Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Damien a spol

Re: Damien a spol

Příspěvekod adela ankarova » 28 říj 2011, 22:51

Udelala jsem kopii pouze toho, kdo napsal ohlas na Tvuj nazor na klip. Vypada to blbě, ale je to po kupě...

De_Tourvel píše:
No podíval jsme se na to ještě jednou pozorněji, myslím clip a musím přiznat, že je to mimořádně dobře ztvárněné po umělecké stránce. Jiné je to už námětově a částečně i herecky. Směšný je tam právě Šmajda. Prostě vypadá na takový clip moc mladěa křečovitě. I když reálný jeho věk už takový není, filmu je jedno reálný věk. Důležité je, jak vypadá. Vypáda-li jak puberták, pak tam mají dát jiného herce. Ve spoustě clipů nevystupuje samotný interpret, ale někdo úplně jiný.

Mám tedy několik výhrad k tomu bezesporu dobře ztvárněnému clipu.

1)Není příběhový ale pocitový (já dávám většinou přednost příběhovým clipům) a pocitově... chtělo by to změkčit aspoň na konci clipu dle části textu (teda aspoň podle překladu dle Kaji.DD) už jen kvůli hlavní části jeho fanynek, které jaksi jsou ve věku základky. prostě Šmajda je bohužel interpret cílený spíše na děti, tak by se to mělo brát v úvahu. I když je fakt že hudbou ani ne, ale nějak tak se to přihodilo, že má stejné fanynky jako Justinové a pod...
2)a šmajda není vhodný herec do hlavní role. Ve spoustě clipů nehraje interpret a spíš vystupuje jen v prostřihu na skupinu (na druhou stranu je fakt, že klip budou sledovat zejména jeho fanynky a ty chtějí šmajdu v hlavní roli. V tom případě by měl být clip aspoň změkčen jak už jsme psal jinde DDD a šmajda by měl vedle hlasových cičení brát i herecké hodiny - herec není dobrý...zatím.
3) ztvárnění osamělosti, samoty tímto způsobem (chlast, drogy, promiskuita a abscence lásky a blízké duše) je děsné klišé, to mi nikdo nevyvrátí

Ale pokud se odhlédne hlavně od hlavní postavy, která vypadá děsně mladě a hází děsně křečovité grimasy (až je to směšné) je to na naší clipové scéně určitě clip, který patří mezi to lepší až o hodně lepší než je průměr.

To je můj názora nemusí se slučovat ani s vaším ani s odbornou kritikou

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ode mne
1) jak zmekcit? My jsme se tu shodli, ze klip neni jen pro cilovku mladych holek , ale ze chce taky oslovit jiny lidi. "Celý tento klip je zameraný asi na mužské publikum. Len keby urobil ďalší sladký klip v duchu Baby, u rockerov by sa odrovnal," psala Kaja
2) kdyby konec zmekcil, zromantizoval, tak by klip ztratil pointu, ne?
3)jak vidis, ze je to klise Ti nikdo nevyvracime, mne by zajimalo, co by kliše pro Tebe například nebylo?



od Henrieta » 28 říj 2011, 21:00
De_Tourvel píše:Je fakt, že neznám celou naši clipovou scénu, ale jediné clipy co se mi zafixovaly v mozku jsou Šmajdovy clipy a clipy Rytmuse. Ale je možné, že mi něco nebo i spousta jiných uniklo. Fakt to nesleduju nijak pečlivě.
Jo ještě jeden d(íky vašim stránkám jsme ho viděl) se mi zdál mimořádně dobrý. ten clip od Paranoid nebo jak se jmenují. I když jejich hudba se mi teda vůbec nelíbí ale clip byl hodně dobrý (aspoň mě se líbil)


Miro do toho dal proste svoje pocity, ako to vidí on, keď chalana nechá baba, tak začne toto vyvádzať, trebárs. Len ten záber na konci ako sedí na tej posteli, ako by ho mali už zavrieť na psychiatri


od Kaja » 28 říj 2011, 22:24
De_Tourvel píše:Možná to byl někdo jiný. Já v tom mám guláš. Mandrage? Já fakt nevím. Ale spíš paranoid, protože mám dojem, že to bylo prolinkované odtud

Paranoid, ten ich klip je naozaj pekný. A, naopak, Roman z Paranoidov pochválil tento klip, im sa páči. Konečne sa niečo páči aj chlapom a rockerom, to je hlavný prínos toho klipu. A myslím, že o toto Mirovi ide, aj zmenou imidžu k tomuto smeruje, aby ho akceptoval tento špeciálny spolok. Keď chce robiť hudbu tohoto typu, najprv si musí získať rockovú scénu a rockové publikum, dosiahnuť, aby ho akceptovali. Pretože oni by ho neprijali medzi seba takého, aký bol doteraz. Sme to videli napr. na Terchovskom Budzogáni, ako sa k nemu stavali. Z toho, čo sme videli, mal pre nás najlepšiu hudbu, ale pre nich to nebolo zaujímavé, dopredu ho odpisovali. Teraz, zdá sa, že ho postupne začínajú brať. Ak chce byť mimo mainstream a robiť rock, musí sa ich vkusu prispôsobiť. Keď sa tam udomácni, bude si môcť robiť prakticky, čo chce. Ale najprv o ňom musia prestať pochybovať ako o rockerovi. Takže ďalšie CD iste sladké nebude. Myslím, že Miro nechce stavať svoju budúcnosť na takom bieberovskom publiku, ale na rockovom. Nám, väčšine, sa tá hudba páči. A Miro má určite sklon k pekným baladám a romantickým veciam, veď to aj vidno z hudby, akú počúva, aj mu to pristane. Ale očakávam, že spočiatku hlavne poriadne pritvrdí.
Uživatelský avatar
adela ankarova Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 964
Registrován: 27 čer 2011, 23:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Damien a spol

Příspěvekod De_Tourvel » 29 říj 2011, 01:53

Proste ten klip se mi námětově nějak tak nezdá a hlavně konec je blbý herecky. Šmajda se tváří naštvaně až děsně naštvaně. měl by se tvářit nešŤastně. Tím ten clip jaksi ztratil pointu a clip působí pocitově velmi necitově a trochu i směšně (jako parodie). právě jeho vteřinový herecký nevýkon na konci pointu pohřbil. Měly tam být prostřihy na tu holku kvůli které to tedy dělal hehe, když myslíš, že to měl dějově dělat kvůli nějaké holce...já si to ale nemyslím, že to je míněno tak, že se hlavní postava chová takovým způsobem kvůli někomu kdo ho nechal. Spíš naopak ..že nemůže v takové stoce nikoho pořádného najít i když by chtěl (aspoň podle textu??)....ale to tam není vyjádřeno. Spíš je tam vyjádřený pouze jako součást té stoky. No pokud to tím chtěl říct, jakože si v tom celkem lebedí až na ty bolavé hlavorána, tak prosím.

Je to celé jen o chlastu a děvkách a to, že to ničí duši tam vidět není právě kvůli šmajdovi, který je herecké poleno. A právě proto, že je herecké poleno potřebovalo by to prostříhat a změkčit (na konci záběrem oknem/tunelem na něšťastný obličej normální holky, která ho asi právě pro takové chováni nechala, aby to pomohlo vyjádřit to, co šmajda nedokázal mimikou obličeje), což by možná dobrý herec dokázal a žádnou berličku ve formě prostřihů by nepotřeboval.

Kromě toho vypadá moc mladě (na sedmnáct) aby někdo věřil, že se cítí osamocený ve víru vášní. Dal bych gigola když už, a dal tomu příběh heh :!: :idea: a bylo by to víc provokativní a líp sedělo na jeho image a nemusel by se tvářit jako malý chlapeček co si hraje na jacka rozparovače hehe DDDDDDDDDD No ale možná tím clipem fakt šmajda nechtěl vyjádřit osmanělost duše uprostřed této "zábavy" a pak je to ok.(ale k tomu nesedí zas text)

A nebo bych z toho udělal parodii patrnou na první pohled, k čemuž ale taky nesedí text.

No a celkem až na ten závěr a vyšumění pointy (pokud tím clipem neukazoval pouzte život tvrdého rockera hehe..když myslíte...že to je určené pivním rockerům...) je to clip umělecky dost dobrý. Mě by se líbily víc trhaně zpomalené konce, jak je to teď v módě ale ..umělecky to je celkem fajnové.

BTW Šmajda zatím asi (doufám)neosloví typické pivní rockery. A je to snad škoda? Mě by to na jeho místě líto nebylo. Ale on je patrně vůl a líto mu to je. Pokud se s tím nesmíří, nemusí taky mít třeba žádné fanoušky, protže postupně odradí hodněch těch, které jsou teď jeho...mladé holky.
Šmajda, pokud se snaží imagově působit jako tvrďák vypadá směšně. Ježiš prostě když jde někdo kontra vlastní přesvědčení je to vždycky špatně a šmajda osobnostně tvrďák určitě není. Mnohem originálnější by bylo , kdyby přitvrdil ten svůj rock (i když já teda tvrdý rock nemusím, ale já taky nejsem šmajdův posluchač) a nechal si svůj zjemnělý image. Protože je to kontrast a pokud ten kontrast není křečovitý, působí originálně. Šmajda právě že působí křečovitě, když hraje typického rockera ...sexuální mlátičku (hehehe smích) a zlého hocha (ty pohledy heh bojim bojim) :!: :idea: :!: :idea: bu bu bu bu bu bu bu

No už mě to nebaví. Ten clip není žádná převratná událost , abych ho musel furt komentovat. Své už jsem řekl a dál už na to kašlu
Uživatelský avatar
De_Tourvel
 
Příspěvky: 240
Registrován: 14 srp 2011, 11:41

Re: Damien a spol

Příspěvekod De_Tourvel » 29 říj 2011, 02:01

Jo ještě malíííčkáá douška. Kdby byl clip cílený na chlapy a ne na ženský, vybrali by hezčí ženské (jako např v prvním clipu) a záběry by byly delší na ženské než na chlapy, což tu vidět tedy není. Ne že by ty ženské v tom clipu nebyly ok. Sedí tam náramně, ale oko mlsného chlapa teda nepolechtají (ani nic jiného heh)
Uživatelský avatar
De_Tourvel
 
Příspěvky: 240
Registrován: 14 srp 2011, 11:41

Re: Damien a spol

Příspěvekod Kaja » 29 říj 2011, 11:09

De_Tourvel píše:Proste ten klip se mi námětově nějak tak nezdá a hlavně konec je blbý herecky. Šmajda se tváří naštvaně až děsně naštvaně. měl by se tvářit nešŤastně. Tím ten clip jaksi ztratil pointu a clip působí pocitově velmi necitově a trochu i směšně (jako parodie). právě jeho vteřinový herecký nevýkon na konci pointu pohřbil. Měly tam být prostřihy na tu holku kvůli které to tedy dělal hehe, když myslíš, že to měl dějově dělat kvůli nějaké holce...já si to ale nemyslím, že to je míněno tak, že se hlavní postava chová takovým způsobem kvůli někomu kdo ho nechal. Spíš naopak ..že nemůže v takové stoce nikoho pořádného najít i když by chtěl (aspoň podle textu??)....ale to tam není vyjádřeno. Spíš je tam vyjádřený pouze jako součást té stoky. No pokud to tím chtěl říct, jakože si v tom celkem lebedí až na ty bolavé hlavorána, tak prosím.

Je to celé jen o chlastu a děvkách a to, že to ničí duši tam vidět není právě kvůli šmajdovi, který je herecké poleno. A právě proto, že je herecké poleno potřebovalo by to prostříhat a změkčit (na konci záběrem oknem/tunelem na něšťastný obličej normální holky, která ho asi právě pro takové chováni nechala, aby to pomohlo vyjádřit to, co šmajda nedokázal mimikou obličeje), což by možná dobrý herec dokázal a žádnou berličku ve formě prostřihů by nepotřeboval.

Kromě toho vypadá moc mladě (na sedmnáct) aby někdo věřil, že se cítí osamocený ve víru vášní. Dal bych gigola když už, a dal tomu příběh heh :!: :idea: a bylo by to víc provokativní a líp sedělo na jeho image a nemusel by se tvářit jako malý chlapeček co si hraje na jacka rozparovače hehe DDDDDDDDDD No ale možná tím clipem fakt šmajda nechtěl vyjádřit osmanělost duše uprostřed této "zábavy" a pak je to ok.(ale k tomu nesedí zas text)

A nebo bych z toho udělal parodii patrnou na první pohled, k čemuž ale taky nesedí text.

No a celkem až na ten závěr a vyšumění pointy (pokud tím clipem neukazoval pouzte život tvrdého rockera hehe..když myslíte...že to je určené pivním rockerům...) je to clip umělecky dost dobrý. Mě by se líbily víc trhaně zpomalené konce, jak je to teď v módě ale ..umělecky to je celkem fajnové.

BTW Šmajda zatím asi (doufám)neosloví typické pivní rockery. A je to snad škoda? Mě by to na jeho místě líto nebylo. Ale on je patrně vůl a líto mu to je. Pokud se s tím nesmíří, nemusí taky mít třeba žádné fanoušky, protže postupně odradí hodněch těch, které jsou teď jeho...mladé holky.
Šmajda, pokud se snaží imagově působit jako tvrďák vypadá směšně. Ježiš prostě když jde někdo kontra vlastní přesvědčení je to vždycky špatně a šmajda osobnostně tvrďák určitě není. Mnohem originálnější by bylo , kdyby přitvrdil ten svůj rock (i když já teda tvrdý rock nemusím, ale já taky nejsem šmajdův posluchač) a nechal si svůj zjemnělý image. Protože je to kontrast a pokud ten kontrast není křečovitý, působí originálně. Šmajda právě že působí křečovitě, když hraje typického rockera ...sexuální mlátičku (hehehe smích) a zlého hocha (ty pohledy heh bojim bojim) :!: :idea: :!: :idea: bu bu bu bu bu bu bu

No už mě to nebaví. Ten clip není žádná převratná událost , abych ho musel furt komentovat. Své už jsem řekl a dál už na to kašlu


No celkom úprimne, mám pocit, že na Tvojich postrehoch je veľa pravdy. 8) :idea: Miro si bude musieť dať veľký pozor, aby sa v tom všetkom nestratil. :!: :idea: Aby to bol stále on. :!:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Damien a spol

Příspěvekod Sidney » 29 říj 2011, 12:33

De Tourvel to tu pekne rozpitval, ono znacna cast toho celeho je v tom, ze Miro vyzera na svoj vek a posobi sviezo a tie baby vyzito ako stetky z bordelu. A take typy pri nom posobia zvlastne. Jedine snad to kucerave dievca z tancujuceho davu, tak ta jedina nie. Miro je nezny typ, aspon vyzorovo a podla toho by si mohol vyberat baby do klipov, lenze ako by nezne zlate dievcata vyzerali v takomto fetacko-ochlastanom klipe :?: Ani ta modelka z prveho by tam vobec nezapadla... Neviem, ale keby Miro mal taketo styly klipov (samozrejme zalezi na texte...),
http://www.youtube.com/watch?v=xodmwwNV18w&ob=av2e
http://www.youtube.com/watch?v=870-_Fa5 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=iAP9AF6DCu4
http://www.youtube.com/watch?v=nIjVuRTm ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=XAbcgmwq ... ure=artist
atd...
bolo by to k nemu OK. Preco je vsetko tak depresivene, ved on vobec nie je taky typ.
Ale aj tak sa mi klip paci, toto su uz len take detaily, aspon pre mna. Len dalej by to uz asi nebolo dobre, lebo by uz toho bolo moc... :)
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Damien a spol

Příspěvekod Bára » 30 říj 2011, 14:32

Prosím, aby byly všechny tvé postřehy směrovány do této části (spec. vytvořené :!: ). Stěžoval sis, ´že tě mažeme. Nemažeme, jen nechceme mít ve všem nekontrolovaný chaos :( A dále - jsi mezi ženami :!: Možná v těch lesích, kde se pohybuješ, mnoho nehledíte na alespoň minimální slušnost :wink: Ale bylo by dobře trochu upravit vyjadřování vůči nám :wink: Na tohle tu nejsme totiž zvyklé a nějak se ti to začíná vymykat z rukou :twisted: Děkuji za všechny zde pořítomné dámy, protože tohle trpět nemůžeme :roll:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Damien a spol

Příspěvekod De_Tourvel » 30 říj 2011, 15:20

Sydney tak tohle jsou opravdu hodne dobře dívatelné clipy. Líbí se mi :!: :idea: :!: :idea:
Uživatelský avatar
De_Tourvel
 
Příspěvky: 240
Registrován: 14 srp 2011, 11:41

Re: Damien a spol

Příspěvekod Ivana » 30 říj 2011, 16:09

De_Tourvel píše:
Já povrchní jsem sorry. A showbiz je povrchní sám o sobě nezlob se na mě. Image je v showbiz velmi důležitá věc a šmajda není takový genius, aby na image nemusel stavět. Bez mimořádně vytuněné image nemá šanci prorazit.
Nalijte si čistého vína...Jeho tvorba upřímně ...nevyčnívá. Image...ano... image vyčnívá...a toho by si měl být vědom, dokud nezplodí něco, co porazí do kolen i někoho jiného než jeho zaujaté fanoušky. A tedy si image velmi pečlivě pěstovat. Měl ji/ho (nevím jakého je to rodu) nastartovanou víc než dobře.

HENRIETTA Ty asi nevidíš co píšu? nepíšu o postavě ale o O OBLIČEJI


Tak trochu musím súhlasiť, na fotkách vyzerá fakt nejaký opuchnutý/nevyspatý po žúrke?/ Možno je to fotené zo špatného uhla, neviem. Na videách je to v pohode.

Postavu má vymakanú, ale to nijak nesúvisí s tvárou. Ak cvičíš, musíš dodržiavať určité zásady, aby si nabral svalovú hmotu a nemôžeš sa napchávať ako sa ti páči. Tak tú tvár nemá od prežierania...... Naštuduj si zásady výživy v kulturistike.
http://www.bbcenter.sk/clanky/4-/113-
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Damien a spol

Příspěvekod Bára » 30 říj 2011, 18:10

Ivana píše:
De_Tourvel píše:
Já povrchní jsem sorry. A showbiz je povrchní sám o sobě nezlob se na mě. Image je v showbiz velmi důležitá věc a šmajda není takový genius, aby na image nemusel stavět. Bez mimořádně vytuněné image nemá šanci prorazit.
Nalijte si čistého vína...Jeho tvorba upřímně ...nevyčnívá. Image...ano... image vyčnívá...a toho by si měl být vědom, dokud nezplodí něco, co porazí do kolen i někoho jiného než jeho zaujaté fanoušky. A tedy si image velmi pečlivě pěstovat. Měl ji/ho (nevím jakého je to rodu) nastartovanou víc než dobře.

HENRIETTA Ty asi nevidíš co píšu? nepíšu o postavě ale o O OBLIČEJI


Tak trochu musím súhlasiť, na fotkách vyzerá fakt nejaký opuchnutý/nevyspatý po žúrke?/ Možno je to fotené zo špatného uhla, neviem. Na videách je to v pohode.

Postavu má vymakanú, ale to nijak nesúvisí s tvárou. Ak cvičíš, musíš dodržiavať určité zásady, aby si nabral svalovú hmotu a nemôžeš sa napchávať ako sa ti páči. Tak tú tvár nemá od prežierania...... Naštuduj si zásady výživy v kulturistike.
http://www.bbcenter.sk/clanky/4-/113-
Vždycky, když začneme tohle řešit, tak přidám video http://www.youtube.com/watch?v=kF5HG2j4m7E :!: Co bylo tehdy příčinou :?: - nevím :?: , ale bylo po LD, natáčení CD a letní koncertní smršti :!: To teď :thumbup: A nějaké kilo navíc v jeho případě :?: :lol: - jen dobře :!: :thumbup: A jsem si jistá, že to nebude přejídáním, takže pivní břicho a tukové faldíky nehrozí :wink:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Damien a spol

Příspěvekod adela ankarova » 30 říj 2011, 18:22

sice nevim, jak ten rozhovor souvisi s kily, ale tento rozhovor je jedna z 1.veci, kterou jsem si s Mirem pustila a 1.cim mne jako cloveka ziskal,
takze jsi to Damienovi do chlievika dala spravne...
Uživatelský avatar
adela ankarova Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 964
Registrován: 27 čer 2011, 23:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Damien a spol

Příspěvekod Kotě » 30 říj 2011, 19:10

Bára píše:Prosím, aby byly všechny tvé postřehy směrovány do této části (spec. vytvořené :!: ). Stěžoval sis, ´že tě mažeme. Nemažeme, jen nechceme mít ve všem nekontrolovaný chaos :( A dále - jsi mezi ženami :!: Možná v těch lesích, kde se pohybuješ, mnoho nehledíte na alespoň minimální slušnost :wink: Ale bylo by dobře trochu upravit vyjadřování vůči nám :wink: Na tohle tu nejsme totiž zvyklé a nějak se ti to začíná vymykat z rukou :twisted: Děkuji za všechny zde pořítomné dámy, protože tohle trpět nemůžeme :roll:

Nemažeme? :wink:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: Damien a spol

Příspěvekod Bára » 30 říj 2011, 19:26

Kotě píše:
Bára píše:Prosím, aby byly všechny tvé postřehy směrovány do této části (spec. vytvořené :!: ). Stěžoval sis, ´že tě mažeme. Nemažeme, jen nechceme mít ve všem nekontrolovaný chaos :( A dále - jsi mezi ženami :!: Možná v těch lesích, kde se pohybuješ, mnoho nehledíte na alespoň minimální slušnost :wink: Ale bylo by dobře trochu upravit vyjadřování vůči nám :wink: Na tohle tu nejsme totiž zvyklé a nějak se ti to začíná vymykat z rukou :twisted: Děkuji za všechny zde pořítomné dámy, protože tohle trpět nemůžeme :roll:

Nemažeme? :wink:
:wink: Už zásadně ne :!: :wink: Každý je snad zodpovědný za to, co napíše :wink: A tady to bylo směrováno konkrétnímu člověku a jeho způsobu komunikace :wink: Pokud se to líbí :?: Mně teda ani trochu :roll:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Damien a spol

Příspěvekod De_Tourvel » 30 říj 2011, 20:49

a ty si tu hraješ na co lady? ...nicku bára. Nepamatuju si, že bych na tebe někdy promluvil, kromě mé nynější poznámky ve vedlejší diskuzi a ta mi nepřijde nijak agresivní
Uživatelský avatar
De_Tourvel
 
Příspěvky: 240
Registrován: 14 srp 2011, 11:41

Re: Damien a spol

Příspěvekod Kaja » 30 říj 2011, 22:06

adela ankarova píše:sice nevim, jak ten rozhovor souvisi s kily, ale tento rozhovor je jedna z 1.veci, kterou jsem si s Mirem pustila a 1.cim mne jako cloveka ziskal,
takze jsi to Damienovi do chlievika dala spravne...


To je pekné video. 8)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Damien a spol

Příspěvekod Kaja » 30 říj 2011, 22:12

Kľud, chlapci a dievčatá :!: Skúsme byť na seba navzájom trochu milší. Čo nás dosť nebije ten život vonku? Ešte sa musíme zbytočne doťahovať. Svet bude krajší, keď budeme na seba trochu lepší. :wink:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

PředchozíDalší

Zpět na Volný pokec

cron