Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

ČSS 2

Re: ČSS 2

Příspěvekod Bára » 02 zář 2011, 12:00

Lilie píše:
Pitrs píše:Juuuu, teď jsem objevila, že můj nový oblíbenec Lukáš Adamec bude v Prazeee!!! Myslím, že se tam v listopadu musím bezpodmínečně vypravit. Neví někdo o ubytování v Praze? Koukala jsem semka a taky tady... Ale nějak nevím.


Ubytek je plno........Prahu mám blízko, ale radši si dám stovky kilásků kvůli :miro: , než pár kvůli tomuto......hochovi :roll: Kvůli tomu blonďatému jsem teď odmítla pozvánku na 10 dní u móře, komplet se vším všudy.......To už je asi nějaký další stupeň šílenství :lol: :lol:
:D :thumbup: A nekecej :D Tak to už je opravdu vážný :lol: :lol: Ale nejsi sama, je nás víc :lol: :thumbup:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: ČSS 2

Příspěvekod Sidney » 02 zář 2011, 12:03

Lilie píše:
Pitrs píše:Juuuu, teď jsem objevila, že můj nový oblíbenec Lukáš Adamec bude v Prazeee!!! Myslím, že se tam v listopadu musím bezpodmínečně vypravit. Neví někdo o ubytování v Praze? Koukala jsem semka a taky tady... Ale nějak nevím.


Ubytek je plno........Prahu mám blízko, ale radši si dám stovky kilásků kvůli :miro: , než pár kvůli tomuto......hochovi :roll: Kvůli tomu blonďatému jsem teď odmítla pozvánku na 10 dní u móře, komplet se vším všudy.......To už je asi nějaký další stupeň šílenství :lol: :lol:



Toto uz by som uz nenazyvala sialenstvom... Fanatizmom, skor... :mrgreen: Tu uz ani Chocholousek nepomoze, jedine zeby Miro ospatnel, to by zabralo. :!: Jedine by sa to dalo chapat, ak to bolo v Bulharsku, tam je vraj na hovno, same diskoteky, spinave more a sracky...
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: ČSS 2

Příspěvekod Lilie » 02 zář 2011, 12:16

Sidney píše:
Lilie píše:
Pitrs píše:Juuuu, teď jsem objevila, že můj nový oblíbenec Lukáš Adamec bude v Prazeee!!! Myslím, že se tam v listopadu musím bezpodmínečně vypravit. Neví někdo o ubytování v Praze? Koukala jsem semka a taky tady... Ale nějak nevím.


Ubytek je plno........Prahu mám blízko, ale radši si dám stovky kilásků kvůli :miro: , než pár kvůli tomuto......hochovi :roll: Kvůli tomu blonďatému jsem teď odmítla pozvánku na 10 dní u móře, komplet se vším všudy.......To už je asi nějaký další stupeň šílenství :lol: :lol:



Toto uz by som uz nenazyvala sialenstvom... Fanatizmom, skor... :mrgreen: Tu uz ani Chocholousek nepomoze, jedine zeby Miro ospatnel, to by zabralo. :!: Jedine by sa to dalo chapat, ak to bolo v Bulharsku, tam je vraj na hovno, same diskoteky, spinave more a sracky...


Tak třeba fanatismus, je mi naproto u ř.ti, jak se to nazve........Kréta to byla, moře čisté, čtyři a půl hvězdy + all inclusive......Ošpatněl? Jestli je tím myšleno, že konvertuje k hip-hopu, či podobné sr.čce a začne se chovat jako k.k.t (on osobně) - potom ano, to zabere :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: ČSS 2

Příspěvekod Kaja » 02 zář 2011, 13:32

Sidney píše:
Lilie píše:
Pitrs píše:Juuuu, teď jsem objevila, že můj nový oblíbenec Lukáš Adamec bude v Prazeee!!! Myslím, že se tam v listopadu musím bezpodmínečně vypravit. Neví někdo o ubytování v Praze? Koukala jsem semka a taky tady... Ale nějak nevím.


Ubytek je plno........Prahu mám blízko, ale radši si dám stovky kilásků kvůli :miro: , než pár kvůli tomuto......hochovi :roll: Kvůli tomu blonďatému jsem teď odmítla pozvánku na 10 dní u móře, komplet se vším všudy.......To už je asi nějaký další stupeň šílenství :lol: :lol:



Toto uz by som uz nenazyvala sialenstvom... Fanatizmom, skor... :mrgreen: Tu uz ani Chocholousek nepomoze, jedine zeby Miro ospatnel, to by zabralo. :!: Jedine by sa to dalo chapat, ak to bolo v Bulharsku, tam je vraj na hovno, same diskoteky, spinave more a sracky...


Náhodou, aj Bulharsko má svoje čaro, sú tam zaujímavé miesta a dá sa tam kadečo zažiť. Napr. také jazdy džípom cez hory sú skvelá vec, dobre som sa tam bavila :D Pláže s úplne čiernym pieskom - to som inde nevidela. :) No akurát, keď sa vyberiete cestovať ich vlastnou autobusovou dopravou niekam, to sa cítite ako niekde v srdci Afriky, nedá sa popísať, treba zažiť :!: :lol: No odbočila som trochu od témy, sorry. :D Či by som sa vzdala kvôli blonďáčikovi dovolenky? :D Určite, v prípade, že by som mala pocit, že mu na tom záleží, že mu to k niečomu je. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: ČSS 2

Příspěvekod Esti » 02 zář 2011, 13:38

Kaja píše:Náhodou, aj Bulharsko má svoje čaro, sú tam zaujímavé miesta a dá sa tam kadečo zažiť. Napr. také jazdy džípom cez hory sú skvelá vec, dobre som sa tam bavila :D Pláže s úplne čiernym pieskom - to som inde nevidela. :) No akurát, keď sa vyberiete cestovať ich vlastnou autobusovou dopravou niekam, to sa cítite ako niekde v srdci Afriky, nedá sa popísať, treba zažiť :!: :lol: No odbočila som trochu od témy, sorry. :D Či by som sa vzdala kvôli blonďáčikovi dovolenky? :D Určite, v prípade, že by som mala pocit, že mu na tom záleží, že mu to k niečomu je. :)


Tak s tím souhlasím :D
V Bulharsku to bylo rozhodně dobrodružství, sice mne trochu překvapila drahota, ale to bude tím, že jsem byla na Zlatých Pískách, tam je to takové zápaďácké, ale o to hezčí a kulturnější. Jen nemuselo z 11-ti denní dovolenky 6 dní pršet :mrgreen:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: ČSS 2

Příspěvekod Lenka » 02 zář 2011, 13:54

Lilie píše:
Pitrs píše:Juuuu, teď jsem objevila, že můj nový oblíbenec Lukáš Adamec bude v Prazeee!!! Myslím, že se tam v listopadu musím bezpodmínečně vypravit. Neví někdo o ubytování v Praze? Koukala jsem semka a taky tady... Ale nějak nevím.


Ubytek je plno........Prahu mám blízko, ale radši si dám stovky kilásků kvůli :miro: , než pár kvůli tomuto......hochovi :roll: Kvůli tomu blonďatému jsem teď odmítla pozvánku na 10 dní u móře, komplet se vším všudy.......To už je asi nějaký další stupeň šílenství :lol: :lol:

Ty jo mít klobouk tak smeknu :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: ČSS 2

Příspěvekod adela ankarova » 02 zář 2011, 13:58

Kaja píše:Určite, neverila by som im, zrejme by mali dopredu jasné, koho vyberú, neverím im už nič. Stačilo mi napr. LsD. :evil: Čo by význam malo, to by boli autorské súťaže, kde by ľudia súťažili za seba a svoju tvorbu. To by bola iná káva. Ale to neurobia...Ale úprimne, dúfala som po (ne)sledovanosti poslednej Superstar, že dajú na chvíľu pokoj, aby sa konečne tie pomery tu trochu znormalizovali. Keď každý rok vyprodukujú pár nových ľudí, ktorých natlačia na festivaly, síce po roku už nič neznamenajú väčšinou, ale sťažujú všetko tým, ktorí za voľačo stoja a voľačo vlastné robia a potrebujú to predať. Som teraz sebecká, ja viem, ale proste sú to nenormálne pomery, taký malý trh, beztak presýtený, nevytvárajú sa tu podmienky pre normálny rozvoj talentov, ale stále sa umele niečo pretláča a skutočná kultúra na toto iba dopláca. Vôbec tu nejde o talenty a o vytvorenie niečoho skutočného, iba o to, aby sa nabalili televízie a pár zainteresovaných ľudí. Nenormálny svet toto :!: :roll:

tak to není nic nového, takle to bylo, je a bude ve všech sferach života vždycky, sympatie, tvrdá práce a prachy vládnou světu a jak se říká, žadný člověk není ostrov sám pro sebe, schopnost přežít je ve spolupráci..dřív měli umělci, artisti svoje mecenáše a tak je to v podstate dodnes, nevěřím v nějaký vyvoj, jen se věci trochu mění na jedne strane k lepsimu a na druhe strane zase k horšimu :roll:
Uživatelský avatar
adela ankarova Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 964
Registrován: 27 čer 2011, 23:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: ČSS 2

Příspěvekod Henrieta » 02 zář 2011, 14:11

Lenka píše:
Lilie píše:
Pitrs píše:Juuuu, teď jsem objevila, že můj nový oblíbenec Lukáš Adamec bude v Prazeee!!! Myslím, že se tam v listopadu musím bezpodmínečně vypravit. Neví někdo o ubytování v Praze? Koukala jsem semka a taky tady... Ale nějak nevím.


Ubytek je plno........Prahu mám blízko, ale radši si dám stovky kilásků kvůli :miro: , než pár kvůli tomuto......hochovi :roll: Kvůli tomu blonďatému jsem teď odmítla pozvánku na 10 dní u móře, komplet se vším všudy.......To už je asi nějaký další stupeň šílenství :lol: :lol:

Ty jo mít klobouk tak smeknu :thumbup: :thumbup: :thumbup:


Tak to by som ja zas neodmietla, ale priznávam, že určite kvôli nikomu inému z našej domácej scény by som nikde necestovala a ani nikdy predtým som to nerobila. Kvôli dobrej zahraničnej skupine som schopná ísť do Prahy a pod., aj sme párkrát boli, ale na našich určite nie, to radšej idem niekde inde.
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: ČSS 2

Příspěvekod Lilie » 02 zář 2011, 14:23

Henrieta píše:
Lenka píše:
Lilie píše:Ubytek je plno........Prahu mám blízko, ale radši si dám stovky kilásků kvůli :miro: , než pár kvůli tomuto......hochovi :roll: Kvůli tomu blonďatému jsem teď odmítla pozvánku na 10 dní u móře, komplet se vším všudy.......To už je asi nějaký další stupeň šílenství :lol: :lol:

Ty jo mít klobouk tak smeknu :thumbup: :thumbup: :thumbup:


Tak to by som ja zas neodmietla, ale priznávam, že určite kvôli nikomu inému z našej domácej scény by som nikde necestovala a ani nikdy predtým som to nerobila. Kvôli dobrej zahraničnej skupine som schopná ísť do Prahy a pod., aj sme párkrát boli, ale na našich určite nie, to radšej idem niekde inde.


Moře teď nebo do konca roka, to už je jedno, stejně jsem se to teď dozvěděla na poslední chvíli :D :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: ČSS 2

Příspěvekod Henrieta » 02 zář 2011, 14:26

adela ankarova píše:
Kaja píše:Určite, neverila by som im, zrejme by mali dopredu jasné, koho vyberú, neverím im už nič. Stačilo mi napr. LsD. :evil: Čo by význam malo, to by boli autorské súťaže, kde by ľudia súťažili za seba a svoju tvorbu. To by bola iná káva. Ale to neurobia...Ale úprimne, dúfala som po (ne)sledovanosti poslednej Superstar, že dajú na chvíľu pokoj, aby sa konečne tie pomery tu trochu znormalizovali. Keď každý rok vyprodukujú pár nových ľudí, ktorých natlačia na festivaly, síce po roku už nič neznamenajú väčšinou, ale sťažujú všetko tým, ktorí za voľačo stoja a voľačo vlastné robia a potrebujú to predať. Som teraz sebecká, ja viem, ale proste sú to nenormálne pomery, taký malý trh, beztak presýtený, nevytvárajú sa tu podmienky pre normálny rozvoj talentov, ale stále sa umele niečo pretláča a skutočná kultúra na toto iba dopláca. Vôbec tu nejde o talenty a o vytvorenie niečoho skutočného, iba o to, aby sa nabalili televízie a pár zainteresovaných ľudí. Nenormálny svet toto :!: :roll:

tak to není nic nového, takle to bylo, je a bude ve všech sferach života vždycky, sympatie, tvrdá práce a prachy vládnou světu a jak se říká, žadný člověk není ostrov sám pro sebe, schopnost přežít je ve spolupráci..dřív měli umělci, artisti svoje mecenáše a tak je to v podstate dodnes, nevěřím v nějaký vyvoj, jen se věci trochu mění na jedne strane k lepsimu a na druhe strane zase k horšimu :roll:


A teraz ešte idú na jojke hľadať talenty. Oni nie sú normálny...včera sme akurát nadávali, keď sme videli upútavku, že už čo je moc, to je moc. Ešte šťastie, že to budú dávať až o desiatej, lebo by ma rachlo. :lol: :lol:
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: ČSS 2

Příspěvekod Franci » 02 zář 2011, 16:43

Pitrs píše:Juuuu, teď jsem objevila, že můj nový oblíbenec Lukáš Adamec bude v Prazeee!!! Myslím, že se tam v listopadu musím bezpodmínečně vypravit. Neví někdo o ubytování v Praze? Koukala jsem semka a taky tady... Ale nějak nevím.

Skús Booking. com. A šup šup hľadať, kým Ti nevezmú lacné hotely.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: ČSS 2

Příspěvekod Franci » 02 zář 2011, 16:46

Bára píše:
kobitka píše:
Bára píše:http://kultura.idnes.cz/superstar-je-zapomenuta-prichazi-voice-nova-uz-se-o-porad-prihlasila-1jl-/televize.aspx?c=A110830_185657_televize_jaz Viděl to někdo v orig. verzi :?: Nepochopila jsem ten rozdíl a taky to, kde chtějí najít ty supertalenty :!: bez ohledu na vizáž :wink:

Kdyby raději vymysleli nějaký originální pořad sami a ne se furt opičit podle američanů. V Americe tyhle soutěže mají šanci na úspěch protože tam žije hodně lidi ale u nás na těch 10 000 000 lidí je těch soutěží prostě moc a jsou furt do kola. Takže jestli to rozjedou nachytá se zas jen pár puberťáků a rodiče jim budou solit za kredity.
:thumbup: Taky by mě zajímalo, proč pořád melou tyhle talentový soutěže. Klidně bych si dala po té pauze třeba nový Vyvolený a ze Španělska dovezla zpět Vladka Dobrovodskýho :thumbup: :D Ten se dal určitě po tý době trochu dohromady a mohl by zase něco předvést. Alespoň byla legrace :lol: :lol:

Bože prečo tí Slováci vymyšľajú takéto kraviny?!!!!!!!!!!!!! nech radšej vymyslia kanál s rozprávkami ako je v česku Disney chanel, Jim Jam alebo Minimax. Chúdence Slovenské deti. vedia lepšie češtinu ako slovenčinu. =( Na zaplakanie toto!
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: ČSS 2

Příspěvekod Sidney » 02 zář 2011, 16:51

Ubytek je plno........Prahu mám blízko, ale radši si dám stovky kilásků kvůli :miro: , než pár kvůli tomuto......hochovi :roll: Kvůli tomu blonďatému jsem teď odmítla pozvánku na 10 dní u móře, komplet se vším všudy.......To už je asi nějaký další stupeň šílenství :lol: :lol:[/quote]


Toto uz by som uz nenazyvala sialenstvom... Fanatizmom, skor... :mrgreen: Tu uz ani Chocholousek nepomoze, jedine zeby Miro ospatnel, to by zabralo. :!: Jedine by sa to dalo chapat, ak to bolo v Bulharsku, tam je vraj na hovno, same diskoteky, spinave more a sracky...[/quote]

Tak třeba fanatismus, je mi naproto u ř.ti, jak se to nazve........Kréta to byla, moře čisté, čtyři a půl hvězdy + all inclusive......Ošpatněl? Jestli je tím myšleno, že konvertuje k hip-hopu, či podobné sr.čce a začne se chovat jako k.k.t (on osobně) - potom ano, to zabere :lol: :lol: :lol:[/quote]



Zeby pribral 50 kil, vyholil si hlavu, nalepil bradu a fuze, chodil jako bezdak nahodeny a nerobil si manikuru... Proste zeby sa rockova babika zmenila na rockovu tlstu smudlu, tak by si iste sla na tu Kretu radsej... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: ČSS 2

Příspěvekod Franci » 02 zář 2011, 16:58

Čo to tu čítam? Vy by ste sa vzdali dovolenky kvôli Mirkovi? Ale prečo? Veď jemu to je jedno. Nijako ho to neoplivní. Celkom tomu nerozumiem? Takú možnosť môžeš mať len raz za život, kdežto na koncert môžeš ísť hocikedy. Či by som sa ja vzdala? No to by záležalo, kde by to bolo. Benátky, Sofia, Paríž, Španielsko. V tom prípade určite nie. Túžba dostať sa do Benátok alebo Paríža je mnohonásobne väčšia ako ísť na Mirov koncert. Aj keď menej pravdepodobná =( No na druhej strane by som tam vydržalatak tri dni. 10 nikdy. Mňa proste viac láka poznávať mestá ako nejaký koncert.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: ČSS 2

Příspěvekod Sidney » 02 zář 2011, 17:05

Franci píše:Čo to tu čítam? Vy by ste sa vzdali dovolenky kvôli Mirkovi? Ale prečo? Veď jemu to je jedno. Nijako ho to neoplivní. Celkom tomu nerozumiem? Takú možnosť môžeš mať len raz za život, kdežto na koncert môžeš ísť hocikedy. Či by som sa ja vzdala? No to by záležalo, kde by to bolo. Benátky, Sofia, Paríž, Španielsko. V tom prípade určite nie. Túžba dostať sa do Benátok alebo Paríža je mnohonásobne väčšia ako ísť na Mirov koncert. Aj keď menej pravdepodobná =( No na druhej strane by som tam vydržalatak tri dni. 10 nikdy. Mňa proste viac láka poznávať mestá ako nejaký koncert.



I agree... you are right... :wink:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

PředchozíDalší

Zpět na Volný pokec

cron