Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Damien a spol

Re: Damien a spol

Příspěvekod Lenka » 08 říj 2011, 16:09

Nádhera :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Damien a spol

Příspěvekod De_Tourvel » 08 říj 2011, 17:06

Díky díky. Ale jste asi stejně tak mluvné jako krásná Desirée. :idea:
Uživatelský avatar
De_Tourvel
 
Příspěvky: 240
Registrován: 14 srp 2011, 11:41

Re: Damien a spol

Příspěvekod gemini » 08 říj 2011, 17:14

De_Tourvel píše:Díky díky. Ale jste asi stejně tak mluvné jako krásná Desirée. :idea:


Tak já ti teda něco povím. Píšeš dobře, ale jestlipak jsi taky hlasoval? Když se ti Miruna zamlouvá po hudební stránce, mohl bys nějaký ten hlas do Slavíka poslat, žejo?
gemini
 

Re: Damien a spol

Příspěvekod De_Tourvel » 08 říj 2011, 17:17

No to já nevím ani kde a jak
Uživatelský avatar
De_Tourvel
 
Příspěvky: 240
Registrován: 14 srp 2011, 11:41

Re: Damien a spol

Příspěvekod gemini » 08 říj 2011, 17:24

De_Tourvel píše:No to já nevím ani kde a jak


Ou, krásná ikonka!

Takhle se dá hlasovat:

Český Slavík Mattoni - kategorie Slávici bez hranic :

Anketa je od 5.10.do 20.11.2011, vyhlášení 26.11.2011 v přímém přenosu na TV Nova

Informace ke Slavíkovi...hlasovat lze třemi způsoby:

1.na internetu vyplněním hlasovacího formuláře http://slavik.seznam.cz/

2.odesláním SMS na číslo 900 06 06 text: SK 9 SMAJDA MIROSLAV

3.osobně v sídle pořádající agentury, kde se vyplní hlasovací formulář včetně čísla občanského průkazu (na adrese Musica Bohemica, s.r.o., Křižíkova 16, Praha 8 každý všední den od 10.00 – 16.00 hodin, v úterý od 10.00 do 17.00 hodin).
gemini
 

Re: Damien a spol

Příspěvekod De_Tourvel » 08 říj 2011, 17:42

OK začnu mu posílat hlasy 11.11. 2011
Pokud:

1.nebude řvát jak Kabát
2.nebude si hrát na vtipného komika a baviče Mareše - na to zatím teda buňky nemá (ono totiž showman v hudební branži nerovná se vtipkující bavič a klaun ala Mareš)
3. ukáže a bude nosit dlouhé vlasy (pouze v případě , že by mu vypadaly nezávisle na jeho vůli ruším tenhle bod)
Uživatelský avatar
De_Tourvel
 
Příspěvky: 240
Registrován: 14 srp 2011, 11:41

Re: Damien a spol

Příspěvekod gemini » 08 říj 2011, 17:47

De_Tourvel píše:OK začnu mu posílat hlasy 11.11. 2011
Pokud:

1.nebude řvát jak Kabát
2.nebude si hrát na vtipného komika a baviče Mareše - na to zatím teda buňky nemá (ono totiž showman v hudební branži nerovná se vtipkující bavič a klaun ala Mareš)
3. ukáže a bude nosit dlouhé vlasy (pouze v případě , že by mu vypadaly nezávisle na jeho vůli ruším tenhle bod)



Jdeš na koncert? Neboj, řvát nebude. Vlasy má pěkně dlouhé a rád si s nima hraje, takže je občas třeba schová - potom musíš zapojit představivost :wink: A na baviče si hraje jen málokdy, většinu času naštěstí zpívá, takže já bych se nebála.
gemini
 

Re: Damien a spol

Příspěvekod Esti » 08 říj 2011, 17:49

De_Tourvel píše:Díky díky. Ale jste asi stejně tak mluvné jako krásná Desirée. :idea:


nooo ....a vidíš, jak ji ten VLK "žere"! ... :mrgreen:

:lol:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Damien a spol

Příspěvekod gemini » 08 říj 2011, 17:53

De_Tourvel píše:OK začnu mu posílat hlasy 11.11. 2011
Pokud:

1.nebude řvát jak Kabát
2.nebude si hrát na vtipného komika a baviče Mareše - na to zatím teda buňky nemá (ono totiž showman v hudební branži nerovná se vtipkující bavič a klaun ala Mareš)
3. ukáže a bude nosit dlouhé vlasy (pouze v případě , že by mu vypadaly nezávisle na jeho vůli ruším tenhle bod)


Koneckonců Slavík je hudební anketa, takže bys měl klást jen první podmínku, ne?
gemini
 

Re: Damien a spol

Příspěvekod De_Tourvel » 08 říj 2011, 18:03

JJ někdy méně je více.
Nejsem si ovšem jistý, jestli to platí na internetu že "tajemná zamklá/tady rozuměj nepíšící osoba je to pravé ořechové psaných diskuzí" :!: :idea:

Jinak na koncert se nechystám. Mám přece vás, jedinečné zpravodaje.
Zatím se mně nějak nechce, nebo se spíš bojím těch zfanatizovaných lidských bytostí ženského pohlaví, jekotu a toho, že bych si připadal velmi podívně.
Já půjdu až půjde Francine. Pak si se můžeme všichni prohlídnout. Jen aby to pak na jeho koncertě nevypadalo jako v karpatské vlčí rezervaci :!: :idea:
Uživatelský avatar
De_Tourvel
 
Příspěvky: 240
Registrován: 14 srp 2011, 11:41

Re: Damien a spol

Příspěvekod De_Tourvel » 08 říj 2011, 18:04

Já jsem povrchní člověk, tudíž si kladu i další dvě podmínky.
Uživatelský avatar
De_Tourvel
 
Příspěvky: 240
Registrován: 14 srp 2011, 11:41

Re: Damien a spol

Příspěvekod Esti » 08 říj 2011, 18:06

De_Tourvel píše:OK začnu mu posílat hlasy 11.11. 2011
Pokud:

1.nebude řvát jak Kabát
2.nebude si hrát na vtipného komika a baviče Mareše - na to zatím teda buňky nemá (ono totiž showman v hudební branži nerovná se vtipkující bavič a klaun ala Mareš)
3. ukáže a bude nosit dlouhé vlasy (pouze v případě , že by mu vypadaly nezávisle na jeho vůli ruším tenhle bod)


bude!! :twisted:

Obrázek

:D
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Damien a spol

Příspěvekod zsimona » 08 říj 2011, 18:38

De_Tourvel píše:OK začnu mu posílat hlasy 11.11. 2011
Pokud:

1.nebude řvát jak Kabát
2.nebude si hrát na vtipného komika a baviče Mareše - na to zatím teda buňky nemá (ono totiž showman v hudební branži nerovná se vtipkující bavič a klaun ala Mareš)
3. ukáže a bude nosit dlouhé vlasy (pouze v případě , že by mu vypadaly nezávisle na jeho vůli ruším tenhle bod)



1.neřve
2.nehraje si
3.stále má dlouhé vlasy
...myslím,že splňuje všechny tvoje podmínky-tak už bys mu ten hlas poslat mohl,ne :?: :!:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Damien a spol

Příspěvekod Kaja » 08 říj 2011, 18:50

De_Tourvel píše:JJ někdy méně je více.
Nejsem si ovšem jistý, jestli to platí na internetu že "tajemná zamklá/tady rozuměj nepíšící osoba je to pravé ořechové psaných diskuzí" :!: :idea:

Jinak na koncert se nechystám. Mám přece vás, jedinečné zpravodaje.
Zatím se mně nějak nechce, nebo se spíš bojím těch zfanatizovaných lidských bytostí ženského pohlaví, jekotu a toho, že bych si připadal velmi podívně.
Já půjdu až půjde Francine. Pak si se můžeme všichni prohlídnout. Jen aby to pak na jeho koncertě nevypadalo jako v karpatské vlčí rezervaci :!: :idea:

Nemusíš sa báť ísť na koncert, tiež som si kedysi myslela, že sa tam budem cítiť podivne a cítim sa tam v pohode. A ten jakot je iba v kotli pod pódiom,inak sú tam celkom kľudní, vyrovnaní (aspoň navonok), mierumilovní ľudia a mierumilovné prostredie. Vôbec to tam nie je divné :-) Také pre každého... Dlhé vlasy bude mať a moc toho nakecať nestíha :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Damien a spol

Příspěvekod Franci » 09 říj 2011, 13:41

De_Tourvel píše:OK začnu mu posílat hlasy 11.11. 2011
Pokud:

1.nebude řvát jak Kabát2.nebude si hrát na vtipného komika a baviče Mareše - na to zatím teda buňky nemá (ono totiž showman v hudební branži nerovná se vtipkující bavič a klaun ala Mareš)
3. ukáže a bude nosit dlouhé vlasy (pouze v případě , že by mu vypadaly nezávisle na jeho vůli ruším tenhle bod)

Prvý bod je tiež mojou podmienkou. Tie dva ma ani tak netrápia, je mi to jedno, či ich bude mať skryté pod čiapkou, alebo, nie, len aby boli stále také aké sú. Moja druhá podmienka ale je, že nebude stále nosiť slnečné okuliare.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

PředchozíDalší

Zpět na Volný pokec