Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Damien a spol

Re: Damien a spol

Příspěvekod ewilyn » 30 říj 2011, 22:53

De_Tourvel píše:a ty si tu hraješ na co lady? ...nicku bára. Nepamatuju si, že bych na tebe někdy promluvil, kromě mé nynější poznámky ve vedlejší diskuzi a ta mi nepřijde nijak agresivní


jedno z pravidiel tohto fora znie :
"Chovejte se tak, jak byste rádi, aby se ostatní chovali k vám t.j. slusně, bez vzájemných urážek a invektív."

De_Tourvel, opakovane utocis na ostatnych diskutujucich, i na moderatorov, ktori sa len snazia Tvoje chovanie trochu miernit... pravidla platia pre vsetkych a za to, co tu predvadzas predovsetkym posledne 2 dni, dostavas varovanie :twisted:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Damien a spol

Příspěvekod adela ankarova » 31 říj 2011, 00:50

Já na nejaky šoubyznys moc neverim, myslim, ze je to v podstate nejaky vymysleny pojem a pochybuju, ze Miro je showbyznisman?
Jak jsem posledni dobou četla, tak chce jít mimo mainstream a byt proste ten klasickej rocker /i kdyz chapu, ze pojem "klasický" je relativni a je otazka, jestli vubec nekdy neco takového existovalo?/, kterymu treba i casem ten pupek naroste a presto bude stastnej...
Takovej člověk Ti asi nikdy nebude vonět, kdyz to v sobe nemas....
A jinak myslim, ze i v tom showbyznise se da prorazit, i kdyz je clovek hnusnej, tlustej, starej a ja nevim co,
co treba takovej starej a vlastne i mladej Novotný? Nebo Šíp? Nebo Gott? U nas v Čechach snad neni cloveka, co by je neznal..
Kazdej ma sice jen jedno srdce, jen jeden mozek, jen omezeny pocet dnu na svete ale zaroven nespočet možností jak se na nem prosadit.
Uživatelský avatar
adela ankarova Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 964
Registrován: 27 čer 2011, 23:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Damien a spol

Příspěvekod ewilyn » 31 říj 2011, 02:42

adela ankarova píše:Já na nejaky šoubyznys moc neverim, myslim, ze je to v podstate nejaky vymysleny pojem a pochybuju, ze Miro je showbyznisman?
Jak jsem posledni dobou četla, tak chce jít mimo mainstream a byt proste ten klasickej rocker /i kdyz chapu, ze pojem "klasický" je relativni a je otazka, jestli vubec nekdy neco takového existovalo?/, kterymu treba i casem ten pupek naroste a presto bude stastnej...
Takovej člověk Ti asi nikdy nebude vonět, kdyz to v sobe nemas....
A jinak myslim, ze i v tom showbyznise se da prorazit, i kdyz je clovek hnusnej, tlustej, starej a ja nevim co,
co treba takovej starej a vlastne i mladej Novotný? Nebo Šíp? Nebo Gott? U nas v Čechach snad neni cloveka, co by je neznal..
Kazdej ma sice jen jedno srdce, jen jeden mozek, jen omezeny pocet dnu na svete ale zaroven nespočet možností jak se na nem prosadit.


no myslim, ze Miro je prilis velky narcis, aby si nechal narast brucho a prestal sa o seba starat :roll: ....a ani mu nema z coho narast ...
no pojem showbiznis existuje- a je to bizns ako kazdy iny, a ano, Miro biznisman nie je ...ale do showbiznisu patri. On je v tych svojich prianiach trochu ambivalentny- na jednej strane chce pritvrdit a robit pravy rock, byt pravoverny rocker, na 2. stranu by rad velke publikum, vypredane saly, haly...no to u nas nepojde, rock uz davno nie je mainstream, ale uz ani v zahranici nie je, ale tam sa da skor s kvalitnym rockovym repertoarom prerazit....

a este -Mira zivi i to, ja vypada, pre velku cast jeho fans ( nielen nastrocnych cmukin) je vzhlad najpodstatnejsou vecou, preco mu fandia..pre ludi v showbizise, hlavne tych, co byvaju ped kamerou, je vzhlad dolezity. Ine je to u ludi,co byvaju za kameru, novinarov- tam sa uz vzhlad neriesi, ciastocne ani u zabavacov, niektorych hercov....a btw. Gott za mladi bol vraj fesak :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Damien a spol

Příspěvekod Sidney » 31 říj 2011, 12:55

ewilyn píše:
adela ankarova píše:Já na nejaky šoubyznys moc neverim, myslim, ze je to v podstate nejaky vymysleny pojem a pochybuju, ze Miro je showbyznisman?
Jak jsem posledni dobou četla, tak chce jít mimo mainstream a byt proste ten klasickej rocker /i kdyz chapu, ze pojem "klasický" je relativni a je otazka, jestli vubec nekdy neco takového existovalo?/, kterymu treba i casem ten pupek naroste a presto bude stastnej...
Takovej člověk Ti asi nikdy nebude vonět, kdyz to v sobe nemas....
A jinak myslim, ze i v tom showbyznise se da prorazit, i kdyz je clovek hnusnej, tlustej, starej a ja nevim co,
co treba takovej starej a vlastne i mladej Novotný? Nebo Šíp? Nebo Gott? U nas v Čechach snad neni cloveka, co by je neznal..
Kazdej ma sice jen jedno srdce, jen jeden mozek, jen omezeny pocet dnu na svete ale zaroven nespočet možností jak se na nem prosadit.


no myslim, ze Miro je prilis velky narcis, aby si nechal narast brucho a prestal sa o seba starat :roll: ....a ani mu nema z coho narast ...
no pojem showbiznis existuje- a je to bizns ako kazdy iny, a ano, Miro biznisman nie je ...ale do showbiznisu patri. On je v tych svojich prianiach trochu ambivalentny- na jednej strane chce pritvrdit a robit pravy rock, byt pravoverny rocker, na 2. stranu by rad velke publikum, vypredane saly, haly...no to u nas nepojde, rock uz davno nie je mainstream, ale uz ani v zahranici nie je, ale tam sa da skor s kvalitnym rockovym repertoarom prerazit....

a este -Mira zivi i to, ja vypada, pre velku cast jeho fans ( nielen nastrocnych cmukin) je vzhlad najpodstatnejsou vecou, preco mu fandia..pre ludi v showbizise, hlavne tych, co byvaju ped kamerou, je vzhlad dolezity. Ine je to u ludi,co byvaju za kameru, novinarov- tam sa uz vzhlad neriesi, ciastocne ani u zabavacov, niektorych hercov....a btw. Gott za mladi bol vraj fesak :wink:



Suhlas... so vestkym. Len trochu mi nie je jasny ten mainstream... Za to ze sa u nas nehraju rockove pesnicky v radiach, je to tak aj inde :?: O tom pochYbujem, odkial by to ludia poznali :?: Asi taka zlata stredna cesta by bola najlepsia.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Damien a spol

Příspěvekod ewilyn » 31 říj 2011, 17:09

a presuvam do pokoncertnych dozvukov- osobnych zalezitosti, nech to u de_Torvelovi neprznime :wink: ....
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Damien a spol

Příspěvekod adela ankarova » 05 lis 2011, 01:53

Kaja píše:
De_Tourvel píše:[color=#FF4000]Proste ten klip se mi námětově nějak tak nezdá a hlavně konec je blbý herecky. Šmajda se tváří naštvaně až děsně naštvaně. měl by se tvářit nešŤastně. Tím ten clip jaksi ztratil pointu a clip působí pocitově velmi necitově a trochu i směšně (jako parodie). [/color]právě jeho vteřinový herecký nevýkon na konci pointu pohřbil. Měly tam být prostřihy na tu holku kvůli které to tedy dělal hehe, když myslíš, že to měl dějově dělat kvůli nějaké holce...já si to ale nemyslím, že to je míněno tak, že se hlavní postava chová takovým způsobem kvůli někomu kdo ho nechal. Spíš naopak ..že nemůže v takové stoce nikoho pořádného najít i když by chtěl (aspoň podle textu??)....ale to tam není vyjádřeno. Spíš je tam vyjádřený pouze jako součást té stoky. No pokud to tím chtěl říct, jakože si v tom celkem lebedí až na ty bolavé hlavorána, tak prosím.

[color=#FF4000]Je to celé jen o chlastu a děvkách a to, že to ničí duši tam vidět není[/color] právě kvůli šmajdovi, který je herecké poleno. A právě proto, že je herecké poleno potřebovalo by to prostříhat a změkčit (na konci záběrem oknem/tunelem na něšťastný obličej normální holky, která ho asi právě pro takové chováni nechala, aby to pomohlo vyjádřit to, co šmajda nedokázal mimikou obličeje), což by možná dobrý herec dokázal a žádnou berličku ve formě prostřihů by nepotřeboval.

Kromě toho vypadá moc mladě (na sedmnáct) aby někdo věřil, že se cítí osamocený ve víru vášní. Dal bych gigola když už, a dal tomu příběh heh :!: :idea: a bylo by to víc provokativní a líp sedělo na jeho image a nemusel by se tvářit jako malý chlapeček co si hraje na jacka rozparovače hehe DDDDDDDDDD No ale možná tím clipem fakt šmajda nechtěl vyjádřit osmanělost duše uprostřed této "zábavy" a pak je to ok.(ale k tomu nesedí zas text)

A nebo bych z toho udělal parodii patrnou na první pohled, k čemuž ale taky nesedí text.

No a celkem až na ten závěr a vyšumění pointy (pokud tím clipem neukazoval pouzte život tvrdého rockera hehe..když myslíte...že to je určené pivním rockerům...) je to clip umělecky dost dobrý. Mě by se líbily víc trhaně zpomalené konce, jak je to teď v módě ale ..umělecky to je celkem fajnové.

BTW Šmajda zatím asi (doufám)neosloví typické pivní rockery. A je to snad škoda? Mě by to na jeho místě líto nebylo. Ale on je patrně vůl a líto mu to je. Pokud se s tím nesmíří, nemusí taky mít třeba žádné fanoušky, protže postupně odradí hodněch těch, které jsou teď jeho...mladé holky.
Šmajda, pokud se snaží imagově působit jako tvrďák vypadá směšně. Ježiš prostě když jde někdo kontra vlastní přesvědčení je to vždycky špatně a šmajda osobnostně tvrďák určitě není. Mnohem originálnější by bylo , kdyby přitvrdil ten svůj rock (i když já teda tvrdý rock nemusím, ale já taky nejsem šmajdův posluchač) a nechal si svůj zjemnělý image. Protože je to kontrast a pokud ten kontrast není křečovitý, působí originálně. Šmajda právě že působí křečovitě, když hraje typického rockera ...sexuální mlátičku (hehehe smích) a zlého hocha (ty pohledy heh bojim bojim) :!: :idea: :!: :idea: bu bu bu bu bu bu bu

No už mě to nebaví. Ten clip není žádná převratná událost , abych ho musel furt komentovat. Své už jsem řekl a dál už na to kašlu


No celkom úprimne, mám pocit, že na Tvojich postrehoch je veľa pravdy. 8) :idea: Miro si bude musieť dať veľký pozor, aby sa v tom všetkom nestratil. :!: :idea: Aby to bol stále on. :!:

Tak po tom rozhovoru s ním si myslím, že jsi to asi na první pohled pochopil správně...
Uživatelský avatar
adela ankarova Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 964
Registrován: 27 čer 2011, 23:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Damien a spol

Příspěvekod Kveta » 05 lis 2011, 11:00

Malá takticka-mne sa vôbec nezdá naštvane ,on sa tvári zhnusene.
Uživatelský avatar
Kveta Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 575
Registrován: 09 bře 2010, 21:29

Re: Damien a spol

Příspěvekod De_Tourvel » 05 lis 2011, 14:20

Nemuzu za to, ze nectes me prispevky. jinde jsem uz pred tydnem rekl ze konecne poznavam ze se tvari zhnusene. Ale nehraje to dobre, proto to neni hned rozeznatelne. A rozhodne tomu clipu chybi vyraznejsi pointa. Stacil by trivterinovy zaber.
TEN CLIP NENI REALITA UPOZORNUJU. zE TO NEJAKY BLAZEN TVRDI TAK TO NEMUSI BYT PRAVDA! vYJIMKY NEJSOU REALITA.
Uživatelský avatar
De_Tourvel
 
Příspěvky: 240
Registrován: 14 srp 2011, 11:41

Re: Damien a spol

Příspěvekod adela ankarova » 05 lis 2011, 16:30

De_Tourvel píše:Nemuzu za to, ze nectes me prispevky. jinde jsem uz pred tydnem rekl ze konecne poznavam ze se tvari zhnusene. Ale nehraje to dobre, proto to neni hned rozeznatelne. A rozhodne tomu clipu chybi vyraznejsi pointa. Stacil by trivterinovy zaber.
TEN CLIP NENI REALITA UPOZORNUJU. zE TO NEJAKY BLAZEN TVRDI TAK TO NEMUSI BYT PRAVDA! vYJIMKY NEJSOU REALITA.


to je fakt
Uživatelský avatar
adela ankarova Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 964
Registrován: 27 čer 2011, 23:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Damien a spol

Příspěvekod adela ankarova » 05 lis 2011, 17:05

adela ankarova píše:
De_Tourvel píše:Nemuzu za to, ze nectes me prispevky. jinde jsem uz pred tydnem rekl ze konecne poznavam ze se tvari zhnusene. Ale nehraje to dobre, proto to neni hned rozeznatelne. A rozhodne tomu clipu chybi vyraznejsi pointa. Stacil by trivterinovy zaber.
TEN CLIP NENI REALITA UPOZORNUJU. zE TO NEJAKY BLAZEN TVRDI TAK TO NEMUSI BYT PRAVDA! vYJIMKY NEJSOU REALITA.


to je fakt

ale třeba nemyslel realitu showbyznisu, on spis myslel nejaky narkomansky prostředi, vzdyt tam psal, ze kvuli tomu schvalne zhubl 5 kilo, aby tak vypadal..ale nakonec, je to jedno, nestoji to za debaty
Uživatelský avatar
adela ankarova Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 964
Registrován: 27 čer 2011, 23:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Damien a spol

Příspěvekod xitee » 05 lis 2011, 19:21

adela ankarova píše:
adela ankarova píše:
De_Tourvel píše:Nemuzu za to, ze nectes me prispevky. jinde jsem uz pred tydnem rekl ze konecne poznavam ze se tvari zhnusene. Ale nehraje to dobre, proto to neni hned rozeznatelne. A rozhodne tomu clipu chybi vyraznejsi pointa. Stacil by trivterinovy zaber.
TEN CLIP NENI REALITA UPOZORNUJU. zE TO NEJAKY BLAZEN TVRDI TAK TO NEMUSI BYT PRAVDA! vYJIMKY NEJSOU REALITA.


to je fakt

ale třeba nemyslel realitu showbyznisu, on spis myslel nejaky narkomansky prostředi, vzdyt tam psal, ze kvuli tomu schvalne zhubl 5 kilo, aby tak vypadal..ale nakonec, je to jedno, nestoji to za debaty


Budete se divit, ale myslel právě realitu showbusinessu. V Paparazzi psali, že je znechucen poměry v šoubyznysu. Proto to černobílé zpracování. Sice se dá Paparazzi věřit akorát nadpis a jména těch, o kterých píše, ale tomuto věřím.
xitee Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1315
Registrován: 06 kvě 2011, 14:08
Bydliště: nejčastěji Praha

Re: Damien a spol

Příspěvekod Sidney » 05 lis 2011, 20:32

Budete se divit, ale myslel právě realitu showbusinessu. V Paparazzi psali, že je znechucen poměry v šoubyznysu. Proto to černobílé zpracování. Sice se dá Paparazzi věřit akorát nadpis a jména těch, o kterých píše, ale tomuto věřím.[/quote]





A nemyslel tym nahodou tie prachy, protekciu, tlaky, protezovanie a tieto zalezitosti :?: Ten klip ma predsa nejaky iny vyznam, a tym by mala byt Osamelost, tak znie nazov aj text je o tom... Co ma klip so soubiznisom :?:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Damien a spol

Příspěvekod Henrieta » 05 lis 2011, 20:56

Klip je klip a realita v showbiznise je niečo iné. To s tým nemá nič spoločné podľa mňa. Realita v showbiz je že ho nechcú hrať rádiá, sú tlaky na účasť na festivaloch a pod. a klip je o osamelosti a následnom správaní z toho vyplývajúcom.
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Damien a spol

Příspěvekod Kveta » 05 lis 2011, 21:06

De_Tourvel píše:Nemuzu za to, ze nectes me prispevky. jinde jsem uz pred tydnem rekl ze konecne poznavam ze se tvari zhnusene. Ale nehraje to dobre, proto to neni hned rozeznatelne. A rozhodne tomu clipu chybi vyraznejsi pointa. Stacil by trivterinovy zaber.
TEN CLIP NENI REALITA UPOZORNUJU. zE TO NEJAKY BLAZEN TVRDI TAK TO NEMUSI BYT PRAVDA! vYJIMKY NEJSOU REALITA.


Ale čítam, to som len reagovala na Adelku lebo to označila červene ako dôležité alebo podstatné.
Uživatelský avatar
Kveta Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 575
Registrován: 09 bře 2010, 21:29

Re: Damien a spol

Příspěvekod Bára » 05 lis 2011, 21:27

Henrieta píše:Klip je klip a realita v showbiznise je niečo iné. To s tým nemá nič spoločné podľa mňa. Realita v showbiz je že ho nechcú hrať rádiá, sú tlaky na účasť na festivaloch a pod. a klip je o osamelosti a následnom správaní z toho vyplývajúcom.
:thumbup:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

PředchozíDalší

Zpět na Volný pokec

cron