Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Mirův singl je píseň našeho srdce

Mirův singl je píseň našeho srdce

Příspěvekod gemini » 25 kvě 2010, 00:39

mari píše:Moja dcera mu začala fandiť ako ju prvý raz počula ,no a ešte ako sa sním fotila a ako voňal... :D

Hele, jestli fakt voní, tak mě držte v bezpečné vzdálenosti. Fotit se nebudu, písničky nějak ustojím, ale tohle už by bylo pro mě moc. Doufám, že jste kamarádi :D
gemini
 

Re: Mirův singl

Příspěvekod Lilie » 25 kvě 2010, 00:48

gemini píše:
mari píše:Moja dcera mu začala fandiť ako ju prvý raz počula ,no a ešte ako sa sním fotila a ako voňal... :D

Hele, jestli fakt voní, tak mě držte v bezpečné vzdálenosti. Fotit se nebudu, písničky nějak ustojím, ale tohle už by bylo pro mě moc. Doufám, že jste kamarádi :D


A co teprve další smysly kromě čichu, co si přišly na své..... :D Třeba ch.ť :oops: :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Mirův singl

Příspěvekod gemini » 25 kvě 2010, 00:53

Chuť na zajíčky nemám, já jsem dost náročná. Ale co se týká vůně, tam by mohl jít rozum stranou - to nějak neovládám :oops:
gemini
 

Re: Mirův singl

Příspěvekod ewilyn » 25 kvě 2010, 01:00

Lilie píše:
gemini píše:
mari píše:Moja dcera mu začala fandiť ako ju prvý raz počula ,no a ešte ako sa sním fotila a ako voňal... :D

Hele, jestli fakt voní, tak mě držte v bezpečné vzdálenosti. Fotit se nebudu, písničky nějak ustojím, ale tohle už by bylo pro mě moc. Doufám, že jste kamarádi :D


A co teprve další smysly kromě čichu, co si přišly na své..... :D Třeba ch.ť :oops: :D


Lilie, si na verejnosti :lol: ....tak zapojit treba vsetky zmysly :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Mirův singl

Příspěvekod Lilie » 25 kvě 2010, 01:05

gemini píše:Chuť na zajíčky nemám, já jsem dost náročná. Ale co se týká vůně, tam by mohl jít rozum stranou - to nějak neovládám :oops:


Ochutnávka úplně stačila, ani jsem neměla potřebu se pouštět do nějakých větších akcí (otravnou tetu pomíjím :lol: ).
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Mirův singl

Příspěvekod fili » 27 kvě 2010, 17:48

Leila píše:
mari píše: ... Jednoznačne najlepšia skladba spomedzi odchovancov SS. :miro: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Bezpochybne! Obrázek


...naprostý souhlas!!!...ale demo se mi líbí víc,toto je...nevím,jak to popsat...hudba taková "vykudrlinkovaná" :?, hlasově BOMBA :D :oops: :D -nábytek trpí...
fili Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 588
Registrován: 04 kvě 2010, 16:59
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Mirův singl

Příspěvekod fili » 27 kvě 2010, 18:26

:arrow: ahojky tak už se půjdu balit k tomu chocholouškovi.já už tu písničku pomalu umím nazpamět.dneska už 100 přehraná.mě se bude o MIRČOVI zdát.Díky ANDREW ,že si mi zase přivolal MIRČA KE MĚ .MÍLA :arrow: :arrow: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:[/quote]

...MÍLO,já už jsem hospitalizovaná,tak tě čekám,vedlejší postel je volná :lol: :lol: ...ŠMAJDOTERAPIE jsou zde na vysoké úrovni,budou se ti líbit!!!
fili Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 588
Registrován: 04 kvě 2010, 16:59
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Mirův singl

Příspěvekod Leila » 27 kvě 2010, 18:56

fili píše::arrow: ahojky tak už se půjdu balit k tomu chocholouškovi.já už tu písničku pomalu umím nazpamět.dneska už 100 přehraná.mě se bude o MIRČOVI zdát.Díky ANDREW ,že si mi zase přivolal MIRČA KE MĚ .MÍLA :arrow: :arrow: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:


...MÍLO,já už jsem hospitalizovaná,tak tě čekám,vedlejší postel je volná :lol: :lol: ...ŠMAJDOTERAPIE jsou zde na vysoké úrovni,budou se ti líbit!!![/quote]
:lol: :lol: :lol:
Popýtajte sa, či tých voľných postelí nemajú viac ! :oops: :oops: :oops: :miro:
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: Mirův singl

Příspěvekod Lilie » 27 kvě 2010, 20:19

fili píše::arrow: ahojky tak už se půjdu balit k tomu chocholouškovi.já už tu písničku pomalu umím nazpamět.dneska už 100 přehraná.mě se bude o MIRČOVI zdát.Díky ANDREW ,že si mi zase přivolal MIRČA KE MĚ .MÍLA :arrow: :arrow: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:


...MÍLO,já už jsem hospitalizovaná,tak tě čekám,vedlejší postel je volná :lol: :lol: ...ŠMAJDOTERAPIE jsou zde na vysoké úrovni,budou se ti líbit!!![/quote]


Máte ještě nějakou volnou postel, děvčata? :D :lol: :wink:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Mirův singl

Příspěvekod fili » 27 kvě 2010, 20:35

Lilie píše:
fili píše::arrow: ahojky tak už se půjdu balit k tomu chocholouškovi.já už tu písničku pomalu umím nazpamět.dneska už 100 přehraná.mě se bude o MIRČOVI zdát.Díky ANDREW ,že si mi zase přivolal MIRČA KE MĚ .MÍLA :arrow: :arrow: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:


...MÍLO,já už jsem hospitalizovaná,tak tě čekám,vedlejší postel je volná :lol: :lol: ...ŠMAJDOTERAPIE jsou zde na vysoké úrovni,budou se ti líbit!!!



Máte ještě nějakou volnou postel, děvčata? :D :lol: :wink:[/quote]

...proběhla jsem oddělení a zjistila,že Dr.Chocholoušek vyčlenil pro ŠMAJDOMANIAKY dostatečné množství postelí ve spešl zoně :lol: :lol: :lol: ...už se na vás těším!!! :D :miro: :D
fili Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 588
Registrován: 04 kvě 2010, 16:59
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Mirův singl

Příspěvekod gemini » 27 kvě 2010, 20:37

fili píše:...proběhla jsem oddělení a zjistila,že Dr.Chocholoušek vyčlenil pro ŠMAJDOMANIAKY dostatečné množství postelí ve spešl zoně :lol: :lol: :lol: ...už se na vás těším!!! :D :miro: :D

Proč jako? Vždyť my jsme naprosto normální, ne? :D I když není úplně nejzdravější situace pro nervy, když mám na uších sluchátka a někdo se za mnou najednou objeví.
Naposledy upravil gemini dne 27 kvě 2010, 20:40, celkově upraveno 1
gemini
 

Re: Mirův singl

Příspěvekod fili » 27 kvě 2010, 20:39

gemini píše:
fili píše:...proběhla jsem oddělení a zjistila,že Dr.Chocholoušek vyčlenil pro ŠMAJDOMANIAKY dostatečné množství postelí ve spešl zoně :lol: :lol: :lol: ...už se na vás těším!!! :D :miro: :D

Proč jako? Vždyť my jsme naprosto normální, ne?


...to jsme,jenže okolí má jiný názor,aspoň v mém případě...
fili Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 588
Registrován: 04 kvě 2010, 16:59
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Mirův singl

Příspěvekod Lilie » 27 kvě 2010, 20:42

fili píše:
Lilie píše:
fili píše::arrow: ahojky tak už se půjdu balit k tomu chocholouškovi.já už tu písničku pomalu umím nazpamět.dneska už 100 přehraná.mě se bude o MIRČOVI zdát.Díky ANDREW ,že si mi zase přivolal MIRČA KE MĚ .MÍLA :arrow: :arrow: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:


...MÍLO,já už jsem hospitalizovaná,tak tě čekám,vedlejší postel je volná :lol: :lol: ...ŠMAJDOTERAPIE jsou zde na vysoké úrovni,budou se ti líbit!!!



Máte ještě nějakou volnou postel, děvčata? :D :lol: :wink:


...proběhla jsem oddělení a zjistila,že Dr.Chocholoušek vyčlenil pro ŠMAJDOMANIAKY dostatečné množství postelí ve spešl zoně :lol: :lol: :lol: ...už se na vás těším!!! :D :miro: :D[/quote]

Super, se taky těším :!: :D A jak probíhá terapie? Sezení s blond zelenookým doktorem? :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Mirův singl

Příspěvekod Leila » 27 kvě 2010, 20:50

Lilie píše: ... A jak probíhá terapie? Sezení s blond zelenookým doktorem? :lol: :lol:

sa hlásim už hneď zajtra :oops: :wink: :lol:
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: Mirův singl

Příspěvekod fili » 27 kvě 2010, 20:51

Máte ještě nějakou volnou postel, děvčata? :D :lol: :wink:[/quote]

...proběhla jsem oddělení a zjistila,že Dr.Chocholoušek vyčlenil pro ŠMAJDOMANIAKY dostatečné množství postelí ve spešl zoně :lol: :lol: :lol: ...už se na vás těším!!! :D :miro: :D[/quote]

Super, se taky těším :!: :D A jak probíhá terapie? Sezení s blond zelenookým doktorem? :lol: :lol:[/quote]

....OMG :twisted: čučím na Tretru azačal pět M.CH:!!!!....ano,sezení je,ale bohužel pod dohledem zřízence :( a zatím pouze skupinové...strava taky dobrá a hlavně plná vitamínů....
fili Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 588
Registrován: 04 kvě 2010, 16:59
Bydliště: OSTRAVA!!!

Další

Zpět na Volný pokec

cron