Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Mirko-nase slniecko

Re: dafi

Příspěvekod Lilie » 23 úno 2010, 14:18

Dafi píše:Lilie:Tak teď jsi mě rozesmála,fakt dobrý.No já jsem si myslela ,že je to se mnou vážné , ale vidím ,že ještě tak ne .Lilie,,fakt až tak?????No ,ale jestli se moje diagnóza ještě zhorší(o tom jsem na 100% převědčena) tak k tomu taky asi jednou dojde.,,,Teď by si to měli přečíst naši psychiatři ha ,ha ,ha


Jelikož jsem stařenka senilní a sedím si na vedení, takže: CO myslíš :?: :?:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Příspěvekod Dafi » 23 úno 2010, 14:38

lilie:No myslím ,,TO"jak si odpověděla svému manželovi,,a to jsi jěště neviděl jak vypadá ta židle jak na ni sedím"".Tak se ptám??? ,až tak je to vážné?? :
Dafi Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 331
Registrován: 18 úno 2010, 16:18

Příspěvekod Lilie » 23 úno 2010, 15:15

dafi píše:lilie:No myslím ,,TO"jak si odpověděla svému manželovi,,a to jsi jěště neviděl jak vypadá ta židle jak na ni sedím"".Tak se ptám??? ,až tak je to vážné?? :


Jo tohle, to nebylo manželovi, to byl jiný mužský element - kamarád/kolega :lol: :wink: No co, mám rozvrzanou židli, jak se na ní houpu.... :wink: :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

dafi

Příspěvekod Dafi » 23 úno 2010, 16:15

Lilie:Aha,tak jsme se nepochopili obě,já jsem to s tou židlí myslela tak ,,trochu jinak",však ty víš jak.
Dafi Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 331
Registrován: 18 úno 2010, 16:18

Re: dafi

Příspěvekod Lilie » 23 úno 2010, 16:19

Dafi píše:Lilie:Aha,tak jsme se nepochopili obě,já jsem to s tou židlí myslela tak ,,trochu jinak",však ty víš jak.


Nevíííím :shock: :shock: (Ale vím - co si budeme povídat: až tak :oops: :oops: :wink: :D )
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Příspěvekod debbie » 23 úno 2010, 16:28

Lilie píše:
dafi píše:lilie:No myslím ,,TO"jak si odpověděla svému manželovi,,a to jsi jěště neviděl jak vypadá ta židle jak na ni sedím"".Tak se ptám??? ,až tak je to vážné?? :


Jo tohle, to nebylo manželovi, to byl jiný mužský element - kamarád/kolega :lol: :wink: No co, mám rozvrzanou židli, jak se na ní houpu.... :wink: :D


Lilie, taky jsem se fakt od srdce zasmála nad tvým komentářem a asi jsme to s Dafi trochu přepískly při představě, jak to myslíš s tou židlí...ovšem ty jsi nás pěkně vyvedla z omylu ....cha cha
Jinak já o něm doma sice moc nemluvím, nechci dráždit hada bosou nohou(jak se říká), ale ty fotky co jsem si dala na nástěnku, kde máme vzkazy si teda vyhodit nenechám. Každé ráno mi totiž roztáhnou hubu do širokého úsměvu, ktarý vydrží až do pozdních večerních hodin.. až se všichni diví , jak mi ta pozitivita může vydržet celý den. Jo kdyby tušili....
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Příspěvekod Dafi » 23 úno 2010, 16:32

lilie:Tak teď jsi mi udělala radost ,že jsme se konečně pochopili.
Dafi Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 331
Registrován: 18 úno 2010, 16:18

Příspěvekod Lenka » 23 úno 2010, 16:39

Lilie a Dafi-skvělé komentáře mám to doma asi nějak podobně.Mě můj manžel řekl kdy už z toho konečně vyrostu a že už se v těch mých idolech přestává orientovat.Bráška mi řekl že z té pubertu už asi nikdy nevyrostu a kdo prý bude další na řadě.Já už to neriešim jen se tomu směju :P :P :P
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Příspěvekod Rous » 23 úno 2010, 18:51

Můžu si taky postěžovat? Ze začátku to brak jako legraci, ovšem do doby, kdy jsem ho informovala, že jedu do Liberce.
Jeho výraz nyní. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
A to mi řekl, že mi roztrhá VIP lístek. Jo, kdybych byla holka jako lusk, (ani to by nic neznamenalo) tak neřeknu, ale takhle???? No, uvidíte.
Rous
 
Příspěvky: 664
Registrován: 20 úno 2010, 16:44

Příspěvekod Lilie » 23 úno 2010, 18:55

Rous píše:Můžu si taky postěžovat? Ze začátku to brak jako legraci, ovšem do doby, kdy jsem ho informovala, že jedu do Liberce.
Jeho výraz nyní. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
A to mi řekl, že mi roztrhá VIP lístek. Jo, kdybych byla holka jako lusk, (ani to by nic neznamenalo) tak neřeknu, ale takhle???? No, uvidíte.


Schovej pořádně lístek :D Náš taťka vypadá v klidu, hlavně, co jsem mu vyprávěla, jak jsem se dokázala akorát deb.lně "vyškierať", no a vždyť přece nebude žárlit na děti.... :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Příspěvekod Rous » 23 úno 2010, 19:42

:D :D Lilie: Děkuji za slova útěchy. Já mu taky říkala, že mě to přejde,
až ho uvidím, vyfotím. A on?,, Aby to nebylo ještě horší!"
Lístek schován!!!
Rous
 
Příspěvky: 664
Registrován: 20 úno 2010, 16:44

Příspěvekod Lilie » 23 úno 2010, 19:43

Rous píše::D :D Lilie: Děkuji za slova útěchy. Já mu taky říkala, že mě to přejde,
až ho uvidím, vyfotím. A on?,, Aby to nebylo ještě horší!"
Lístek schován!!!


Utěším tě: BUDE to horší :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Příspěvekod ewilyn » 23 úno 2010, 19:44

Lilie píše:
dafi píše:No tak u nás to už vypadalo ,že si manžel zvyknul na mou ,,náklonost""k Mirovi,ale při sobotních Anno se opět projevila jeho neopodstatněná žárlivost a při Šmajdovém vystoupení demonstrativně odešel.


Taťka si taky zvyká (co mu taky zbývá jiného, že :roll: ), maximálně občas brblá, další "mužský element", když jsem si stěžovala, že mi blbne PC, mi řekl, že jsem si asi naslintala do klávesnice, jak na něj furt čumím, já mu na to, že to ještě neviděl, jak vypadá ta židle, co na ní sedím, od té doby už je radši ticho :wink:


lol :lol: ...mna z neho tiez "picha pri srdci"
A chlapa nemam, rodina a niektori kamarati o mojej naklonnosti vedia( dokonca mi niekedy i odlozia noviny a casaky, v ktorych je clanok) , ale zdaleka netusia pokrocilost dg....pred kolegami to tajim, i pred niektorymi kamosmi, kde neocakavam pochopenie
Naposledy upravil ewilyn dne 23 úno 2010, 23:51, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod kobitka » 23 úno 2010, 23:37

A to ja tutlám a tutlám a tutlám. Takže jsem slečna záhadná a když se mně někdo zeptá komu jsem fandila, tak řeknu všem bez vyjímek. Teda ne, že bych se za Mira styděla ale kolem mně se rojí jen sami chodůrovci jako houby po dešti a kdych řekla pravdu, tak se na mně slítnou jak supi na mršinu.
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Příspěvekod Kaja » 23 úno 2010, 23:51

kobitka píše:A to ja tutlám a tutlám a tutlám. Takže jsem slečna záhadná a když se mně někdo zeptá komu jsem fandila, tak řeknu všem bez vyjímek. Teda ne, že bych se za Mira styděla ale kolem mně se rojí jen sami chodůrovci jako houby po dešti a kdych řekla pravdu, tak se na mně slítnou jak supi na mršinu.


Tak to okolo mňa sú skôr buď prošmajdovci, alebo úplní ignoranti. Čo sa týka rodiny, tak všetkým sa páčil Miro. Vlastne živého chodúrovca ani nepoznám.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

PředchozíDalší

Zpět na Volný pokec

cron