Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Damien a spol

Re: Damien a spol

Příspěvekod Kaja » 10 říj 2011, 12:40

De_Tourvel píše:Bulvární kauzy se myslím často vyvolávají uměle. Kvůli propagaci zadara :!: :idea:
Takže hehe která se toho ujme a lehne si k Mirovi do postele? :!: :idea: :!: :idea:

Francine :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Haaaaha

Můžeš si pak dát transparent na čelo.

Mirovo debutové turné Goodbye tour právě začíná :!: :!: :!: :!: :idea: :idea: :idea: :idea:


Miro - plný kontrastov. :D No to si mu nejakú jednoduchú prvoplánovú kauzu vymyslel. :!: Chcelo by to zaujímavejší scenár. :idea: :D Aby sa toho chytili aj týždenníky. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Damien a spol

Příspěvekod mari » 10 říj 2011, 16:46

Kaja píše:
De_Tourvel píše:Bulvární kauzy se myslím často vyvolávají uměle. Kvůli propagaci zadara :!: :idea:
Takže hehe která se toho ujme a lehne si k Mirovi do postele? :!: :idea: :!: :idea:

Francine :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Haaaaha

Můžeš si pak dát transparent na čelo.

Mirovo debutové turné Goodbye tour právě začíná :!: :!: :!: :!: :idea: :idea: :idea: :idea:


Miro - plný kontrastov. :D No to si mu nejakú jednoduchú prvoplánovú kauzu vymyslel. :!: Chcelo by to zaujímavejší scenár. :idea: :D Aby sa toho chytili aj týždenníky. :D

Možno , keby sa toho ľahu do postele ujal samotný De_Tourvel .....
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Damien a spol

Příspěvekod De_Tourvel » 10 říj 2011, 22:06

Já myslím, že jsem toho vymyslel už dost :!: :idea: Kdyby se Šmajda změnil před kamerama ve vlka určitě by mu to zajistilo mezinárodní slávu :!: :idea:

Stačí, když mu některá z vás nabídne kousek syrového masa a má o slávu postaráno :!: :idea:
Uživatelský avatar
De_Tourvel
 
Příspěvky: 240
Registrován: 14 srp 2011, 11:41

Re: Damien a spol

Příspěvekod Kaja » 10 říj 2011, 22:32

De_Tourvel píše:Já myslím, že jsem toho vymyslel už dost :!: :idea: Kdyby se Šmajda změnil před kamerama ve vlka určitě by mu to zajistilo mezinárodní slávu :!: :idea:

Stačí, když mu některá z vás nabídne kousek syrového masa a má o slávu postaráno :!: :idea:

Tak to je pravda, za to Ťa uznávam... :D To by iste neodignorovali. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Damien a spol

Příspěvekod De_Tourvel » 10 říj 2011, 22:51

Blbý je, že už mě přestává bavit. Můžu psát dál? Je desně blbý, že mě ten člověk prostě nějak v poslední době neinspiruje. Špatně se mi o něm píše. :!: :idea: :(
Prostě mě nějak nebaví. Omlouvám se. prostě nevím jak na to.
Uživatelský avatar
De_Tourvel
 
Příspěvky: 240
Registrován: 14 srp 2011, 11:41

Re: Damien a spol

Příspěvekod gemini » 10 říj 2011, 22:53

De_Tourvel píše:Blbý je, že už mě přestává bavit. Můžu psát dál? Je desně blbý, že mě ten člověk prostě nějak v poslední době neinspiruje. Špatně se mi o něm píše. :!: :idea: :(
Prostě mě nějak nebaví. Omlouvám se. prostě nevím jak na to.


Neboj, my jsme trpělivé. Počkáme si, až tě zase něco napadne.
gemini
 

Re: Damien a spol

Příspěvekod ewilyn » 10 říj 2011, 23:01

De_Tourvel píše:Blbý je, že už mě přestává bavit. Můžu psát dál? Je desně blbý, že mě ten člověk prostě nějak v poslední době neinspiruje. Špatně se mi o něm píše. :!: :idea: :(
Prostě mě nějak nebaví. Omlouvám se. prostě nevím jak na to.


pises dobre , takze kludne pis co chces :wink: ...aspon bude co tu na fore citat :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Damien a spol

Příspěvekod mamca_ivca » 10 říj 2011, 23:14

De_Tourvel píše:Blbý je, že už mě přestává bavit. Můžu psát dál? Je desně blbý, že mě ten člověk prostě nějak v poslední době neinspiruje. Špatně se mi o něm píše. :!: :idea: :(
Prostě mě nějak nebaví. Omlouvám se. prostě nevím jak na to.


Měl bys jet na nějaký jeho koncert :!: :D Inspirace se dostaví zcela jistě :!: :D
mamca_ivca Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 807
Registrován: 05 srp 2011, 11:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: Damien a spol

Příspěvekod Esti » 10 říj 2011, 23:21

De_Tourvel píše:Blbý je, že už mě přestává bavit. Můžu psát dál? Je desně blbý, že mě ten člověk prostě nějak v poslední době neinspiruje. Špatně se mi o něm píše. :!: :idea: :(
Prostě mě nějak nebaví. Omlouvám se. prostě nevím jak na to.


to mi nemůžeš udělat :!: :!: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Damien a spol

Příspěvekod Kaja » 11 říj 2011, 16:06

De_Tourvel píše:Blbý je, že už mě přestává bavit. Můžu psát dál? Je desně blbý, že mě ten člověk prostě nějak v poslední době neinspiruje. Špatně se mi o něm píše. :!: :idea: :(
Prostě mě nějak nebaví. Omlouvám se. prostě nevím jak na to.


Píš hocičo, mne sa páčilo aj to, čo o Mirovi nebolo. A možno Ťa zase baviť začne. :wink: Naozaj by Ťa začal asi najviac, keby si zašiel na koncert. Poznám ľudí, ktorých vôbec nebavil, kým nevideli prvý koncert. :wink: A odvtedy ich už videli dosť, ktovie prečo? :) Ale nám by už bolo smutno za Tebou, keby si prestal niečo písať. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Damien a spol

Příspěvekod mari » 11 říj 2011, 21:52

De_Tourvel píše:Já myslím, že jsem toho vymyslel už dost :!: :idea: Kdyby se Šmajda změnil před kamerama ve vlka určitě by mu to zajistilo mezinárodní slávu :!: :idea:

Stačí, když mu některá z vás nabídne kousek syrového masa a má o slávu postaráno :!: :idea:

Ja si k tomu viem predstaviť pesničku Scény :D
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Damien a spol

Příspěvekod Kaja » 12 říj 2011, 11:49

Úprimne, asi takmer každý z nás má občas nejakú tú krízu v súvislosti s týmto tu....Každý asi z nejakého iného dôvodu. Ja sa priznávam. :) No zatiaľ ma :miro: vždy presvedčil, že za to stojí... A aby bolo jasné, nikdy som nemala pochybnosti o ňom, o tom, čo robí, ani o ňom ako o človeku, na to som nemala nikdy zatiaľ dôvod. To skôr o sebe, či mu vôbec na niečo som, či sem patrím, či o to aj niekto vôbec stojí. Občas potrebujeme aspoň nejaký ten Žebřík, aby človek videl, že to má aj nejaký efekt.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Damien a spol

Příspěvekod Henrieta » 12 říj 2011, 20:22

Kaja píše:Úprimne, asi takmer každý z nás má občas nejakú tú krízu v súvislosti s týmto tu....Každý asi z nejakého iného dôvodu. Ja sa priznávam. :) No zatiaľ ma :miro: vždy presvedčil, že za to stojí... A aby bolo jasné, nikdy som nemala pochybnosti o ňom, o tom, čo robí, ani o ňom ako o človeku, na to som nemala nikdy zatiaľ dôvod. To skôr o sebe, či mu vôbec na niečo som, či sem patrím, či o to aj niekto vôbec stojí. Občas potrebujeme aspoň nejaký ten Žebřík, aby človek videl, že to má aj nejaký efekt.


Kaji, my sme pre neho také milé, zlaté, obetavé, mierne strelené tetušky, ktoré mu hlasujú do hitparád a iných záležitostí a všemožne ho podporujú...bohužiaľ, je to smutné, ale realita je taká :roll: :lol: takže áno, z tohto pohľadu my sme pre neho dôležité a preto nás má rád :wink: :mrgreen: a možno aj preto, že ho berieme, akceptujeme jeho aj jeho hudbu, už z akýchkoľvek dôvodov. Ja som na tom momentálne tak, že ja už by som mu fandila, aj keby zase predával na trhu uhorky :mrgreen: ...možno by som mala väčšiu šancu...dám si vedľa stánok s paradajkami...a už to pôjde :D :D
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Damien a spol

Příspěvekod Lilie » 12 říj 2011, 20:42

Henrieta píše:
Kaja píše:Úprimne, asi takmer každý z nás má občas nejakú tú krízu v súvislosti s týmto tu....Každý asi z nejakého iného dôvodu. Ja sa priznávam. :) No zatiaľ ma :miro: vždy presvedčil, že za to stojí... A aby bolo jasné, nikdy som nemala pochybnosti o ňom, o tom, čo robí, ani o ňom ako o človeku, na to som nemala nikdy zatiaľ dôvod. To skôr o sebe, či mu vôbec na niečo som, či sem patrím, či o to aj niekto vôbec stojí. Občas potrebujeme aspoň nejaký ten Žebřík, aby človek videl, že to má aj nejaký efekt.


Kaji, my sme pre neho také milé, zlaté, obetavé, mierne strelené tetušky, ktoré mu hlasujú do hitparád a iných záležitostí a všemožne ho podporujú...bohužiaľ, je to smutné, ale realita je taká :roll: :lol: takže áno, z tohto pohľadu my sme pre neho dôležité a preto nás má rád :wink: :mrgreen: a možno aj preto, že ho berieme, akceptujeme jeho aj jeho hudbu, už z akýchkoľvek dôvodov. Ja som na tom momentálne tak, že ja už by som mu fandila, aj keby zase predával na trhu uhorky :mrgreen: ...možno by som mala väčšiu šancu...dám si vedľa stánok s paradajkami...a už to pôjde :D :D


Větší šanci na co? :D :D Já okurky ráda, ale ještě radši mám dobrou hudbu, ať jen zůstane u toho, okurky zvládne prodávat každý, skládat dobrou muziku eeee.......
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Damien a spol

Příspěvekod Kaja » 12 říj 2011, 20:55

Lilie píše:
Henrieta píše:
Kaja píše:Úprimne, asi takmer každý z nás má občas nejakú tú krízu v súvislosti s týmto tu....Každý asi z nejakého iného dôvodu. Ja sa priznávam. :) No zatiaľ ma :miro: vždy presvedčil, že za to stojí... A aby bolo jasné, nikdy som nemala pochybnosti o ňom, o tom, čo robí, ani o ňom ako o človeku, na to som nemala nikdy zatiaľ dôvod. To skôr o sebe, či mu vôbec na niečo som, či sem patrím, či o to aj niekto vôbec stojí. Občas potrebujeme aspoň nejaký ten Žebřík, aby človek videl, že to má aj nejaký efekt.


Kaji, my sme pre neho také milé, zlaté, obetavé, mierne strelené tetušky, ktoré mu hlasujú do hitparád a iných záležitostí a všemožne ho podporujú...bohužiaľ, je to smutné, ale realita je taká :roll: :lol: takže áno, z tohto pohľadu my sme pre neho dôležité a preto nás má rád :wink: :mrgreen: a možno aj preto, že ho berieme, akceptujeme jeho aj jeho hudbu, už z akýchkoľvek dôvodov. Ja som na tom momentálne tak, že ja už by som mu fandila, aj keby zase predával na trhu uhorky :mrgreen: ...možno by som mala väčšiu šancu...dám si vedľa stánok s paradajkami...a už to pôjde :D :D


Větší šanci na co? :D :D Já okurky ráda, ale ještě radši mám dobrou hudbu, ať jen zůstane u toho, okurky zvládne prodávat každý, skládat dobrou muziku eeee.......

Tak, Heňa to myslela metaforicky asi :lol: , no sme na tom asi všetky podobne. :lol: Ale tiež by som bola radšej, keby zostal pri muzike, hoci uhorky mám rada tiež a dokonca aj moji psi ich milujú, takže aj tu by sme boli skvelí zákazníci. :lol:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

PředchozíDalší

Zpět na Volný pokec

cron