Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Damien a spol

Re: Damien a spol

Příspěvekod Kotě » 09 říj 2011, 14:35

Super avatar :thumbup: :wink: ! Příběh se vyvíjí fakt zajímavě....budu se opakovat, těším se na pokračování :lol: .
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: Damien a spol

Příspěvekod De_Tourvel » 09 říj 2011, 18:16

Začalo svítat. Unavený z předešlých událostí jsem zalezl do malé jeskyně a za chvíli už jsem spal jak dřevo. Probudil jsem se v pozdním odpoledni hlady. Nu což, je léto, tak snad najdu nějaké borůvky myslel jsem si tenkrát. Mezi nízkými smrky jsem opravdu našel tmavěmodré bobule. Ale ouha. Na jazyku mi trpkly jakoby to byl nezralý rybíz.

Po západu slunce jsem pobíhal po palouku i v jakési louži jsem se vycachtal, ale radost z předešlé noci se ne a ne vrátit. V břiše mi kručelo a pach divoké šelmy se začínal prodírat zkrz chlupy. Byl jsem vždycky čistotný člověk a nepamatuju si, že bych někdy zaváněl jinak než parfémem. Teď jsem se ovšem stával vlkem se vším všudy. Svírající se žaludek mě nicméně vadil daleko víc.

Jak jsem tak pobíhal mezi keři, o nos se mi otřel výrazný závan. Uslyšel jsem slabé zabečení Připlížil jsem se blíž a uviděl zatoulanou osamělou ovci s jehnětem. Jejich pach mě nesmírně dráždil, protože mi ho vítr hnal přímo pod čumák. V ospalém šeru jsem pozoroval přežvykující matku s mládětem. Nohy se mi chvěly jako přetažené struny, jen se odrazit. Přešlapoval jsem, přikrčený za vysokým trsem trávy a fascinovaně zíral na nic netušící dvojici. Něco v podvědomí mi říkalo skoč po nich! Dělej! Vítr se obrátil a ovce mě evidentně ucítila. Bekla na poplach a už i s jehnětem mizely k lesu. To mi dodalo. Prostě jsem odolat nedokázal. Utíkající kořist před nosem, to prostě nikdo s krví vlka v žilách nezvládne se stoickým klidem. Odrazil jsem se a mohutným skokem připlachtil doprostřed palouku. Byl jsem rychlejší než kudrnatí přežvýkavci. Skok, dva a už jsem dlachnil jehně mezi tlapama. Mládě kvičelo a já se válel s jehnětem po.zemi. Neměl jsme to ještě nacvičené. Už už jsem otvíral čelisti, abych scvaknul pulzující tepnu. V tom se mi mihnul obraz naříkající matky nešťastně poskakující na kraji lesa. Naše pohledy se setkaly a já viděl v jejich očích nevýslovný žal, přes který prosakovala hrůza. Hrůza a děs, hrůza a děs ze mě, z tvora, který by kdysi ani mouše neublížil..
Byl to moment nepozornosti, nebo jsem to udělal schválně? To bych dnes s určitostí identifikovat nedokázal, nebo snad ano?. Jehně sebou smýklo, postavilo se na všechny čtyři a odhopkalo k matce, která přešlapovala bezradně vedle . Obě zvířata překotně zmizela v lese.
Hlava se mi motala vzrušením i hnusem ze sebe sama. Seděl jsme na palouku a olizoval si oděrky. Takto asi dlouho sám nepřežiju, honilo se mi hlavou. Tu noc pocit štěstí volné šelmy vyprchával . Tehdy jsem vytušil, že bez Desirée nepřežiju. Tu noc jsem poprvé poznal důsledky své závislosti na té ďábelské ženě.
Uživatelský avatar
De_Tourvel
 
Příspěvky: 240
Registrován: 14 srp 2011, 11:41

Re: Damien a spol

Příspěvekod De_Tourvel » 09 říj 2011, 18:24

Proč nemůžu upravovat přispěvky? Chci tam upravit konec, protže se tam opakujou dvě slova aniž bych chtěl. Jak to, že u ostatních vidím edited někdy, ale já nemůžu :?: :?: :?: :?: :?: :?: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :!: :!: :!:
Uživatelský avatar
De_Tourvel
 
Příspěvky: 240
Registrován: 14 srp 2011, 11:41

Re: Damien a spol

Příspěvekod Kotě » 09 říj 2011, 18:28

De_Tourvel píše:Proč nemůžu upravovat přispěvky? Chci tam upravit konec, protže se tam opakujou dvě slova aniž bych chtěl. Jak to, že u ostatních vidím edited někdy, ale já nemůžu :?: :?: :?: :?: :?: :?: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :!: :!: :!:

No jo....už se mi to taky několikrát stalo.Právě tady, v registrovaných. Normálně můžeš upravovat do té doby, než na něj někdo zareaguje :roll: :ale jak říkám, občas se stane, že ti to tu možnost nenabídne....patrně nějaký místní fórový šmajdoskřítek :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: Damien a spol

Příspěvekod Esti » 09 říj 2011, 18:32

De_Tourvel píše:Proč nemůžu upravovat přispěvky? Chci tam upravit konec, protže se tam opakujou dvě slova aniž bych chtěl. Jak to, že u ostatních vidím edited někdy, ale já nemůžu :?: :?: :?: :?: :?: :?: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :!: :!: :!:



no zřejmě někdo už Tvůj příspěvek právě četl.... nevím to jistě, ale asi to tak funguje ....editovat můžeš jen do doby, dokud není Tvůj příspvěk zřejmě otevřen jiným uživatelem a čten ...
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Damien a spol

Příspěvekod Jana » 09 říj 2011, 18:49

Franci píše:
De_Tourvel píše:OK začnu mu posílat hlasy 11.11. 2011
Pokud:

1.nebude řvát jak Kabát2.nebude si hrát na vtipného komika a baviče Mareše - na to zatím teda buňky nemá (ono totiž showman v hudební branži nerovná se vtipkující bavič a klaun ala Mareš)
3. ukáže a bude nosit dlouhé vlasy (pouze v případě , že by mu vypadaly nezávisle na jeho vůli ruším tenhle bod)

Prvý bod je tiež mojou podmienkou. Tie dva ma ani tak netrápia, je mi to jedno, či ich bude mať skryté pod čiapkou, alebo, nie, len aby boli stále také aké sú. Moja druhá podmienka ale je, že nebude stále nosiť slnečné okuliare.

Ale zas tie okuliare majú pre mňa jednu výhodu. Keďže presne neviem či sa mi pozerá do očí, neuhnem pohľadom. Inak mám často problém. :oops: To tá hudba, tá ma dosť emocionálne otvára a búra moje zábrany. :oops: Keď je mimo pódia tak to zvládam lepšie. :)
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Damien a spol

Příspěvekod ewilyn » 09 říj 2011, 19:27

De_Tourvel píše:Proč nemůžu upravovat přispěvky? Chci tam upravit konec, protže se tam opakujou dvě slova aniž bych chtěl. Jak to, že u ostatních vidím edited někdy, ale já nemůžu :?: :?: :?: :?: :?: :?: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :!: :!: :!:


ak napises, co chces upravit, upravime Ti to...

inak plati ze prispevok mozes upravit, kym je posledny a nezareagoval nan niekto iny, alebo ak sa neodhlasis- s opatovnym prihlasenim uz tu moznost nemas....
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Damien a spol

Příspěvekod De_Tourvel » 09 říj 2011, 19:47

Mám dotaz: proč se Mirunova první koncertní šňůra jmenuje Goodbye tour? ptal jste se ho někdo na to?

Každopádně pro koncertní debut je to hodně "neotřelý" název.
Uživatelský avatar
De_Tourvel
 
Příspěvky: 240
Registrován: 14 srp 2011, 11:41

Re: Damien a spol

Příspěvekod gemini » 09 říj 2011, 20:01

De_Tourvel píše:Mám dotaz: proč se Mirunova první koncertní šňůra jmenuje Goodbye tour? ptal jste se ho někdo na to?

Každopádně pro koncertní debut je to hodně "neotřelý" název.


Musíš si počkat, až se mu uráčí nám to vysvětlit, my to z něj dřív nevytlučeme :lol: Ještě že jsem ho neměla po ruce, když jsem poprvé četla ten název - to bych ho na místě uškrtila :mrgreen: Ale pak jsem si řekla, že je Miruna starej provokatér a nesmím se nechat nachytat.
gemini
 

Re: Damien a spol

Příspěvekod Esti » 09 říj 2011, 20:17

De_Tourvel píše:Mám dotaz: proč se Mirunova první koncertní šňůra jmenuje Goodbye tour? ptal jste se ho někdo na to?

Každopádně pro koncertní debut je to hodně "neotřelý" název.


jestli se chceš dozvědět "hodně" nového :mrgreen: ...počti si :lol:
http://mirosmajda.sk/w/#fanklub/online-otazkyodpovedi
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Damien a spol

Příspěvekod ewilyn » 09 říj 2011, 20:19

De_Tourvel píše:Mám dotaz: proč se Mirunova první koncertní šňůra jmenuje Goodbye tour? ptal jste se ho někdo na to?

Každopádně pro koncertní debut je to hodně "neotřelý" název.


no mozno mame kazdy svoj sukromny tip :wink: ...no na oficial. vysvetlenie nazvu si budeme musiet pockat :wink:

btw..v chate na FC sa to spytalo ai 20 ludi :wink: ..kazdopadne nazov vzbudil zaujem :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Damien a spol

Příspěvekod De_Tourvel » 09 říj 2011, 20:25

Asi to bude marketingovy trik. Tak na 90% bych tipoval, že to bude proto, aby lidi byli zvědaví.

No ale aby byli zvědaví, nejdřív musí na ten název někde narazit myslím. :!: :idea: :!: :idea:

Teď by byl vhodný čas na tango s bulvárem :!: :idea: :!: :idea:
Uživatelský avatar
De_Tourvel
 
Příspěvky: 240
Registrován: 14 srp 2011, 11:41

Re: Damien a spol

Příspěvekod Nikys » 09 říj 2011, 20:27

De_Tourvel píše:Asi to bude marketingovy trik. Tak na 90% bych tipoval, že to bude proto, aby lidi byli zvědaví.

No ale aby byli zvědaví, nejdřív musí na ten název někde narazit myslím. :!: :idea: :!: :idea:

Teď by byl vhodný čas na tango s bulvárem :!: :idea: :!: :idea:


Souhlasím
Uživatelský avatar
Nikys Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 854
Registrován: 31 bře 2010, 21:05
Bydliště: Tichonice okres Benešov u Prahy

Re: Damien a spol

Příspěvekod ewilyn » 09 říj 2011, 20:35

Nikys píše:
De_Tourvel píše:Asi to bude marketingovy trik. Tak na 90% bych tipoval, že to bude proto, aby lidi byli zvědaví.

No ale aby byli zvědaví, nejdřív musí na ten název někde narazit myslím. :!: :idea: :!: :idea:

Teď by byl vhodný čas na tango s bulvárem :!: :idea: :!: :idea:


Souhlasím


keby si to tak precital i Mirov management :wink: :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Damien a spol

Příspěvekod De_Tourvel » 09 říj 2011, 20:49

Bulvární kauzy se myslím často vyvolávají uměle. Kvůli propagaci zadara :!: :idea:
Takže hehe která se toho ujme a lehne si k Mirovi do postele? :!: :idea: :!: :idea:

Francine :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Haaaaha

Můžeš si pak dát transparent na čelo.

Mirovo debutové turné Goodbye tour právě začíná :!: :!: :!: :!: :idea: :idea: :idea: :idea:
Uživatelský avatar
De_Tourvel
 
Příspěvky: 240
Registrován: 14 srp 2011, 11:41

PředchozíDalší

Zpět na Volný pokec