Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Mirko-nase slniecko

Příspěvekod Paula » 21 úno 2010, 22:40

mari píše:Neviem,či sem prídu aj psychiatri,ale vidím to tak,že nám aj tak nepomôžu...

Mari..naša diagnóza je už jasná..nikto nám nepomôže a koncertmi a LD sa to ešte zhorší :lol: :lol: :lol: no to je vízia do budúcnosti :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod Paula » 21 úno 2010, 22:41

Rous píše: :twisted: :twisted: Tak se tváří, když řeknu Šmajda.

ja už to radšej neříkam :wink:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod Andrew » 21 úno 2010, 22:47

Rous píše: :twisted: :twisted: Tak se tváří, když řeknu Šmajda.


Ty říkáš manželovi Šmajda? To by mě taky naštvalo :)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Příspěvekod Lilie » 22 úno 2010, 00:47

To je takových míst, kde se diskutuje - pak se v tom vyznej :D
Jinak já pochopení od okolí mám, doufám, že vydrží :wink:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Příspěvekod ewilyn » 22 úno 2010, 00:51

Ked som Mirka videla vcera v ANNO, uz sa tesim na LD- moct ho znova vidiet aspon 1x tyzdenne 8) :oops:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Rous » 22 úno 2010, 20:33

Andrew, Andrew, já z Tebe nemůžu. :D :D :D :D
Ty chceš, abych se usmála k smrti.
Rous
 
Příspěvky: 664
Registrován: 20 úno 2010, 16:44

Příspěvekod Kaja » 23 úno 2010, 01:11

No, aj keď ste vraveli, že lepšie spieva, nečakala som to, čo predviedol na ANNO. Z nášho rockového bábätka sa stal spevák, normálne. Na rozdiel od Lothriena, my sme si tipli dobre a nezmýlili sme sa. :)

A keď ste mi vraveli, že skrásnel, nevedela som ako by sa mu to mohlo podariť a teraz chápem, že už nevyzerá ako decko, ktorému by som automaticky tykala, ale ako neodolateľný mladý muž, ktorému by som sa už automaticky tykať neodvážila. :D

Nejako nám to narástlo - po všetkých stránkach, a to sme ho len na chvíľu nechali bez dozoru po Superstar. Bojím sa, čo bude ďalej. :lol:

No, dámy, nečudujem sa, že manželia začínajú žiarliť. Ten môj by ma bol už dávno zastrelil pri takomto šantení, ešte, že som sa ho prezieravo a včas zbavila :wink: (to nie je rada, pozor!)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Kotě » 23 úno 2010, 08:47

Kaja - je to tak, i tento stav má své výhody. Mě se v době kdy v TV běžel Odpadlík strašně líbil Lorenzo Lamas a bývalý manžel z toho lezl po zdi. Teď mám Miríska nad postelí a mému psovi to vůbec nevadí.... :lol:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Příspěvekod Lilie » 23 úno 2010, 10:27

Kaja píše:No, aj keď ste vraveli, že lepšie spieva, nečakala som to, čo predviedol na ANNO. Z nášho rockového bábätka sa stal spevák, normálne. Na rozdiel od Lothriena, my sme si tipli dobre a nezmýlili sme sa. :)

A keď ste mi vraveli, že skrásnel, nevedela som ako by sa mu to mohlo podariť a teraz chápem, že už nevyzerá ako decko, ktorému by som automaticky tykala, ale ako neodolateľný mladý muž, ktorému by som sa už automaticky tykať neodvážila. :D

Nejako nám to narástlo - po všetkých stránkach, a to sme ho len na chvíľu nechali bez dozoru po Superstar. Bojím sa, čo bude ďalej. :lol:

No, dámy, nečudujem sa, že manželia začínajú žiarliť. Ten môj by ma bol už dávno zastrelil pri takomto šantení, ešte, že som sa ho prezieravo a včas zbavila :wink: (to nie je rada, pozor!)


Náhodou to není TAK špatná rada :wink: :) (Stejně moje nejkrásnější období bylo mezi prvním a druhým manželstvím, ach jo :?)
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Příspěvekod Dafi » 23 úno 2010, 12:10

No tak u nás to už vypadalo ,že si manžel zvyknul na mou ,,náklonost""k Mirovi,ale při sobotních Anno se opět projevila jeho neopodstatněná žárlivost a při Šmajdovém vystoupení demonstrativně odešel.
Dafi Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 331
Registrován: 18 úno 2010, 16:18

debbie

Příspěvekod debbie » 23 úno 2010, 13:12

Tak u nás je to asi tak, že to doma vůbec neventiluju, ale protože v době kdy šla Superstar jsem nebyla " normální" a hrozně to prožívala, bylo by divné kdyby to nepoznal. V té době mu to nepřišlo až tak divný, věděl, že je to můj favorit a prostě mu fandím ,horší je to teď, protože to stále přetrvává a má závislost se prudce zhoršuje. Radši o tom nemluvím a on taky ne. Jinak jsme v pohodě, on ví že pro mě je a bude vždycky nejlepší, tak proč řešit...káždý máme svý tajný sny a tak to má být.
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Příspěvekod Lilie » 23 úno 2010, 13:26

dafi píše:No tak u nás to už vypadalo ,že si manžel zvyknul na mou ,,náklonost""k Mirovi,ale při sobotních Anno se opět projevila jeho neopodstatněná žárlivost a při Šmajdovém vystoupení demonstrativně odešel.


Taťka si taky zvyká (co mu taky zbývá jiného, že :roll: ), maximálně občas brblá, další "mužský element", když jsem si stěžovala, že mi blbne PC, mi řekl, že jsem si asi naslintala do klávesnice, jak na něj furt čumím, já mu na to, že to ještě neviděl, jak vypadá ta židle, co na ní sedím, od té doby už je radši ticho :wink:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Příspěvekod Jarka » 23 úno 2010, 13:28

Jste spřízněnější duše než jsem si troufala myslet. Kdybyste viděly výraz mého muže :? - takový chápající, lehce soucitný, jako " ještě musím počkat, zem je zmrzlá, praštím ji lopatou až na jaře".
Když jsem si přinesla z práce barevné fotky bookletu a ještě další fotky na CD, tak brčel něco ve smyslu " z puberty rovnou do senility a člověk stářím dětinští". Ještě že má taky spoustu svých koníčků, takže moc neotravuje a těch mých si moc nevšímá.
Jinak je to fakt - místo aby po SS nadšení opadávalo, tak sílí čím dál víc. A to mě čeká Liberec! :mrgreen: :lol:
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Příspěvekod Dafi » 23 úno 2010, 13:40

Já už o něm s manželem vůbec nemluvím a s přáteli jak bysmet,protože ti už mě vůbec nechápou jak se mi může líbit takový ,,mladý,vlasatý,blonďák,hubený,uřvaný a bůh ví co si ještě našli,ale manžel samozřejmě vidí ,že se moje závislost zhoršuje tím ,že vyhledávám každou kravinu oněm a to ho právě deptá a odchodem od obrazovky při jeho vystoupení mi to pěkně dává na jevo,ale jinak vše v pohodě.
Dafi Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 331
Registrován: 18 úno 2010, 16:18

dafi

Příspěvekod Dafi » 23 úno 2010, 14:02

Lilie:Tak teď jsi mě rozesmála,fakt dobrý.No já jsem si myslela ,že je to se mnou vážné , ale vidím ,že ještě tak ne .Lilie,,fakt až tak?????No ,ale jestli se moje diagnóza ještě zhorší(o tom jsem na 100% převědčena) tak k tomu taky asi jednou dojde.,,,Teď by si to měli přečíst naši psychiatři ha ,ha ,ha
Dafi Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 331
Registrován: 18 úno 2010, 16:18

PředchozíDalší

Zpět na Volný pokec

cron