Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

ČSS 2

Re: ČSS 2

Příspěvekod Franci » 02 zář 2011, 17:06

Sidney píše:
Franci píše:Čo to tu čítam? Vy by ste sa vzdali dovolenky kvôli Mirkovi? Ale prečo? Veď jemu to je jedno. Nijako ho to neoplivní. Celkom tomu nerozumiem? Takú možnosť môžeš mať len raz za život, kdežto na koncert môžeš ísť hocikedy. Či by som sa ja vzdala? No to by záležalo, kde by to bolo. Benátky, Sofia, Paríž, Španielsko. V tom prípade určite nie. Túžba dostať sa do Benátok alebo Paríža je mnohonásobne väčšia ako ísť na Mirov koncert. Aj keď menej pravdepodobná =( No na druhej strane by som tam vydržalatak tri dni. 10 nikdy. Mňa proste viac láka poznávať mestá ako nejaký koncert.



I agree... you are right... :wink:

Ja neviem anglicky.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: ČSS 2

Příspěvekod Sidney » 02 zář 2011, 17:10

Franci píše:
Sidney píše:
Franci píše:Čo to tu čítam? Vy by ste sa vzdali dovolenky kvôli Mirkovi? Ale prečo? Veď jemu to je jedno. Nijako ho to neoplivní. Celkom tomu nerozumiem? Takú možnosť môžeš mať len raz za život, kdežto na koncert môžeš ísť hocikedy. Či by som sa ja vzdala? No to by záležalo, kde by to bolo. Benátky, Sofia, Paríž, Španielsko. V tom prípade určite nie. Túžba dostať sa do Benátok alebo Paríža je mnohonásobne väčšia ako ísť na Mirov koncert. Aj keď menej pravdepodobná =( No na druhej strane by som tam vydržalatak tri dni. 10 nikdy. Mňa proste viac láka poznávať mestá ako nejaký koncert.



I agree... you are right... :wink:

Ja neviem anglicky.



Ze tak je... suhlas.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: ČSS 2

Příspěvekod Paula » 02 zář 2011, 18:31

Lilie píše:Ubytek je plno........Prahu mám blízko, ale radši si dám stovky kilásků kvůli :miro: , než pár kvůli tomuto......hochovi :roll: Kvůli tomu blonďatému jsem teď odmítla pozvánku na 10 dní u móře, komplet se vším všudy.......To už je asi nějaký další stupeň šílenství :lol: :lol:

moje šialenstvo je asi v norme :lol: dala by som prednosť dovolenke a potom taká zregenerovaná by som šla na koncert :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: ČSS 2

Příspěvekod Paula » 02 zář 2011, 18:33

Sidney píše:

Toto uz by som uz nenazyvala sialenstvom... Fanatizmom, skor... :mrgreen: Tu uz ani Chocholousek nepomoze, jedine zeby Miro ospatnel, to by zabralo. :!: Jedine by sa to dalo chapat, ak to bolo v Bulharsku, tam je vraj na hovno, same diskoteky, spinave more a sracky...

mne sa v Bulharsku páčilo..boli sme na Zlatých pieskoch, more bolo relatívne čisté, dalo sa tam aj v pohode nakúpiť, spravili sme si výlet do Varny a aquaparku :lol: a bolo nám fajn :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: ČSS 2

Příspěvekod Franci » 02 zář 2011, 19:00

a čo takto zobrať Mira zo sebou? :D :D :D :D brali by ste to? =D
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: ČSS 2

Příspěvekod Esti » 02 zář 2011, 20:16

Franci píše:a čo takto zobrať Mira zo sebou? :D :D :D :D brali by ste to? =D


Ty už se ho nebojíš? :?: :twisted:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: ČSS 2

Příspěvekod Lilie » 02 zář 2011, 23:02

Sidney píše:Ubytek je plno........Prahu mám blízko, ale radši si dám stovky kilásků kvůli :miro: , než pár kvůli tomuto......hochovi :roll: Kvůli tomu blonďatému jsem teď odmítla pozvánku na 10 dní u móře, komplet se vším všudy.......To už je asi nějaký další stupeň šílenství :lol: :lol:



Toto uz by som uz nenazyvala sialenstvom... Fanatizmom, skor... :mrgreen: Tu uz ani Chocholousek nepomoze, jedine zeby Miro ospatnel, to by zabralo. :!: Jedine by sa to dalo chapat, ak to bolo v Bulharsku, tam je vraj na hovno, same diskoteky, spinave more a sracky...[/quote]

Tak třeba fanatismus, je mi naproto u ř.ti, jak se to nazve........Kréta to byla, moře čisté, čtyři a půl hvězdy + all inclusive......Ošpatněl? Jestli je tím myšleno, že konvertuje k hip-hopu, či podobné sr.čce a začne se chovat jako k.k.t (on osobně) - potom ano, to zabere :lol: :lol: :lol:[/quote]



Zeby pribral 50 kil, vyholil si hlavu, nalepil bradu a fuze, chodil jako bezdak nahodeny a nerobil si manikuru... Proste zeby sa rockova babika zmenila na rockovu tlstu smudlu, tak by si iste sla na tu Kretu radsej... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:[/quote]

Bléééééééé........ :mrgreen: Ale to nehrozí :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: ČSS 2

Příspěvekod Lilie » 02 zář 2011, 23:05

Franci píše:Čo to tu čítam? Vy by ste sa vzdali dovolenky kvôli Mirkovi? Ale prečo? Veď jemu to je jedno. Nijako ho to neoplivní. Celkom tomu nerozumiem? Takú možnosť môžeš mať len raz za život, kdežto na koncert môžeš ísť hocikedy. Či by som sa ja vzdala? No to by záležalo, kde by to bolo. Benátky, Sofia, Paríž, Španielsko. V tom prípade určite nie. Túžba dostať sa do Benátok alebo Paríža je mnohonásobne väčšia ako ísť na Mirov koncert. Aj keď menej pravdepodobná =( No na druhej strane by som tam vydržalatak tri dni. 10 nikdy. Mňa proste viac láka poznávať mestá ako nejaký koncert.


Tak Krétu už jakžtakž znám, ale v některých městech, do kterých se v nejbližších dnech chystám, jsem ještě nebyla :D :D A těch dalších měst, co jsem díky koncertům už poznala.......Ojojoj :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: ČSS 2

Příspěvekod Esti » 03 zář 2011, 07:11

Lilie píše:
Franci píše:Čo to tu čítam? Vy by ste sa vzdali dovolenky kvôli Mirkovi? Ale prečo? Veď jemu to je jedno. Nijako ho to neoplivní. Celkom tomu nerozumiem? Takú možnosť môžeš mať len raz za život, kdežto na koncert môžeš ísť hocikedy. Či by som sa ja vzdala? No to by záležalo, kde by to bolo. Benátky, Sofia, Paríž, Španielsko. V tom prípade určite nie. Túžba dostať sa do Benátok alebo Paríža je mnohonásobne väčšia ako ísť na Mirov koncert. Aj keď menej pravdepodobná =( No na druhej strane by som tam vydržalatak tri dni. 10 nikdy. Mňa proste viac láka poznávať mestá ako nejaký koncert.


Tak Krétu už jakžtakž znám, ale v některých městech, do kterých se v nejbližších dnech chystám, jsem ještě nebyla :D :D A těch dalších měst, co jsem díky koncertům už poznala.......Ojojoj :lol: :lol:



ano, rozšiřujem si geografické obzory :lol:
a jednou..... třeba budou i ty Benátky ...a nejen nad Jizerou :mrgreen:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: ČSS 2

Příspěvekod Sidney » 03 zář 2011, 11:28

fanusicka píše:
Sidney píše:

Toto uz by som uz nenazyvala sialenstvom... Fanatizmom, skor... :mrgreen: Tu uz ani Chocholousek nepomoze, jedine zeby Miro ospatnel, to by zabralo. :!: Jedine by sa to dalo chapat, ak to bolo v Bulharsku, tam je vraj na hovno, same diskoteky, spinave more a sracky...

mne sa v Bulharsku páčilo..boli sme na Zlatých pieskoch, more bolo relatívne čisté, dalo sa tam aj v pohode nakúpiť, spravili sme si výlet do Varny a aquaparku :lol: a bolo nám fajn :D



Tak to ja neviem, len dost ludi sa stazovalo... 8) 8) 8)
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: ČSS 2

Příspěvekod Sidney » 03 zář 2011, 11:33

Zeby pribral 50 kil, vyholil si hlavu, nalepil bradu a fuze, chodil jako bezdak nahodeny a nerobil si manikuru... Proste zeby sa rockova babika zmenila na rockovu tlstu smudlu, tak by si iste sla na tu Kretu radsej... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:[/quote]



Bléééééééé........ :mrgreen: Ale to nehrozí :lol: :lol:[/quote]


To nie, to mas pravdu. Ja som tu asi najhorsi fanusik, u mna su najprv dovolenky, kamaratky a program s nimi, ist do Rakuska a tak, teraz uz aj nasa Sofinka, co s tym narobim... :? :mrgreen: A Sofinka moze ist na koncert :?: :?: :?:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: ČSS 2

Příspěvekod Kaja » 03 zář 2011, 11:50

Sidney píše:Zeby pribral 50 kil, vyholil si hlavu, nalepil bradu a fuze, chodil jako bezdak nahodeny a nerobil si manikuru... Proste zeby sa rockova babika zmenila na rockovu tlstu smudlu, tak by si iste sla na tu Kretu radsej... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:




Bléééééééé........ :mrgreen: Ale to nehrozí :lol: :lol:[/quote]


To nie, to mas pravdu. Ja som tu asi najhorsi fanusik, u mna su najprv dovolenky, kamaratky a program s nimi, ist do Rakuska a tak, teraz uz aj nasa Sofinka, co s tym narobim... :? :mrgreen: A Sofinka moze ist na koncert :?: :?: :?:[/quote]

Nie príliš blízko k reproduktorom, to by jej škodilo. Musela by si s ňou byť niekde ďalej. A radšej unplugged. :D Ale chcem tematické fotky so psíkmi, foťte tú našu blonďavú obeť so psami, ak môžem poprosiť :D Aj s inými zvieratami môže byť, mačkam, koňmi, hadmi, leguánmi, pavúkmi, čo máte. :lol: Má málo takých fotiek. :D Moji psi nie sú zrovna vreckoví, aby som ich nosila na koncert. Hoci blonďavá Luna by sa k nemu hodila. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: ČSS 2

Příspěvekod Esti » 03 zář 2011, 14:07

Kaja píše:
Sidney píše:Zeby pribral 50 kil, vyholil si hlavu, nalepil bradu a fuze, chodil jako bezdak nahodeny a nerobil si manikuru... Proste zeby sa rockova babika zmenila na rockovu tlstu smudlu, tak by si iste sla na tu Kretu radsej... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:




Bléééééééé........ :mrgreen: Ale to nehrozí :lol: :lol:



To nie, to mas pravdu. Ja som tu asi najhorsi fanusik, u mna su najprv dovolenky, kamaratky a program s nimi, ist do Rakuska a tak, teraz uz aj nasa Sofinka, co s tym narobim... :? :mrgreen: A Sofinka moze ist na koncert :?: :?: :?:[/quote]

Nie príliš blízko k reproduktorom, to by jej škodilo. Musela by si s ňou byť niekde ďalej. A radšej unplugged. :D Ale chcem tematické fotky so psíkmi, foťte tú našu blonďavú obeť so psami, ak môžem poprosiť :D Aj s inými zvieratami môže byť, mačkam, koňmi, hadmi, leguánmi, pavúkmi, čo máte. :lol: Má málo takých fotiek. :D Moji psi nie sú zrovna vreckoví, aby som ich nosila na koncert. Hoci blonďavá Luna by sa k nemu hodila. :D[/quote]

:lol:
ok, já se obětuji :!: :mrgreen:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: ČSS 2

Příspěvekod Franci » 03 zář 2011, 15:05

Lilie píše:
Franci píše:Čo to tu čítam? Vy by ste sa vzdali dovolenky kvôli Mirkovi? Ale prečo? Veď jemu to je jedno. Nijako ho to neoplivní. Celkom tomu nerozumiem? Takú možnosť môžeš mať len raz za život, kdežto na koncert môžeš ísť hocikedy. Či by som sa ja vzdala? No to by záležalo, kde by to bolo. Benátky, Sofia, Paríž, Španielsko. V tom prípade určite nie. Túžba dostať sa do Benátok alebo Paríža je mnohonásobne väčšia ako ísť na Mirov koncert. Aj keď menej pravdepodobná =( No na druhej strane by som tam vydržalatak tri dni. 10 nikdy. Mňa proste viac láka poznávať mestá ako nejaký koncert.


Tak Krétu už jakžtakž znám, ale v některých městech, do kterých se v nejbližších dnech chystám, jsem ještě nebyla :D :D A těch dalších měst, co jsem díky koncertům už poznala.......Ojojoj :lol: :lol:

Ach ták, tak to je niečo iné. =) A kde si bola z hľadiska Mirových koncertov najďalej?
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: ČSS 2

Příspěvekod Paula » 03 zář 2011, 15:44

Sidney píše:
fanusicka píše:mne sa v Bulharsku páčilo..boli sme na Zlatých pieskoch, more bolo relatívne čisté, dalo sa tam aj v pohode nakúpiť, spravili sme si výlet do Varny a aquaparku :lol: a bolo nám fajn :D



Tak to ja neviem, len dost ludi sa stazovalo... 8) 8) 8)

ak predtým navštívili Turecko alebo Egypt a potom šli do Bulharska, kde je tá kvalita a servis horší, tak sa im asi nepáčilo..lebo šli z lepšieho do horšieho :wink:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

PředchozíDalší

Zpět na Volný pokec

cron