Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Ankety, hlasovania

Re: Ankety, hlasovania

Příspěvekod Franci » 11 čer 2010, 17:49

Zahlasovala som. Na druhe a tretie miesto som šupla Justina Bibera. :)
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Ankety, hlasovania

Příspěvekod Misuna » 11 čer 2010, 18:08

Franci píše:Zahlasovala som. Na druhe a tretie miesto som šupla Justina Bibera. :)


Tak Justinu Bieberovi jsem se raději vyhla :D. Ten je teď mezi mládeží hodně populární :D
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Ankety, hlasovania

Příspěvekod Míla » 11 čer 2010, 18:18

Misuna píše:
Franci píše:Zahlasovala som. Na druhe a tretie miesto som šupla Justina Bibera. :)


Tak Justinu Bieberovi jsem se raději vyhla :D. Ten je teď mezi mládeží hodně populární :D

:arrow: :miro: :arrow: ráno měl :miro: na ujdeto 2500 hlasů před obědem 1900 a ted jak to vyskočilo.já hlasuju jak divoch už mám 25hlasů dneska a to jsem byla venku .takže lítám domů hlasovat.ted jsem doma a jenom klikám.MÍLA :arrow: :miro: :arrow:
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: Ankety, hlasovania

Příspěvekod Kotě » 12 čer 2010, 10:04

Začíná Hitparáda RCL....ukáže se jestli jste se na ty koresponďáky nevykašlali!! :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: Ankety, hlasovania

Příspěvekod Kotě » 12 čer 2010, 10:32

Kotě píše:Začíná Hitparáda RCL....ukáže se jestli jste se na ty koresponďáky nevykašlali!! :lol: :lol:

Nevypadnul!!! A Ledecký, který byl minule před ním je teď poslední!! :lol: :lol: :miro:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: Ankety, hlasovania

Příspěvekod Kotě » 12 čer 2010, 10:56

Kotě píše:
Kotě píše:Začíná Hitparáda RCL....ukáže se jestli jste se na ty koresponďáky nevykašlali!! :lol: :lol:

Nevypadnul!!! A Ledecký, který byl minule před ním je teď poslední!! :lol: :lol: :miro:

Bude nejhůř 13.!!! Končím přímý přenos a vyrážím na Votvírák!! Napíšu z telefonu. Papa
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: Ankety, hlasovania

Příspěvekod Kotě » 12 čer 2010, 11:58

Miro je diky nam vsem DRUHY! Ja dekuji vsem kteri se zapojili. A co takhke dostat ho na 1 misto? :-) Jo a nebude to snadne! Chodur je stabilne 6. A to Chodurovce nakopne! Tak zase tuzky do ruky, obliznout znamky a DO TOHO! :-)
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: Ankety, hlasovania

Příspěvekod Kaja » 12 čer 2010, 13:15

Kotě píše:Miro je diky nam vsem DRUHY! Ja dekuji vsem kteri se zapojili. A co takhke dostat ho na 1 misto? :-) Jo a nebude to snadne! Chodur je stabilne 6. A to Chodurovce nakopne! Tak zase tuzky do ruky, obliznout znamky a DO TOHO! :-)

Tak to je skvelé. :lol: :thumbup:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Ankety, hlasovania

Příspěvekod Míla » 12 čer 2010, 13:43

Kaja píše:
Kotě píše:Miro je diky nam vsem DRUHY! Ja dekuji vsem kteri se zapojili. A co takhke dostat ho na 1 misto? :-) Jo a nebude to snadne! Chodur je stabilne 6. A to Chodurovce nakopne! Tak zase tuzky do ruky, obliznout znamky a DO TOHO! :-)

Tak to je skvelé. :lol: :thumbup:

:arrow: :miro: :arrow: super jsme jedničky at mu to vydrží. :thumbup: :thumbup: :arrow: .MÍLA
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: Ankety, hlasovania

Příspěvekod fili » 12 čer 2010, 14:10

Kotě píše:Miro je diky nam vsem DRUHY! Ja dekuji vsem kteri se zapojili. A co takhke dostat ho na 1 misto? :-) Jo a nebude to snadne! Chodur je stabilne 6. A to Chodurovce nakopne! Tak zase tuzky do ruky, obliznout znamky a DO TOHO! :-)


:thumbup: PARÁDA :thumbup: ...v pondělí se dám do psaní a zvýším počet psaní a pošlu je poštou ranní :) :) :) ...tábor CH. je dosti nebezpečný s velkou výdrží...i když,kdo ví...časy se mění... :miro: :thumbup: :miro:
fili Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 588
Registrován: 04 kvě 2010, 16:59
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Ankety, hlasovania

Příspěvekod Paula » 12 čer 2010, 15:48

Kotě píše:Miro je diky nam vsem DRUHY! Ja dekuji vsem kteri se zapojili. A co takhke dostat ho na 1 misto? :-) Jo a nebude to snadne! Chodur je stabilne 6. A to Chodurovce nakopne! Tak zase tuzky do ruky, obliznout znamky a DO TOHO! :-)

to je super :thumbup: v pondelok opäť posielam korešponďáky prvou triedou :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Ankety, hlasovania

Příspěvekod Kaja » 12 čer 2010, 16:18

fanusicka píše:http://www.radiog3.sk/hit/?2/820/

v tomto rádiu majú v hitparáde aj kolonku Tip na novinku, tak som tam šupla Last Forever a čosi som im napísala aj do toho odkazu :D neviem ako často sa tam dá hlasovať, ale musia sa tam vyplniť všetky údaje, tak to vyplním aj na ostatných členov rodiny :D

Poslala som tam aj ja svoj tip. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Ankety, hlasovania

Příspěvekod Bára » 12 čer 2010, 17:25

Taky opět pošlu, i když si myslím, že ty minulé dorazí až teď, odesílala jsem je ve středu ráno. Mám doma ještě další, nakoupila jsem si jich víc, protože je to nedostatkové zboží. U nás to mají jen pošty. Ještě jsem zjistila, že se nám asi vloudila malá chybka v hlasování k Mirově singlu. Nás je tady 54 a hlasovalo 55 lidí. To mohou i neregistrovaní :evil: :?:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Ankety, hlasovania

Příspěvekod fili » 12 čer 2010, 17:38

Bára píše:Taky opět pošlu, i když si myslím, že ty minulé dorazí až teď, odesílala jsem je ve středu ráno. Mám doma ještě další, nakoupila jsem si jich víc, protože je to nedostatkové zboží. U nás to mají jen pošty. Ještě jsem zjistila, že se nám asi vloudila malá chybka v hlasování k Mirově singlu. Nás je tady 54 a hlasovalo 55 lidí. To mohou i neregistrovaní :evil: :?:


...já koresponďáky štráchám ve skříních a šuplících v práci(pozvánka,1.výzva,.výzva) :lol: ...na to hlasování tu byl nedávno ten samý dotaz,ale Andrew neodpověděl...
fili Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 588
Registrován: 04 kvě 2010, 16:59
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Ankety, hlasovania

Příspěvekod Leila » 13 čer 2010, 11:08

fili píše:
Bára píše:Taky opět pošlu, i když si myslím, že ty minulé dorazí až teď, odesílala jsem je ve středu ráno. Mám doma ještě další, nakoupila jsem si jich víc, protože je to nedostatkové zboží. U nás to mají jen pošty. Ještě jsem zjistila, že se nám asi vloudila malá chybka v hlasování k Mirově singlu. Nás je tady 54 a hlasovalo 55 lidí. To mohou i neregistrovaní :evil: :?:


...já koresponďáky štráchám ve skříních a šuplících v práci(pozvánka,1.výzva,.výzva) :lol: ...na to hlasování tu byl nedávno ten samý dotaz,ale Andrew neodpověděl...

Tak odpoveď sme sa dozvedeli teraz od "matematiky" , že aj neregistrovaní 8) :P
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

PředchozíDalší

Zpět na Volný pokec

cron