Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Z druhych brehov

Re: Z druhych brehov

Příspěvekod zsimona » 15 srp 2014, 22:26

Lilie píše:
Bára píše:
Lilie píše:A v Snídani s Novou právě pěje Beník Cristovao.....Kdo umí, umí....
:D Nemusíš umět vůbec nic :P Důležitý je vědět, jak s tím naložit :P


Tak tak :thumbup:

copak Beník...toho Nova miluje :lol: ...stejně jako Moničku :lol: ...dnes o ní zas mluvili ve zprávách,že nafotila nějaké sexy fotečky...máme kouknout na web Prásku :D ...(už letím! :wink: )....ale opravdu nejde o zpěv...ten vlastně není zajímavý...jde o to,každou maličkost pořádně zpropagovat..... :roll:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Z druhych brehov

Příspěvekod Lilie » 17 srp 2014, 09:22

Někde jsem teď četla report od někoho, kdo byl na Kryštofech - chválí Krajčův přístup k fanouškům a to je teda onačejší hvězda :wink: Nemluvě o opravdu profesionálním koncertě, tj. nikoliv s dva roky stejnými písničkami (i když oni si to můžou dovolit) a otráveným výrazem :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Z druhych brehov

Příspěvekod Bára » 17 srp 2014, 17:09

Lilie píše:Někde jsem teď četla report od někoho, kdo byl na Kryštofech - chválí Krajčův přístup k fanouškům a to je teda onačejší hvězda :wink: Nemluvě o opravdu profesionálním koncertě, tj. nikoliv s dva roky stejnými písničkami (i když oni si to můžou dovolit) a otráveným výrazem :lol:
On si taky Richard prošel poměrně dlouhým obdobím, kdy taky nosánkem rozrážel oblaka :P :D A zřejmě trochu zestárnul, dostal rozum a pochopil, o čem to všechno je. Vím, že před 6 lety to takhle rozhodně ještě nebylo :P A i sponzory je třeba si hýčkat a všechno také souvisí se vším. 1.Budu se chovat vstřícně,2. Lidé budou chodit rádi v hojném počtu, protože si užijí skvělé odpoledne, za které i rádi zaplatí 3. Sponzor přispěje příště zase, protože i pro něho je to vítaná reklama. Ono to není zase nic tak složitého :wink:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Z druhych brehov

Příspěvekod ewilyn » 21 zář 2014, 13:46

uz to tu nejak zanedbavame :P

...a Christovao ma novy album...a singel Bomby h predchadzal o kolko- rok ? ... to hodnotenie niektorych vyraza dych, :shock: 8/10 :?:

http://musicserver.cz/clanek/48105/makr ... cristovao/
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Z druhych brehov

Příspěvekod Lilie » 22 zář 2014, 11:49

ewilyn píše:uz to tu nejak zanedbavame :P

...a Christovao ma novy album...a singel Bomby h predchadzal o kolko- rok ? ... to hodnotenie niektorych vyraza dych, :shock: 8/10 :?:

http://musicserver.cz/clanek/48105/makr ... cristovao/


Zanedbáváme, však není o čem a pochybuju, že ještě někdy bude :roll:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Z druhych brehov

Příspěvekod Bára » 22 zář 2014, 11:59

Lilie píše:
ewilyn píše:uz to tu nejak zanedbavame :P

...a Christovao ma novy album...a singel Bomby h predchadzal o kolko- rok ? ... to hodnotenie niektorych vyraza dych, :shock: 8/10 :?:

http://musicserver.cz/clanek/48105/makr ... cristovao/


Zanedbáváme, však není o čem a pochybuju, že ještě někdy bude :roll:
Snad se "rozední" :P Jinak - Bena ráda zanedbávám. Na to opravdu nemám kapacitu :evil:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Z druhych brehov

Příspěvekod zsimona » 23 zář 2014, 11:19

ewilyn píše:uz to tu nejak zanedbavame :P

...a Christovao ma novy album...a singel Bomby h predchadzal o kolko- rok ? ... to hodnotenie niektorych vyraza dych, :shock: 8/10 :?:

http://musicserver.cz/clanek/48105/makr ... cristovao/

...hlavně :miro: "zanedbává" koncertování...fanoušky...vlastní stránku......a tohle je jen reakce na to vše :cry:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Z druhych brehov

Příspěvekod Bára » 23 zář 2014, 12:48

http://kultura.idnes.cz/recenze-nove-de ... 3_hudba_ob :P A Karel dostal jen 50%. Ben je opravdu velký umělec - na musicservru :twisted:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Z druhych brehov

Příspěvekod Lilie » 23 zář 2014, 13:46

Já nevím, děvčata, však tolik je akcí, pořád čekat, že si někdo konečně vytáhne hlavu z (_!_) a začne makat, tak, že to bude vidět? Když se tak nestalo kolik měsíců a let? Přestane konečně šetřit na SCHOPNÉM manažerovi/rce? Dva roky staré písničky, akce co pár měsíců, s pár lidmi, zaplacené články? Pokud by i jiní měli problémy, věřila bych, že je to dobou, či už čím, ale..... :D Že si nechá udělat pár amatérských fotek, navíc se střídáním lidí v kapele, by tak co týden měl mít nové :D Ale za všechno můžou druzí, on je dokonalost sama, opovažte se přestat obdivně vzdychat a říct slovo, budete na black listu! :D Což je mi u té (_!_) :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov


Re: Z druhych brehov

Příspěvekod ota » 04 pro 2014, 19:16

Uživatelský avatar
ota
 
Příspěvky: 154
Registrován: 08 říj 2012, 19:29

Re: Z druhych brehov

Příspěvekod Lilie » 05 pro 2014, 13:45

Jsem na mobilu, nejde mi dát odkaz, ale takový Paranoid co měl akcí a na jaro už má turné, o dalších nemluvě, jsou v Ocku, Snídani s Novou....Ten chudák jen kope do druhých jako by za to oni mohli, že on nic, a bába sedí a čeká, až je někdo osloví, haha....
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Z druhych brehov

Příspěvekod xitee » 14 pro 2014, 19:00

Lilie píše:Já nevím, děvčata, však tolik je akcí, pořád čekat, že si někdo konečně vytáhne hlavu z (_!_) a začne makat, tak, že to bude vidět? Když se tak nestalo kolik měsíců a let? Přestane konečně šetřit na SCHOPNÉM manažerovi/rce? Dva roky staré písničky, akce co pár měsíců, s pár lidmi, zaplacené články? Pokud by i jiní měli problémy, věřila bych, že je to dobou, či už čím, ale..... :D Že si nechá udělat pár amatérských fotek, navíc se střídáním lidí v kapele, by tak co týden měl mít nové :D Ale za všechno můžou druzí, on je dokonalost sama, opovažte se přestat obdivně vzdychat a říct slovo, budete na black listu! :D Což je mi u té (_!_) :D



http://agentura.irossler.cz/vybiram-ze- ... majda-miro

Třeba si už toho schopného manažera našel. Je jím Ivan Rossler, který byl kdysi úspěšným šéfem několika komerčně úspěšných projektů a šéfdramaturgem zábavy na Nově i ČT. Na ty jeho projekty kritika zrovna ódy dvakrát nepěla. On si založil uměleckou agenturu, kde zastupuje kdysi slavné, kteří upadli do zapomnění. Chjoo.Vypadá to bledě. Kdoví jestli něco příští rok vydá. Odpovedí jsme se nedočkali, jen aby se z něj nestal jen zábavový zpěvák na přezpívávání coverů a svých starých songů. To byla poslední akce, na které jsem byla.

A ještě článek z druhých břehů, který mě zaujal: http://www.ireport.cz/rozhovory/20183-w ... nicne.html Prostě zatuchlý, pořádně smrdutý rybník, který jistým lidem vyhovuje. Vše se přizpůsobuje jednoduchým buranům, kteří neumí a ani nechtějí umět cizí jazyky.
xitee Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1315
Registrován: 06 kvě 2011, 14:08
Bydliště: nejčastěji Praha

Re: Z druhych brehov

Příspěvekod zsimona » 17 led 2015, 17:31

zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Z druhych brehov

Příspěvekod zsimona » 24 úno 2015, 23:04

zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

PředchozíDalší

Zpět na Volný pokec

cron