Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Mirův singl je píseň našeho srdce

Re: Mirův singl

Příspěvekod Lilie » 27 kvě 2010, 20:56

fili píše:Máte ještě nějakou volnou postel, děvčata? :D :lol: :wink:


...proběhla jsem oddělení a zjistila,že Dr.Chocholoušek vyčlenil pro ŠMAJDOMANIAKY dostatečné množství postelí ve spešl zoně :lol: :lol: :lol: ...už se na vás těším!!! :D :miro: :D[/quote]

Super, se taky těším :!: :D A jak probíhá terapie? Sezení s blond zelenookým doktorem? :lol: :lol:[/quote]

....OMG :twisted: čučím na Tretru azačal pět M.CH:!!!!....ano,sezení je,ale bohužel pod dohledem zřízence :( a zatím pouze skupinové...strava taky dobrá a hlavně plná vitamínů....[/quote]

A je ten zřízenec v obleku? :D :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Mirův singl

Příspěvekod fili » 27 kvě 2010, 21:14

Super, se taky těším :!: :D A jak probíhá terapie? Sezení s blond zelenookým doktorem? :lol: :lol:[/quote]

....OMG :twisted: čučím na Tretru azačal pět M.CH:!!!!....ano,sezení je,ale bohužel pod dohledem zřízence :( a zatím pouze skupinové...strava taky dobrá a hlavně plná vitamínů....[/quote]

A je ten zřízenec v obleku? :D :lol:[/quote]

...bohužel JE :( ...někoho mi těžce připomíná...
fili Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 588
Registrován: 04 kvě 2010, 16:59
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Mirův singl

Příspěvekod mari » 27 kvě 2010, 21:24

Lilie píše:....OMG :twisted: čučím na Tretru azačal pět M.CH:!!!!....ano,sezení je,ale bohužel pod dohledem zřízence :( a zatím pouze skupinové...strava taky dobrá a hlavně plná vitamínů....


A je ten zřízenec v obleku? :D :lol:[/quote]
Takže máte miesto aj pre mňa? To budeme mať aj elektro-šoky,ked je tam aj Chodur ???
Fanušička - gratulácia ,ešte včera si ma napadla,ako si to zvládla ?! Teším sa,že dobre a už máš aj odmenu,ktorú šikovní detektívi vyšmajdili...
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Mirův singl

Příspěvekod fili » 27 kvě 2010, 21:33

mari píše:
Lilie píše:....OMG :twisted: čučím na Tretru azačal pět M.CH:!!!!....ano,sezení je,ale bohužel pod dohledem zřízence :( a zatím pouze skupinové...strava taky dobrá a hlavně plná vitamínů....


A je ten zřízenec v obleku? :D :lol:

Takže máte miesto aj pre mňa? To budeme mať aj elektro-šoky,ked je tam aj Chodur ???
Fanušička - gratulácia ,ešte včera si ma napadla,ako si to zvládla ?! Teším sa,že dobre a už máš aj odmenu,ktorú šikovní detektívi vyšmajdili...[/quote]

fanusicce gratulace!!!........mari,místo je :) a elektrošoky nejsou,mají novinku-dlouhodobý,upřený pohled na zřízence...a to je HORŠÍ!!!!
fili Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 588
Registrován: 04 kvě 2010, 16:59
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Mirův singl

Příspěvekod Iva » 27 kvě 2010, 23:37

Ahojte, tak sa pridavam so sluchadlami na usoch :)

ajaj....nezvladam a lieky uz dosli
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Mirův singl

Příspěvekod Lilie » 28 kvě 2010, 00:19

Iva píše:Ahojte, tak sa pridavam so sluchadlami na usoch :)

ajaj....nezvladam a lieky uz dosli


Jj :lol: Ale ruku na srdce (horní) - chceme se vyléčit? :roll: :D Já jsem spokojená (až na ta zas.aná okna :lol: ).
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Mirův singl

Příspěvekod Iva » 28 kvě 2010, 00:36

Lilie píše:
Iva píše:Ahojte, tak sa pridavam so sluchadlami na usoch :)

ajaj....nezvladam a lieky uz dosli


Jj :lol: Ale ruku na srdce (horní) - chceme se vyléčit? :roll: :D Já jsem spokojená (až na ta zas.aná okna :lol: ).


no este nieco ako Last Forever a smrtelne vazne -tato diagnoza sa liecit neda, mozno trochu utlmovat tabletkami, ale niekedy treba double davky :)

ruka na srdci: lietam v tom znova
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Mirův singl

Příspěvekod Dafi » 28 kvě 2010, 08:37

Iva píše:
Lilie píše:


Jj :lol: Ale ruku na srdce (horní) - chceme se vyléčit? :roll: :D Já jsem spokojená (až na ta zas.aná okna :lol: ).


no este nieco ako Last Forever a smrtelne vazne -tato diagnoza sa liecit neda, mozno trochu utlmovat tabletkami, ale niekedy treba double davky :)

ruka na srdci: lietam v tom znova


Vyléčit rozhodně ne ,ale zmírnit příznaky by to chtělo. :? Jsem myšlenkově chvilkama úplně mimo,na stejnou otázku se ptám několikrát,ve filmu mi dělá problém sledovatat děj,z nákupu přinesu polovinu věcí co jsem chtěla,zpomalená jsem jak film atd.................... a nejhorší je :oops: ,že i ty manželské povinnosti nějak zanedbávám :oops: ..........Není to se mnou vážné,že :?: :D :D
Dafi Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 331
Registrován: 18 úno 2010, 16:18

Re: Mirův singl

Příspěvekod Míla » 28 kvě 2010, 09:11

Dafi píše:
Iva píše:
Lilie píše:


Jj :lol: Ale ruku na srdce (horní) - chceme se vyléčit? :roll: :D Já jsem spokojená (až na ta zas.aná okna :lol: ).


no este nieco ako Last Forever a smrtelne vazne -tato diagnoza sa liecit neda, mozno trochu utlmovat tabletkami, ale niekedy treba double davky :)

ruka na srdci: lietam v tom znova


Vyléčit rozhodně ne ,ale zmírnit příznaky by to chtělo. :? Jsem myšlenkově chvilkama úplně mimo,na stejnou otázku se ptám několikrát,ve filmu mi dělá problém sledovatat děj,z nákupu přinesu polovinu věcí co jsem chtěla,zpomalená jsem jak film atd.................... a nejhorší je :oops: ,že i ty manželské povinnosti nějak zanedbávám :oops: ..........Není to se mnou vážné,že :?: :D :D
:arrow: AHOJKYjá mám blízko Kytlice BLÁZINEC já to mám za humna.a mohl by mě tam jezdit navštěvovat
ten náš čaroděj,kterej nás tak očaroval zlatovlásek zlatohlavý i zpívat mě tam může.MÍLA :arrow: :thumbup:
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: Mirův singl

Příspěvekod Lilie » 28 kvě 2010, 09:17

Dafi píše:
Iva píše:
Lilie píše:


Jj :lol: Ale ruku na srdce (horní) - chceme se vyléčit? :roll: :D Já jsem spokojená (až na ta zas.aná okna :lol: ).


no este nieco ako Last Forever a smrtelne vazne -tato diagnoza sa liecit neda, mozno trochu utlmovat tabletkami, ale niekedy treba double davky :)

ruka na srdci: lietam v tom znova


Vyléčit rozhodně ne ,ale zmírnit příznaky by to chtělo. :? Jsem myšlenkově chvilkama úplně mimo,na stejnou otázku se ptám několikrát,ve filmu mi dělá problém sledovatat děj,z nákupu přinesu polovinu věcí co jsem chtěla,zpomalená jsem jak film atd.................... a nejhorší je :oops: ,že i ty manželské povinnosti nějak zanedbávám :oops: ..........Není to se mnou vážné,že :?: :D :D


Ahoj, tak to tak čtu a třikrát koukám, jestli jsem to náhodou nepsala já :D :lol: :wink:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Mirův singl

Příspěvekod Dafi » 28 kvě 2010, 09:47

Lilie píše:
Dafi píše:


Vyléčit rozhodně ne ,ale zmírnit příznaky by to chtělo. :? Jsem myšlenkově chvilkama úplně mimo,na stejnou otázku se ptám několikrát,ve filmu mi dělá problém sledovatat děj,z nákupu přinesu polovinu věcí co jsem chtěla,zpomalená jsem jak film atd.................... a nejhorší je :oops: ,že i ty manželské povinnosti nějak zanedbávám :oops: ..........Není to se mnou vážné,že :?: :D :D


Ahoj, tak to tak čtu a třikrát koukám, jestli jsem to náhodou nepsala já :D :lol: :wink:


:lol: :lol: :lol: Tak hned jsem klidnější,že v tom nelítám sama . :miro: :wink: :D
Dafi Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 331
Registrován: 18 úno 2010, 16:18

Re: Mirův singl

Příspěvekod mari » 28 kvě 2010, 17:37

Leila píše:Tak Chocholoušek sa nemôže sťažovať na nedostatok práce ! :lol: Takú klientelu ešte nemal :P A v klipe by sme si mohli zahrať aj my, fanúšikovia po vzore Cmoríka! Tam tiež hrali ľudia z fanklubu 8) Si viete predstaviť tú bitku medzi nami o úlohu vo "vzdychovej " pasáži ??? :oops: :oops: ....... :oops: ... :oops:

Noooo,byť ja hlavnou hrdinkou...to by dal iný vzdych... :roll: Pesnička by nabrala úplne iný smer....smer sever :arrow: :mrgreen:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Mirův singl

Příspěvekod Leila » 28 kvě 2010, 17:42

mari píše:Noooo,byť ja hlavnou hrdinkou...to by dal iný vzdych... :roll: Pesnička by nabrala úplne iný smer....smer sever :arrow: :mrgreen:

:lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: Mirův singl je píseň našeho srdce

Příspěvekod Andrew » 28 kvě 2010, 21:40

Sem jsem přestěhoval vilnou část pokecu o Mirově singlu. A rád bych vás požádal, abyste respektovali upravená pravidla fóra (viz příslušný chlívek). Rád bych, kdyby tohle fórum mělo na první pohled nějakou úroveň a všude se neřešilo, z koho zvracíte a z koho tečete (ano, narážím na Lilii a fili).
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Mirův singl je píseň našeho srdce

Příspěvekod Kaja » 28 kvě 2010, 21:45

Sorry, Andrew, trochu sa nechávame uniesť, neviem, či sme Ti to tam už zase nazavilnili. :? :lol:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

PředchozíDalší

Zpět na Volný pokec

cron