Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

ČSS 2

Re: ČSS 2

Příspěvekod Kaja » 05 zář 2011, 21:00

Bára píše:
adela ankarova píše:ty jooo, u Ševčíka už se staraj o Slavíka :::
Zdravím všechny. Za měsíc 5. října od 12.00 hod. začne hlasování do Českého Slavíka. Čili už pomalu žhavte kredity, ať ten Petr je co nejvýš :-) Vše dám včas vědět :-) Hlasovat půjde jen z českých mobilních operátorů.
:shock: Ti plně nahradili Chodúrovce :roll: :roll: Ale neboj, u nás taky bude cvrkot :lol: :lol: Před Žebříkem tady vypukly manévry :lol: A jak jsme byli úspěšní :thumbup: :thumbup: Miro se o to sice moc nestaral :lol: :lol: , ale zase nám hezky poděkoval a ta jeho radost v Plzni za ty prachy opravdu stála :lol: :thumbup: On nás šokuje často, tak jsme ho taky jednou šokovaly :lol: :P

Ten Žebřík bol náš veľký úspech, a to, že sa nám to podarilo, je povzbudzujúce. Pretože po našom Slávikovi sme boli dosť demotivovaní. :roll: :lol: A, naozaj, tá Mirova radosť, to stojí za to. A máme sa potom o čo oprieť aj pri ďalších činnostiach. Podľa stavu v hitparádach, v ktorých sme, šance máme.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: ČSS 2

Příspěvekod zariva_kometka » 09 zář 2011, 15:31

http://www.youtube.com/watch?v=Th8iTI51LHU

Ani nevím, že existuje u nás taková soutěž ... no ono toho existuje o čem nevím :roll: :mrgreen: Btw. dneska začíná Let´s Dance na Markíze :mrgreen:
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: ČSS 2

Příspěvekod Franci » 09 zář 2011, 19:43

a bude tam Gabika. oo čo sa stalo. Doteraz tam bol izo superstar len tie sladke cukríčky. Tomáš ko bezdeda, Maťo Konrád a najsladší kus náš Mirko. ktovie prečo tam nebude Harich.
Inak zase tma bude jeden Mirko. (pre čské kamarátky: Pozrite si reláciu Uragán či Hurikán)
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: ČSS 2

Příspěvekod Kotě » 23 zář 2011, 22:46

Tak Šeps dělá rekalmu na T-Mobile :roll: Lidi, já jsem tak pyšná, že Miro tohle nedělá......
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: ČSS 2

Příspěvekod mari » 23 zář 2011, 23:00

Kotě píše:Tak Šeps dělá rekalmu na T-Mobile :roll: Lidi, já jsem tak pyšná, že Miro tohle nedělá......

Ale tomu Šepsovi to pristane , že ? :D
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: ČSS 2

Příspěvekod gemini » 23 zář 2011, 23:02

Kotě píše:Tak Šeps dělá rekalmu na T-Mobile :roll: Lidi, já jsem tak pyšná, že Miro tohle nedělá......


Zatím... Ale pokud je ta reklama vtipná a nápaditá, asi bych to neodsuzovala.
gemini
 

Re: ČSS 2

Příspěvekod Kotě » 23 zář 2011, 23:03

mari píše:
Kotě píše:Tak Šeps dělá rekalmu na T-Mobile :roll: Lidi, já jsem tak pyšná, že Miro tohle nedělá......

Ale tomu Šepsovi to pristane , že ? :D

A to zase joooo :lol:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: ČSS 2

Příspěvekod Kaja » 23 zář 2011, 23:07

gemini píše:
Kotě píše:Tak Šeps dělá rekalmu na T-Mobile :roll: Lidi, já jsem tak pyšná, že Miro tohle nedělá......


Zatím... Ale pokud je ta reklama vtipná a nápaditá, asi bych to neodsuzovala.

Ja tiež, nevadilo by mi to, aj mnohí známi herci, modelky, športovci účinkujú v reklamách. A niektoré reklamy sú aj naozaj dobré :D Väčšinou sú otravné, ale niektoré sa mi páčia. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: ČSS 2

Příspěvekod Bára » 23 zář 2011, 23:26

Kaja píše:
gemini píše:
Kotě píše:Tak Šeps dělá rekalmu na T-Mobile :roll: Lidi, já jsem tak pyšná, že Miro tohle nedělá......


Zatím... Ale pokud je ta reklama vtipná a nápaditá, asi bych to neodsuzovala.

Ja tiež, nevadilo by mi to, aj mnohí známi herci, modelky, športovci účinkujú v reklamách. A niektoré reklamy sú aj naozaj dobré :D Väčšinou sú otravné, ale niektoré sa mi páčia. :D
Taky by mi to až tak nevadilo, ale myslím, že na to je ještě čas :wink: S jeho "kukučem" :D - klidně si to dokážu představit :thumbup: . Ale mám dojem, že moc o takový věci nestojí :wink: Až bude mít svý jistý a nebude se toho bát on sám, tak klidně :wink: Co říkal, tak odmítá i to vaření, kam ochotně ostatní chodí a dívá se na to spousta lidí. Pamatuju si, že reklamu dělal i Sámer hned po Superstar :wink: To je taková ta rychlá sláva......polní tráva :roll:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: ČSS 2

Příspěvekod Lenka » 24 zář 2011, 08:54

Kotě píše:Tak Šeps dělá rekalmu na T-Mobile :roll: Lidi, já jsem tak pyšná, že Miro tohle nedělá......

Včera jsem jí viděla nejmíň 5X ale asi si to hoch užívá :D
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: ČSS 2

Příspěvekod zariva_kometka » 24 zář 2011, 09:18

Bára píše:Taky by mi to až tak nevadilo, ale myslím, že na to je ještě čas :wink: S jeho "kukučem" :D - klidně si to dokážu představit :thumbup: . Ale mám dojem, že moc o takový věci nestojí :wink: Až bude mít svý jistý a nebude se toho bát on sám, tak klidně :wink: Co říkal, tak odmítá i to vaření, kam ochotně ostatní chodí a dívá se na to spousta lidí. Pamatuju si, že reklamu dělal i Sámer hned po Superstar :wink: To je taková ta rychlá sláva......polní tráva :roll:


Tak Miro se taky objevil pár měsíců po SS v reklamě :) No vlastně to bylo kvůli zpropagování tváří Lets dance :mrgreen: ale to nic není :-P No myslím si taky, že na to má čas hrát v reklamě ;-) ...

zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: ČSS 2

Příspěvekod Nikys » 24 zář 2011, 12:34

Bára píše:Taky by mi to až tak nevadilo, ale myslím, že na to je ještě čas :wink: S jeho "kukučem" :D - klidně si to dokážu představit :thumbup: . Ale mám dojem, že moc o takový věci nestojí :wink: Až bude mít svý jistý a nebude se toho bát on sám, tak klidně :wink: Co říkal, tak odmítá i to vaření, kam ochotně ostatní chodí a dívá se na to spousta lidí. Pamatuju si, že reklamu dělal i Sámer hned po Superstar :wink: To je taková ta rychlá sláva......polní tráva :roll:


Co se týká toho vaření tak si myslím, že se mu dotoho moc nechce protože jak je známo je vegetarián a tudíž když by ostatní uvařili tak on by tomu zřejmně moc nedal a bylo by mu blbý jen tak sedět u prostřeného talíře a štourat se v tom. To je můj názor proč asi tyto pořady o vaření odmítá.
Uživatelský avatar
Nikys Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 854
Registrován: 31 bře 2010, 21:05
Bydliště: Tichonice okres Benešov u Prahy

Re: ČSS 2

Příspěvekod Franci » 24 zář 2011, 12:58

Gabriela Gunčíková dostala včera v LD od Dar y Rolins 10!!!!! Chlopčík dal 9. A to je len tretie kolo!
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: ČSS 2

Příspěvekod zariva_kometka » 24 zář 2011, 13:07

Nikys píše:
Co se týká toho vaření tak si myslím, že se mu dotoho moc nechce protože jak je známo je vegetarián a tudíž když by ostatní uvařili tak on by tomu zřejmně moc nedal a bylo by mu blbý jen tak sedět u prostřeného talíře a štourat se v tom. To je můj názor proč asi tyto pořady o vaření odmítá.


Tak já myslím, že tohle se dá s produkcí a s tím co se bude vařit domluvit ... to není překážka, že je vegetarián a lidi to vědí, teda myslím si to ... tak by nebylo nic divného, kdyby uvařil a nic nejedl :-P Však on zvládne uvařit všechno :-P aspoň tak to někde říkal ... Ale spíš nechci vidět pohledy lidí na něho, že si o něm budou říkat, je heleee to je ten Šmajda ze SS a dal se na vaření 8) dávat přednost hudbě a upevňovat si v ní pozici je pro něj důležitější, než zabíhat do jiných sfér, ač i to on zvládne ...
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: ČSS 2

Příspěvekod Bára » 24 zář 2011, 17:30

Franci píše:Gabriela Gunčíková dostala včera v LD od Dar y Rolins 10!!!!! Chlopčík dal 9. A to je len tretie kolo!
http://www.topky.sk/cl/1000044/1287501/Knechtova-v-Let-s-Dance-nadobro-skoncila--Plac-v-zakulisi- Divné hlasování, když vypadávají tak brzy :shock: Myslela jsem si, že je více oblíbená :wink: O to víc si cením, že tam :miro: byl tak dlouho, protože od poroty dostávali stále nejméně hlasů. Museli vyhrávat u diváků :!: Ale ta tři kola by nám i :miro: byla stačila. Bylo to třetí kolo :?:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

PředchozíDalší

Zpět na Volný pokec

cron