Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Damien a spol

Re: Damien a spol

Příspěvekod mari » 18 srp 2011, 16:48

De_Tourvel píše:Musel jsem si pročíst fórum, abych se dostal aspoň trochu do obrazu. Ale je toho tu moc

............



Blonďák míří ke srubu, ale místo, aby vstoupil dovnitř nasedá za chatrčí do jednoho z aut .. V bledém světle lucerny nad vchodem zahlédnu třpytící se předmět v bahně. Hurááá! Moje klíče. Vrz vrz. Ve vratech dřevěné budovy se objevuje podivná trojice. Dívka mezi nimi není. Nemám čas přemýšlet nad jejím osudem. V hlavě mám zmatek. Dali mi do špenátu lysohlávky, nebo jsem opravdu viděl přeměnu vlka v lidskou bytost? Tohle musím prozkoumat. Audi s podivným tvorem se pomalu rozjelo. Nedá mi to a běžím ke svému vozidlu. Rozčilením se mi klepou ruce. Samozřejmě! Mezek stávkuje. Po několikerém zakašlání se koonečně chytne. Ale co to. Muži s prsatou ženou se mi cpou dovnitř. „Co je?“ houknu naštvaně. „Jedete za ním ne?“ jakoby se se nemetlo usedají muži dozadu, žena vedle mě . „Hněte sebou“ burácí ..Nevím proč, prostě ji poslechnu.
Vyrážíme jako šíp za tmavým autem mizejícím v zatáčce. „Přidejte, přidejte nebo nám zmizí jako minule“. Lovci si nerózně třou bradu.. Mám plyn sešlápnutý až k podlaze, na tachometru stošedesát. Zatáčka, a hrůůza v očích.. Chytám smyk. Snažím se vyrovnat.vytřeštěnýma očima bezmocně zírám na blížící se záď se čtyřmi kruhy. Reflektory nasvícený prostor se mihotá jako horký vzduch v pouští. Zavírám oči a čekám !frontal impact! Ordinerní sousedka ječí. aaaaaaaaaaaaa rudé svítilny auta přede mnou se rozplizly v cosi připomínající plamen svíčky. Rozhodně mi myslí neprobíhá zrychleně celý život., nicméně stačím přemýšlet o blbostech věčnosti. Lehké škrábnutí místo rány aaaaaa……. nic. …… Jekot přechází v šum svistu. Prostě jedeme. Je to divné, ale je to tak. Jsme celí. Jedeme po cestě, která se teď rozšířila v krásnou rovnou silnici. Jedeme jakoby se nemetlo. Sto metrů před námi občas bliknou brzdová světla jako maják ukazující cestu zbloudilé lodi. „Kolik je hodin?“ zavadím pohledem o display palubního počítače. Je mi divné, že se tma změnila v šero. Je snad ráno a svítá? Na hodinách přede mnou je večer! V makovici mi to cvaká jako ve špatně seřízeném orloji. To nepoberu ani svou velkokapacitní mozkovou kůrou.
Auto před námi zpomalí a zatáčí podle ukazatalele do vesnice. I přes zavřené okno slyším hluk zábavy nebo snad koncertu? Zastavuji na parkovišti. Plavý muž pomaloučku otvírá dveře svého vozu a nejistě se rozhlíží po okolí. Náhle se mu vlčí oči zalesknou .S úsměvem vítá mužskou postavu v sukni, která jakoby sem spadla z galaxie Mlhoviny kraba. Prohodí pár slov a mizí kdesi mezi zaparkovanými auty.

Predsa bol Superman pod sukňou , potom sú presuny jednoduché :D
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Damien a spol

Příspěvekod Esti » 19 srp 2011, 08:07

jsem si konečně našla také čas to dočíst :D
..trochu dost záhul na palici, ale rozhodně mě to ba :!: :-P
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Damien a spol

Příspěvekod De_Tourvel » 19 srp 2011, 08:24

Nejsem navstevnik koncertu kazopadne ted muzu uz rict ze mám forum z vetsi casti prectene takovym tim sjizdecim zpusobem kdy clovek cte pul strany naraz. Ted sbiram sily na libani se s muzou. Uz mám kostru v hlave.az nebudu psat z mobilu ale z notasu snad něco zplodim. A ze se bavim na vas ucet? To se bavi prakticky kazdy kreativni jedinec nad reakcemi konzumentu sveho dila. Jen to kazdy nazyva jinak
Uživatelský avatar
De_Tourvel
 
Příspěvky: 240
Registrován: 14 srp 2011, 11:41

Re: Damien a spol

Příspěvekod Esti » 19 srp 2011, 08:29

De_Tourvel píše:Nejsem navstevnik koncertu kazopadne ted muzu uz rict ze mám forum z vetsi casti prectene takovym tim sjizdecim zpusobem kdy clovek cte pul strany naraz. Ted sbiram sily na libani se s muzou. Uz mám kostru v hlave.az nebudu psat z mobilu ale z notasu snad něco zplodim. A ze se bavim na vas ucet? To se bavi prakticky kazdy kreativni jedinec nad reakcemi konzumentu sveho dila. Jen to kazdy nazyva jinak



pokračuj ve svém díle, ráda Tě "pobavím" svou reakcí :D
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Damien a spol

Příspěvekod Kveta » 19 srp 2011, 08:55

:D :D :D
Uživatelský avatar
Kveta Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 575
Registrován: 09 bře 2010, 21:29

Re: Damien a spol

Příspěvekod Bára » 19 srp 2011, 09:23

De_Tourvel píše:Nejsem navstevnik koncertu kazopadne ted muzu uz rict ze mám forum z vetsi casti prectene takovym tim sjizdecim zpusobem kdy clovek cte pul strany naraz. Ted sbiram sily na libani se s muzou. Uz mám kostru v hlave.az nebudu psat z mobilu ale z notasu snad něco zplodim. A ze se bavim na vas ucet? To se bavi prakticky kazdy kreativni jedinec nad reakcemi konzumentu sveho dila. Jen to kazdy nazyva jinak
:wink: Možná tě bude časem tohle fórum malé :D Ale pokud máme být testovacím vzorkem tvé kreativity, tak to je pro nás samozřejmě čest :wink: :thumbup: Komu se to podaří :D :?: Ale šetřit tě rozhodně nebudeme :P :D
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Damien a spol

Příspěvekod Henrieta » 19 srp 2011, 10:14

De_Tourvel píše:Nejsem navstevnik koncertu kazopadne ted muzu uz rict ze mám forum z vetsi casti prectene takovym tim sjizdecim zpusobem kdy clovek cte pul strany naraz. Ted sbiram sily na libani se s muzou. Uz mám kostru v hlave.az nebudu psat z mobilu ale z notasu snad něco zplodim. A ze se bavim na vas ucet? To se bavi prakticky kazdy kreativni jedinec nad reakcemi konzumentu sveho dila. Jen to kazdy nazyva jinak


A čím ťa tak zaujal Šmajda, keď sa môžem opýtať, že si sa rozhodol to dávať práve na toto fórum? :lol: A ešte písať o ňom? Tie dievčatká čo píšu tie ľúbostné príbehy, to vieme, to sa nemusíme pýtať, ale ty? Alebo sme ťa zaujali my, bláznivé ženy, že ako budeme reagovať? :lol:
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Damien a spol

Příspěvekod zariva_kometka » 19 srp 2011, 12:50

Bára píše:
De_Tourvel píše:Nejsem navstevnik koncertu kazopadne ted muzu uz rict ze mám forum z vetsi casti prectene takovym tim sjizdecim zpusobem kdy clovek cte pul strany naraz. Ted sbiram sily na libani se s muzou. Uz mám kostru v hlave.az nebudu psat z mobilu ale z notasu snad něco zplodim. A ze se bavim na vas ucet? To se bavi prakticky kazdy kreativni jedinec nad reakcemi konzumentu sveho dila. Jen to kazdy nazyva jinak
:wink: Možná tě bude časem tohle fórum malé :D Ale pokud máme být testovacím vzorkem tvé kreativity, tak to je pro nás samozřejmě čest :wink: :thumbup: Komu se to podaří :D :?: Ale šetřit tě rozhodně nebudeme :P :D


Myslím, že ani on :lol:
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Damien a spol

Příspěvekod zariva_kometka » 19 srp 2011, 13:09

Tak Miro se v noci nemění na ženu, ale na vlka jo?? :lol:
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Damien a spol

Příspěvekod Esti » 19 srp 2011, 13:23

zariva_kometka píše:Tak Miro se v noci nemění na ženu, ale na vlka jo?? :lol:


snad je to kvůli očím a ne kvůli ............vytí :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Damien a spol

Příspěvekod zariva_kometka » 19 srp 2011, 13:29

Esti píše:
zariva_kometka píše:Tak Miro se v noci nemění na ženu, ale na vlka jo?? :lol:


snad je to kvůli očím a ne kvůli ............vytí :lol: :lol:


:lol: Možná i kvůli té zlaté srsti :) To by se mi taky líbilo :D
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Damien a spol

Příspěvekod Kveta » 19 srp 2011, 14:02

Tu je fajn ,baby ste vtipne......... :D
Uživatelský avatar
Kveta Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 575
Registrován: 09 bře 2010, 21:29

Re: Damien a spol

Příspěvekod gemini » 19 srp 2011, 14:06

Hlavně až budete blonďáka otlapkávat, nestiskněte diamantovou tečku na zádech, jinak se promění zase ve vlka dřív, než se rozední :lol:
gemini
 

Re: Damien a spol

Příspěvekod zariva_kometka » 19 srp 2011, 15:55

gemini píše:Hlavně až budete blonďáka otlapkávat, nestiskněte diamantovou tečku na zádech, jinak se promění zase ve vlka dřív, než se rozední :lol:


:lol: Co když je to to šmajdové znamínko a když je člověkem tak nezáří diamantově? :D
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Damien a spol

Příspěvekod Kaja » 19 srp 2011, 16:27

Kľudne sa môže aj premeniť, vlci sú strašne sympatické zvieratá :D

Obrázek
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

PředchozíDalší

Zpět na Volný pokec

cron