaju do Rytmusa :P neda spavat ani im ten chlapec zlaty :lol:


tak ja neviem..podla mna vyryvaju i do seba navzajom :) ...tak do Dary ako bany ryju najmenej....mne zas vadi, ze sa Rytmus dodnes nenaucil poriadne vyjadrovat ...je to take laicke, casto dost od veci....
mne sa paci Vojtek :wink: ...je celkom vtipny, ma sexappeal :)


tak to aj mne :wink: Vojtek a Patko :D
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: HLAS ČS

Příspěvekod adela ankarova » 13 bře 2012, 23:21

adela ankarova píše:
adela ankarova píše:tak když se nám nedostává původních písniček v Hlasu, tak tady třeba jedna originální písnička Jaromíra Hnilicy a jeho kapely
http://www.youtube.com/watch?v=kHGY17GmyfU

http://www.horacke-noviny.com/zprava-mi ... a-2105.htm

ach jaj...tak můj oblíbenec příští týden v duelu prý hned vypadne :cry: :cry:

jinak jak tu Sid někde (nemůžu to zas najít) psala, že by se prezentačka hodila do Hlasu, tak leda asi až za měsíc, ted budou ještě další 3 kola předtočené duely
Uživatelský avatar
adela ankarova Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 964
Registrován: 27 čer 2011, 23:00
Bydliště: Ústí nad Labem


Re: HLAS ČS

Příspěvekod ewilyn » 18 bře 2012, 22:01

tak v Hlase postupila Poulickova :mrgreen: ...no objektivne musim povedat, ze jej ta piesen sadla viac a i mne sa zdala lepsia...

ale divne piesne vyberaju kouci ...Dara Davida Guettu :twisted:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: HLAS ČS

Příspěvekod Henrieta » 18 bře 2012, 23:04

ewilyn píše:tak v Hlase postupila Poulickova :mrgreen: ...no objektivne musim povedat, ze jej ta piesen sadla viac a i mne sa zdala lepsia...

ale divne piesne vyberaju kouci ...Dara Davida Guettu :twisted:


Nechápem, že načo sa tam hentakí ľudia vôbec trepú, keď už robia v tom biznise, tak by sa mali inak presadzovať a nie cez takéto súťaže. Veď sme videli ako funguje v reáli, nikoho nezaujímala, akurát si s ňou Miro zbytočne navýšil náklady, neviem načo...
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

PředchozíDalší

Zpět na Volný pokec