Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Damien a spol

Re: Damien a spol

Příspěvekod mamca_ivca » 12 říj 2011, 21:04

Henrieta píše:
Kaja píše:Úprimne, asi takmer každý z nás má občas nejakú tú krízu v súvislosti s týmto tu....Každý asi z nejakého iného dôvodu. Ja sa priznávam. :) No zatiaľ ma :miro: vždy presvedčil, že za to stojí... A aby bolo jasné, nikdy som nemala pochybnosti o ňom, o tom, čo robí, ani o ňom ako o človeku, na to som nemala nikdy zatiaľ dôvod. To skôr o sebe, či mu vôbec na niečo som, či sem patrím, či o to aj niekto vôbec stojí. Občas potrebujeme aspoň nejaký ten Žebřík, aby človek videl, že to má aj nejaký efekt.


Kaji, my sme pre neho také milé, zlaté, obetavé, mierne strelené tetušky, ktoré mu hlasujú do hitparád a iných záležitostí a všemožne ho podporujú...bohužiaľ, je to smutné, ale realita je taká :roll: :lol: takže áno, z tohto pohľadu my sme pre neho dôležité a preto nás má rád :wink: :mrgreen: a možno aj preto, že ho berieme, akceptujeme jeho aj jeho hudbu, už z akýchkoľvek dôvodov. Ja som na tom momentálne tak, že ja už by som mu fandila, aj keby zase predával na trhu uhorky :mrgreen: ...možno by som mala väčšiu šancu...dám si vedľa stánok s paradajkami...a už to pôjde :D :D


Jen aby ty uhorky nemusel prodávat v zahraničí. Víme přece, že chce prorazit dál do světa. Jen nevím, jak to chce udělat... :?
mamca_ivca Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 807
Registrován: 05 srp 2011, 11:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: Damien a spol

Příspěvekod Henrieta » 12 říj 2011, 21:06

Lilie píše:
Henrieta píše:
Kaja píše:Úprimne, asi takmer každý z nás má občas nejakú tú krízu v súvislosti s týmto tu....Každý asi z nejakého iného dôvodu. Ja sa priznávam. :) No zatiaľ ma :miro: vždy presvedčil, že za to stojí... A aby bolo jasné, nikdy som nemala pochybnosti o ňom, o tom, čo robí, ani o ňom ako o človeku, na to som nemala nikdy zatiaľ dôvod. To skôr o sebe, či mu vôbec na niečo som, či sem patrím, či o to aj niekto vôbec stojí. Občas potrebujeme aspoň nejaký ten Žebřík, aby človek videl, že to má aj nejaký efekt.


Kaji, my sme pre neho také milé, zlaté, obetavé, mierne strelené tetušky, ktoré mu hlasujú do hitparád a iných záležitostí a všemožne ho podporujú...bohužiaľ, je to smutné, ale realita je taká :roll: :lol: takže áno, z tohto pohľadu my sme pre neho dôležité a preto nás má rád :wink: :mrgreen: a možno aj preto, že ho berieme, akceptujeme jeho aj jeho hudbu, už z akýchkoľvek dôvodov. Ja som na tom momentálne tak, že ja už by som mu fandila, aj keby zase predával na trhu uhorky :mrgreen: ...možno by som mala väčšiu šancu...dám si vedľa stánok s paradajkami...a už to pôjde :D :D


Větší šanci na co? :D :D Já okurky ráda, ale ještě radši mám dobrou hudbu, ať jen zůstane u toho, okurky zvládne prodávat každý, skládat dobrou muziku eeee.......


Na to čo by si ty nikdy nechcela :D :D :D Ale nie, väčšiu šancu na vyšší zárobok pri predaji paradajok. A ani uhorky predávať zas nie je také jednoduché, napríklad ja osobne by som to asi nezvládla. Ale máš pravdu, jeho by bola škoda na to.
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Damien a spol

Příspěvekod Lilie » 12 říj 2011, 21:12

mamca_ivca píše:Jen aby ty uhorky nemusel prodávat v zahraničí. Víme přece, že chce prorazit dál do světa. Jen nevím, jak to chce udělat... :?


Já doufám a věřím, že jednou je tam prodávat bude :thumbup: :wink: Má na to......Možná ho neuvidíme tak často, ale i to se dá zvládnout, cestování mi nevadí (i když poslední dva ročky jen po vlastech českých, moravských a slovenských :D ).
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Damien a spol

Příspěvekod mamca_ivca » 12 říj 2011, 21:41

Lilie píše:
mamca_ivca píše:Jen aby ty uhorky nemusel prodávat v zahraničí. Víme přece, že chce prorazit dál do světa. Jen nevím, jak to chce udělat... :?


Já doufám a věřím, že jednou je tam prodávat bude :thumbup: :wink: Má na to......Možná ho neuvidíme tak často, ale i to se dá zvládnout, cestování mi nevadí (i když poslední dva ročky jen po vlastech českých, moravských a slovenskýhttp://forum.miro-fans.cz/posting.php?mode=quote&f=12&p=87424#ch :D ).


Já taky :thumbup: :D
mamca_ivca Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 807
Registrován: 05 srp 2011, 11:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: Damien a spol

Příspěvekod Kaja » 12 říj 2011, 22:22

mamca_ivca píše:
Lilie píše:
mamca_ivca píše:Jen aby ty uhorky nemusel prodávat v zahraničí. Víme přece, že chce prorazit dál do světa. Jen nevím, jak to chce udělat... :?


Já doufám a věřím, že jednou je tam prodávat bude :thumbup: :wink: Má na to......Možná ho neuvidíme tak často, ale i to se dá zvládnout, cestování mi nevadí (i když poslední dva ročky jen po vlastech českých, moravských a slovenskýhttp://forum.miro-fans.cz/posting.php?mode=quote&f=12&p=87424#ch :D ).


Já taky :thumbup: :D

Ja mu to tiež prajem :D :thumbup:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Damien a spol

Příspěvekod debbie » 13 říj 2011, 21:53

mamca_ivca píše:
Lilie píše:
mamca_ivca píše:Jen aby ty uhorky nemusel prodávat v zahraničí. Víme přece, že chce prorazit dál do světa. Jen nevím, jak to chce udělat... :?


Já doufám a věřím, že jednou je tam prodávat bude :thumbup: :wink: Má na to......Možná ho neuvidíme tak často, ale i to se dá zvládnout, cestování mi nevadí (i když poslední dva ročky jen po vlastech českých, moravských a slovenskýhttp://forum.miro-fans.cz/posting.php?mode=quote&f=12&p=87424#ch :D ).


Já taky :thumbup: :D


Taky mu to přeju a snad nejen ty okurky..ale i sám sebe :thumbup: :thumbup: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Damien a spol

Příspěvekod Lilie » 13 říj 2011, 22:18

debbie píše:
mamca_ivca píše:
Lilie píše:Já doufám a věřím, že jednou je tam prodávat bude :thumbup: :wink: Má na to......Možná ho neuvidíme tak často, ale i to se dá zvládnout, cestování mi nevadí (i když poslední dva ročky jen po vlastech českých, moravských a slovenskýhttp://forum.miro-fans.cz/posting.php?mode=quote&f=12&p=87424#ch :D ).


Já taky :thumbup: :D


Taky mu to přeju a snad nejen ty okurky..ale i sám sebe :thumbup: :thumbup: :lol: :lol: :lol:


Neeeeeeeeee :!: :shock: :shock: I když zájem by určitě byl....... :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Damien a spol

Příspěvekod Jana » 13 říj 2011, 23:27

To sú tie dvojzmysly :lol: . Na Slovensku sa náhodou urodia krásne uhorky :wink:, určite vhodné aj ne export.
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Damien a spol

Příspěvekod De_Tourvel » 16 říj 2011, 14:29

Poznatky z „lovu“ jehněte mě přesvědčily o tom, že bych se měl vrátit k Desirée. Šel jsem zpět po vlastních stopách. Prodíral jsem se divokým lesem plným popadaných stromů, rozkošatělých keřů, skal a jeskyní. Krajina to byla nádherná, chyba byla, že já ji vnímal očima hladového. Zatím se to dalo vydržet, ale v tu dobu, den po mé přeměně, jsem si už jako vrchol životní pyramidy a král lesa, nepřipadal. Ve vlčí podobě to bylo vlastně stejné jako v té člověčí. Chvíli jsem se cítil jako král, abych pak ryl na čas zase nosem v bahně.
Po půlnoci jsem dorazil k tmavému srubu. V podkroví svítilo jediné okno. Sedl jsem si k chatě a snažil se natáhnout pachy, které jsem podvědomě očekával. Ucítil jsem závan parfému, parfému, který ve mně vyvolával asociaci vášnivě probdělé noci. Tichounce jsem štěknul. Bál jsme se, že probudím nevzhledné turisty, kteří byli ve srubu včera.
Vrzly zadní dveře.. na prahu se tyčila, do schodů jako vrostlá, postava v kápi. Slabý vítr si pohrával s kapucí, která zakrývala celý obličej. Jen pozorný tvor s výborným zrakem by si všimnul pramínku vlasů, který se plazil z pod látky až kamsi k pasu. Já se otočil a pomalu cupal do lesa, každé dva kroky se ujišťoval, že tmavý přelud mne následuje. Na palouku jsem se zastavil. Neskutečná postava se zavlnila a z pod pláště vykouknul nablýskaný dlouhatánský meč. Zavřel jsem oči a pokorně čekal popravu. V té chvíli mi bylo všechno jedno. Byl jsem tak rozpolcený, že jsem nevnímal možnost zániku. Najednou mnou projela řezavá bolest v bedrech, která ochromila všechny smysly. Les prořízlo táhlé zavytí a já se propadl do mdlob.
První co jsem si uvědomil po té, co jsem přišel k vědomí, byl fakt, že je mi zima. Zlatá srst zmizela a já byl opět člověkem. Desirée stála nade mnou a lechtala mě špičkou pod žebry.
„Vstávej lenochu. Jdeme si hrát“ Chytla mě za za ruku a táhla k jakémusi pelechu vystlanému tou nejhebčí trávou, co jsem kdy viděl. Povalila mě na zem a pak už to šlo jako obvykle. No ne úplně. Krása, slast, vášeň a pak…prázdnota

Citově sexuální posedlost tou krásnou dívkou jakoby odešla s mou lidskou tváří. Desirée jsem potřeboval, k Desirée jsem byl připoután. Nebyla to však posedlost zamilovaného blázna, jak tomu bylo předtím. Byla to posedlost touhou dostat najíst a na chviličku se dívat na svět lidskýma očima.
Cítil jsem ,že Desirée nemiluji. Pouto lásky se prohodilo s pocitem podřízené závislosti na někom, pocitem závislosti neodvislé od mé vůle a právě ten pocit zabil mou lásku k Desirée. Měl jsem ji rád, ale posedlý jsem už nebyl. To, že jsem ji potřeboval existenčně, mě od ní jako od erotického objektu odpuzovalo. Ne že bych si to s ní rád nerozdal, na to byla příliš krásná a v milování šikovná, ale srdcem se mi začínala prolínat smutná prázdnota.

K ránu jsem se zvedl a opět si uvědomil svírající se žaludek. Desirée mě odvedla do srubu, vrátila mi šaty a dala najíst. Žádné syrové maso, které mi před tím strkávala pod nos. Dieta se vrátila do normálu jako v období, kdy jsem tuto extrémní ženu neznal.
„Měl bych se vrátit domů Desirée“ podíval jsem se prosebně do jejích kočičích očí.
„Běž. Ale střez se syrového masa. Pokud ho pozřeš, ve vlka se proměníš. A pamatuj, kde mě najdeš, nezapomeň, že beze mne nepřežiješ.“
Netušil jsem, co tím myslí, já byl vždycky poměrně lehkomyslný. Říkal jsem si v duchu. „To víš krásko. Doby mé posedlosti tvým tělem jsou v tahu. Přijdu pokud budu jáááá chtít. A to pochybuju, že někdy.“
Stáli jsme u auta a já se loučil s Desirée jako s přeludem, který už nepotkám.
Ve zpětném zrcádku jsem viděl štíhlou postavu rudě osvícenou zadními světly mého vozu. Bílá silnice přede mnou ukazovala směr zpět mezi lidi..
Uživatelský avatar
De_Tourvel
 
Příspěvky: 240
Registrován: 14 srp 2011, 11:41

Re: Damien a spol

Příspěvekod gemini » 16 říj 2011, 14:40

Hm, čím dál napínavější. Doufám, že se brzy dočkáme pokračování, snad tě Šmajda nepřestane bavit. Mmch měl bys zajít na koncert, Franci už byla a Míla se chystá zanedlouho, tak už nemáš na co čekat :wink:
gemini
 

Re: Damien a spol

Příspěvekod De_Tourvel » 16 říj 2011, 17:48

Mathias

Sedíme s Mirem v autě a čekáme na Žluťáska. Blonďák je trochu rozladěný vyprávěním a hlas mu přeskakuje možná vzteky, možná dojetím nad tím, jak se mu život rozplizává do nedefinovatelných struktur. Ulpívá na mě zvířecím pohledem a já nevím co říct. Sice jsem mu zpočátku nabízel pomoc, ale ouha. Z této šlamastiky se dostat bude oříšek. Jedno je jisté, přeměna ve vlka je něco tak nepravděpodobného, že kdybych reinkarnaci neviděl na vlastní oči a to oběma směry, tak bych neuvěřil ani zlomku toho všeho. Proto i řešení této paranormální situace nebude asi příliš logické a materialisticky odvoditelné.

„Co se dělo, když jsi byl zpět v lidské podobě? Nutilo tě něco vracet se k té ďáblici? Proč jsi byl opět vlkem, když jsem te poprvé potkal?“ na mysli mi vyvstávají nová a nová proč a začínám litovat, že jsem se tomuto muži nabídnul jako pomocník.

Zvenčí se ozval tlumený praskot zlomených větví. „Konečně! Žluťas se vrací“ ťuknu společníka do paže a otáčím hlavu napravo. Miro sedí jako zařezaný a z očí mu odkapává strach. Je tak hmatatelný, že se mi začínají ježit chlupy na rukou (ač nejsem žádný chlupatec).
Máme zhasnuté reflektory a kolem je neprůhledná tma. Teď! Slyším jakýsi nedefinovatelný šepot a bojím se pohnout. Oba dva sedíme zkoprnělí jako sochy v parku. Pane bože! Něco se venku hýbe! Pár metrů od nás vidím cosi! Nevím co to je. Bohužel nemám oči vlka. Bojím se zeptat souseda co vidí. Bojím se vydat jakýkoli zvuk . Bojím se pohnout.
Uživatelský avatar
De_Tourvel
 
Příspěvky: 240
Registrován: 14 srp 2011, 11:41

Re: Damien a spol

Příspěvekod Kaja » 17 říj 2011, 11:41

Je to zaujímavé. Vývoj tých vzťahov pekne opisuješ. A ideme sa báť. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Damien a spol

Příspěvekod zsimona » 17 říj 2011, 13:26

...to se dělá?V tom nejnapínavějším to přerušit! :evil: ...(samozřejmě,že dělá)...Pěkné-pokračuj!
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Damien a spol

Příspěvekod De_Tourvel » 28 říj 2011, 08:56

nejK\Y BL.. SMAZAL ME KOMENTY KE KLIPU SMAJDY, KTERY NENI NIC MOC JE TO KLISE KLISEKLISEKLISE A VZHLEDEM K CILOVE SKUPINE HLAVNI CASTI JEHO FANYNEK I ZCELA NEVHODNE KLISE. NELIBI SE MI NAMET UMELECKY ZTVARNENO DOBRE - MYSLIM DESIGN CLIPU

UZ SEM NENAPISU ANI SLOVO. SAKRA KDE BERETE TU BOHAROVNOST MAZAT CIZI PRISPEVKY KTERE NAKONEC SMAJDU NIJAK NMEURAZI.


J A K T R A P N E :!: :idea: :!: :idea:
Uživatelský avatar
De_Tourvel
 
Příspěvky: 240
Registrován: 14 srp 2011, 11:41

Re: Damien a spol

Příspěvekod Kotě » 28 říj 2011, 09:08

Hele klíííííd! :wink: Ve tvém chlívečku se rozvinula ke klipu docela zajímavá diskuze, tak byla část přesunuta do samostatného chlívku Loneliness - neveřejná diskuze v registrovaných. Nejdříve zjisti co se děje, než spustíš hudbu z kurníku. A docela jsi mě tou reakcí zklamal..... :(
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

PředchozíDalší

Zpět na Volný pokec

cron